IpTv Nedir ? Nasıl Kullanılır ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,448
32
Evet arkadaşlar ikinci haftadada denediğim locaiptv nin tamamen çöp bir server sağlayıcısı olduğuna karar vermiş bulunmaktayım. Kesinlikle bu siteden server almayın :ok uzak durmanız gereken bir yer.

iptvserver da hocam.Tavsiye etmem.Gerçi geçen seneye göre epey yükselttiler serveri bolca yedekte açıyorlar ancak tavsiye etmiyorum.

1. alacağınız server firmasının kesinlikle kendi androit uygulaması şart her ay m3u dosyası ile uğraşılmaz.

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Eş, dost, akraba neredeyse 20 kişilik bir grup halinde 4ncü yılımıza girdik aynı serverle. Bu sene yayın aldığımız server, depolama, yayın dağıttıkları serverlerini değiştirdiler, kapasite büyüttüklerini ifade ediyorlar. 9bin üyeleri var, 100 eurodan... Cem Yılmaz 'a bağlayayım hemen :)

Çoğunluğu yurt dışında olan eş, dost grubundan hemen herkes whatsapp dan video gönderiyorlar, 10 saniyede bir takılıyor izledikleri yayın. İnternet hızları anlık 100mb, bendeki hız 10mb; aynı anda yolladığı yayını ben sorunsuz izliyorum.

Servere soruyorum internet firmasından diyor, denemek için internetten m3u buldum bunların birinin tv ye attım, en ufak takılma, donma yok. Şimdi birinci sorum, sizce sorun nerede ?

2nci ve asıl öğrenmek istediğim; bu iptv yi amatör şekilde biz yapabilir miyiz ev ortamında ? Yasal bir üyelik alınsa, dediğim hısım akraba grubunu kapsayacak şekilde dağıtım yapılsa ? Maksat ticaret değil, yurt dışı grubu tr kanallarını sorunsuz izleyebilsin diye, nası olsa 2-3 yıl tüm liglerin adresi belli oldu. Yapan, deneyen oldu ise tecrübelerini dinlemek isteri(z)m.

Bunun güvenliği nasıl sağlanır, bazen saldırı var muhabbeti oluyor. 20 kişi ortaklaşa 1 yıllık parayı bölüşelim, hiç değilse herkes tv karşısına geçerken acaba açacak mı karamsarlığından kurtulsun. Tek kanal izlenmeyecek, isteyen anlık, istediği kanalı izleyebilecek şekilde.

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

alphi3458

Yeni Üye
28 Eki 2018
32
44
Merhaba arkadaşlar

İptv sıkıntısız ve mükemmel kalitede yayın test etmek için pm atabilirsiniz;

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

alphi3458

Yeni Üye
28 Eki 2018
32
44
Test 24 saat sürelidir forum üzerinden ilk 10 mail atana arkadaşa verilecektir onların yorumlarını da buradan okuyacağız

A Çevrimdışı

alphi3458

Yeni Üye
28 Eki 2018
32
44
Deneme yayını alan ve alacak arkadaşların yorumları bizler için önemli şimdiden tşk

A Çevrimdışı

alphi3458

Yeni Üye
28 Eki 2018
32
44
El Classiconun ikinci yarısına yetiştim. Verdiğiniz yayından izledim.
1 defa donma oldu. Sonrasında kesıntısız izleme olanağı yakaladım.
Şimdi de fb nin maçı varmış. Ona bakayım. Neler olucak

Net hızınız 16 mb ve üzerinde olduğu sürece hiçbir yayında eğer ki veri kaynaklı bir problem yaşamazsak sizlerde sıkıntı yaşamazsınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt