IpTv Nedir ? Nasıl Kullanılır ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
The_SreT Çevrimiçi

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,204
O değilde bende geçen bu locaiptv'ye salladımda salladım meğer pc'den izlediğim için donma , takılma yaşamışım sonradan farkına vardım , güncelleme yapıyormuş PC arka planda :hihi Şu Çin'den getirtiğim tv box'la izliyorum bu haftayı şimdiye kadar tık demedi yayınlar , bir kere mi donmaz arkadaş :sirit

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Size kolay gelsin o zaman ☺️☺️
Teşekkürler
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

O değilde bende geçen bu locaiptv'ye salladımda salladım meğer pc'den izlediğim için donma , takılma yaşamışım sonradan farkına vardım , güncelleme yapıyormuş PC arka planda :hihi Şu Çin'den getirtiğim tv box'la izliyorum bu haftayı şimdiye kadar tık demedi yayınlar , bir kere mi donmaz arkadaş :sirit
Donaydı iyiydi :hihi
O kadar eleştiri ettin
Donmasız seyirler dostum :mutlu

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Sadece maç olarak bakmayın spor kanallarının yanı sıra dsmart uhd modül olarak yaklaşık 65 adet kanal, kablo tv hd olarak yaklaşık 50 kanal sadece tarafımızca verilmektedir fiyat bilgisi özelden paylaşılmıştır
Valla benim için Nat Geo serisi olsun yeter

A Çevrimdışı

alphi3458

Yeni Üye
28 Eki 2018
32
44
Evet arkadaşlar, bu hafta cuma gününe kadar 24 saatlik test yayını almak isteyenler pm gönderebilirler, geçtiğimiz haftasonu test alıp deneyen arkadaşların yorumlarını bekliyoruz;

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

alphi3458

Yeni Üye
28 Eki 2018
32
44
Ben almıştım açıkcası maç zamanı deneme üyeliği veren tek siz oldunuz.Yanlış hatırlamıyorsam fenerbahçenin maçı vardı ve takılma donma sorunu yaşamadım.Şuan başka bir iptv üyeliğim olmasa ilk tercihim sizler olurdunuz.Gerçi ödediğim parayı geri alma şansım olsa hemen alırım.Sizin sayenizde maç esnasında donma kasma sorununun kendi tarafımdan oluşmadığı anlamış oldum.Şuan kullandığım server sürekli sucu bana atıyor yok ping sürem yüksekmiş ADSL bağlantı dalgalanırmış kendi serverlarında sorun yokmuş geveleyip duruyorlar..

Ancak merak ettiğimden sorayım.

1)Kendi androit uygulamanız mevcut mu ?Her ay M3u değiştirmek işkence oluyor.

2)Web siteniz canlı desteğiniz whastapp desteğiniz var mı?

3)Fiyat nedir :)

Pm ile bilgilendirme yapılmıştır

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Evet arkadaşlar, bu hafta cuma gününe kadar 24 saatlik test yayını almak isteyenler mail atabilirler, geçtiğimiz haftasonu test alıp deneyen arkadaşların yorumlarını bekliyoruz;

vipkralsmartiptv@gmail.com
Bende deneme şansı bulanlardanım serverinizi. Olumlu yonde yorumumuda yaptım zaten.

Merak ettiğim benimde şu;
Şimdi test yayınında çok iyi hoş donmasız sıkıntısız şekilde yayın izledik. Bu süreç sürekli olarak bu şekilde devam ediyor mu. Yoksa ilerleyen zamanlarda yayınlarda kasma donma gibi rahatsızlıklar oluşur mu?

Kullanıcı yorumlarını değerlendirebileceğimiz bir konu var mı?

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Asla ve asla donma kasma yaşamayacaksınız hatta şöyle yapalım size cuma günü oynanacak derbi maç için test açalım bakın yorumlayın tekrar
Yani burda bir arkadaşa ben tavsiye ettiğim bi server yüzünden çok mahçup oldum açıkçası

Benerivo Benerivo da bu konuda yorum yapabilir belki.
Kendisine ben tavsiye etmiştim.
Yayını aldıktan sonra ilgisizlikten ve yayının donmasından dolayı şikayetçiydi. Bende haliyle çok mahcup oldum.

A Çevrimdışı

alphi3458

Yeni Üye
28 Eki 2018
32
44
Bakın piyasada çok satıcı var herkes panel alıp yayın satıyor burada asıl mesele paneline yatırım yapan ve local yayın yapan yayıncı bulmak tavsiye vermek kolay gidip mgold üzerinden yayın alan ve geçen sene ikinci yarıdan itibaren patlayan birçok kişi tanıyorum hatta geçen gs maçında yine göçmüştü açıp Facebook üzerinden bakın anlayacağınız tavsiye vermek önemli ama asıl önemli olan sağlam yayıncı bulmak tercih sizlerin

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Bakın piyasada çok satıcı var herkes panel alıp yayın satıyor burada asıl mesele paneline yatırım yapan ve local yayın yapan yayıncı bulmak tavsiye vermek kolay gidip mgold üzerinden yayın alan ve geçen sene ikinci yarıdan itibaren patlayan birçok kişi tanıyorum hatta geçen gs maçında yine göçmüştü açıp Facebook üzerinden bakın anlayacağınız tavsiye vermek önemli ama asıl önemli olan sağlam yayıncı bulmak tercih sizlerin
İşte herkesin sorunuda sağlam yayıncı bulmak :hihi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt