IpTv Nedir ? Nasıl Kullanılır ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
R Çevrimdışı

raptiye

Yeni Üye
8 Ara 2018
2
39
Selam,

İlk mesajım sayfada yazılanları okuyunca locaiptv den 120 TL/1 yıllık paket aldım. verilen m3u listesi problemli. 1 tane bile kanal açılmıyor.

pcden vlc player ile mi box üzerinden kodi v.b programlar ile denedim. sonuç sanırım 120 TL zarardayım :(

isteyen olursa whatssapp fotosu atabilirim. durumda değişiklik olursa yazacağım.

bilginize.

R Çevrimdışı

raptiye

Yeni Üye
8 Ara 2018
2
39
hatayı buldum.

tamamen benden kaynaklı. load balancer ile 2 adet ADSL hattımı tek hat haline getirdiğim için server a o anlık 2 farklı İP atıyorum. tutmadığı için sürekli bağlantı hatası alıyorum.
yukarıdaki kanalların açılmaması ile ilgili yazımı dikkate almayın.

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
956
40
arkadaşlar yok mu şöyle güvendiğiniz kullandığınız bir iptv hizmeti veren? 1 yıllık almak istiyorum..

U Çevrimdışı

unlu51

Aktif Üye
25 Haz 2018
79
59
Düşüncene saygı duyuyorum hocam ama katılamayacağım , sonuçta ben şuan sıkıntısız , sorunsuz izliyorum. 120 TL verdim yıllığına , bir yere gideyim maç izleyeyim desen maç başına 10 tl en uygun yer. IpTv ile her hafta 3 büyük takımın maçını izlesen 4 haftada IpTv'ye verdiğin parayı çıkarırsın , sadece 4 hafta :ok

Bunun yanında film kanallarını , dizi kanallarını , belgesel kanallarını , vod filmler , diziler , yabancı platformlar :ok
Aynı firmadan bende aldım cihazam mutant 51 4 K ancak çoğu yabancı kanal açmıyor hele hele polonya kanallarını bir türlü açamadım bir sürü yedek kanal var demekki kendi serverleri değil sağdan soldan toplama gibi geldi bana

Apollon07 Çevrimdışı

Apollon07 

Aktif Üye
24 Eki 2017
203
arkadaşlar yok mu şöyle güvendiğiniz kullandığınız bir iptv hizmeti veren? 1 yıllık almak istiyorum..

Kullanan Arkadaşlar Var sıkıntı yaşamadıklarını söylüyorlar test alıp deneyin isterseniz
google playde uygulamasıda var telefondanda izleyebiliyorsunuz bilgisayara da bunların sitesindeki uygulamasını yükleyip deneyebilirsiniz

wattshap ; 0 530 961 8150

(Bilgisayara kuruyorsunuz)

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
956
40
Kullanan Arkadaşlar Var sıkıntı yaşamadıklarını söylüyorlar test alıp deneyin isterseniz
google playde uygulamasıda var telefondanda izleyebiliyorsunuz bilgisayara da bunların sitesindeki uygulamasını yükleyip deneyebilirsiniz

teşekkürler, iletişime geçtim, var mı acaba başka tavsiye?

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
956
40

Apollon07 Apollon07 denemek için iletişime geçtim 2 gün sonra cevap verdiler.. üstüne 10:00-19:00 arası test yayını veriyoruz dedi arkadaş. yalnız çalışıyorum akşam 20:00'den sonra evde oluyorum o saatte deneyebilir miyim dedim, üzgünüm yardımcı olamayacağım dedi özetle :slap tok satıcı belli:kop

H Çevrimdışı

HILDONMEZ

Yeni Üye
4 Ocak 2019
1
52
ARKADASLAR MERHABA.
BEN DE IP TV KULLANMAK ISTIYORUM. TEK AMACIM ALMANCA DILINI GELISTIRMEK.
OZELLIKLE ALMANCA CIZGI FILM, ALMANCE MACERA FILMLERI FILAN SEYRETMEK ISTIYORUM.
EVDE ZAR ZOR CALISAN BIR LCD TV (AKILSIZINDAN) VAR. INTERNET SINIRSIZ (TURKSAT TELEDUNYA)
1-ONCELIKLE BU BERBAT TV ILE ALMANCA YAYIN YAPAN (TABII KI DIGER TV KANALLARI DA GUZEL OLUR), YANI MAC YAYINI FILAN ISTEMIYORUM, IP TV OLABILIR MI?
2-TAVSIYE EDILEN BIR SATICI VAR MI?
3-AYRI BIR KUTU MU LAZIM? YOKSA EVDE CHROMECAST ALETI VAR, ONUN GIBI BIR CIHAZ ISIMI GORUR MU?
4- KURULUM ICIN SATICI MI YARDMCI OLMALI?

YARDIM EDENLERE SIMDIDEN TESEKKURLER...

Necati_Simsek Çevrimdışı

Necati_Simsek 

Süper Üye
29 Ağu 2018
546
55
ARKADASLAR MERHABA.
BEN DE IP TV KULLANMAK ISTIYORUM. TEK AMACIM ALMANCA DILINI GELISTIRMEK.
OZELLIKLE ALMANCA CIZGI FILM, ALMANCE MACERA FILMLERI FILAN SEYRETMEK ISTIYORUM.
EVDE ZAR ZOR CALISAN BIR LCD TV (AKILSIZINDAN) VAR. INTERNET SINIRSIZ (TURKSAT TELEDUNYA)
1-ONCELIKLE BU BERBAT TV ILE ALMANCA YAYIN YAPAN (TABII KI DIGER TV KANALLARI DA GUZEL OLUR), YANI MAC YAYINI FILAN ISTEMIYORUM, IP TV OLABILIR MI?
2-TAVSIYE EDILEN BIR SATICI VAR MI?
3-AYRI BIR KUTU MU LAZIM? YOKSA EVDE CHROMECAST ALETI VAR, ONUN GIBI BIR CIHAZ ISIMI GORUR MU?
4- KURULUM ICIN SATICI MI YARDMCI OLMALI?

YARDIM EDENLERE SIMDIDEN TESEKKURLER...
Merhaba;
Ip TV izlemek için öncelikle kaliteli bir cihaz almanız gerekebilir. Ip TV'yi destekleyen, Ip TV alma konusunda da elektronikçiler veya uyducular size yardımcı olurlar. Kurulum konusunu da ya cihazı götürürsünüz ona kurarlar ya da bilgileri size verirler siz cihazınıza girersiniz. Ama en önemlisi kaliteli bir server bulmanız.

C Çevrimdışı

Cromwelle

Yeni Üye
24 Ocak 2019
7
Mrb arkadaşlar herkes bir şey söylemiş kesin olan bir yer yok gibi duruyor. Aylık olarak çoğu yer yok yalnız bende alfaiptv vardı onu almıştım ama o donuyor aylık değil yalnız test yayını veriyor 3 saatlik.

G Çevrimdışı

Gokhancakn

Yeni Üye
26 Ocak 2019
4
33
Ben Guekiptv den alıyorum hocam şimdiye kadar sorun yaşamadım tavsiye ederim. En son üyeliğim bitince bi 3 ay daha aldım maçlar için devam ediyorum şuan.

Eğer alacak olursanız tavsiye ile satın alma kutucuğuna benim kullanıcı adımı yazarsanız sevirim ek 1 ay hediye eklenir bana :sirit kullanıcı adım muhammetaydin3ay :ok

Dolandırıcı

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135

G Gokhancakn Yazımı alıntılamışsın içine dolandırıcı yazmışsın , benim yazımda dolandırıcı diye bir kelime yok :saskin yada bana dolandırıcı demek istemişsin galibada yanlışlıkla benim yazımın içine yazmışsın :hihi eğer öyleyse benim dolandırıcı olmam konusunu biraz daha açarmısın , anlamadım tam olarak :deli1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri