teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Hemde güle oynaya kullanacam nasip olursa pixell göremiyorum onu nerede görmem lazım bende sizlerden yüz buldum astarını istiyorum ama kusura bakmayın
Onu göremezsin,otomatik açık olur herzaman ,ama istersen "menü - ekran" içine bak bakalım,sevgili ademin vidyoda görünüyor ,bendeki kart mb91 ,eski kart,göremezsende sıkıntı etme,wink yüklendiyse o da yüklenmiştir :ok
Kapanırkenki animasyon ağız değilde göz kırpmasıdır :)

Vedatank Çevrimdışı

Vedatank 

Aktif Üye
15 Ocak 2020
380
66
Hemde güle oynaya kullanacam nasip olursa pixell göremiyorum onu nerede görmem lazım bende sizlerden yüz buldum astarını istiyorum ama kusura bakmayın
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

sanırım oda olmuş pixellence demo diye bir yer var ona tıkladım. tv üst tarafında pixellence kapalı pixelence açık ibaresi beliriyor ekranda
pixellence videoda 5.20 sn den itibaren anlatiliyor.. güle güle kullanin,uzun sürdü ama ugrasdiginiza deger sanirim.
Siz emeği geçenler hosbulduk ve teraspy ALLAH sizlerden razı olsun. Bu forum sorumlularındanda ALLAH razı olsun onlarda bu gibi forum açmamış olsa idiler bu imkanlardan yararlanamazdım ben şahsım en azından. Cenabı mevlam ayağınıza taş değdirmesin. yaklaşık olarak 7 veya 8 saaten bu yana bana emek harcadınız hakkınızı helal edin ne olur.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Siz emeği geçenler hosbulduk ve teraspy ALLAH sizlerden razı olsun. Bu forum sorumlularındanda ALLAH razı olsun onlarda bu gibi forum açmamış olsa idiler bu imkanlardan yararlanamazdım ben şahsım en azından. Cenabı mevlam ayağınıza taş değdirmesin. yaklaşık olarak 7 veya 8 saaten bu yana bana emek harcadınız hakkınızı helal edin ne olur.
Tam 8 saat :)
Helal olsun,benim için zevkti inan.
Bu arada birde uydu alıcısı programlıyordum yarım kaldı ,artık yarına devam ederim ,sıkıntı yok benim için,yarın uzun bir gün var nasılsa :ok
Demo görünüyorsa tamamdır işlem ,bu arada :)

Vedatank Çevrimdışı

Vedatank 

Aktif Üye
15 Ocak 2020
380
66
:mutlu
Tam 8 saat :)
Helal olsun,benim için zevkti inan.
Bu arada birde uydu alıcısı programlıyordum yarım kaldı ,artık yarına devam ederim ,sıkıntı yok benim için,yarın uzun bir gün var nasılsa :ok
Demo görünüyorsa tamamdır işlem ,bu arada :)
ALLAH'a emanet olun ben şimdilik gönül rahatlığı ile yatar yarın nasip olursa sizleri takipteyim :clap
:mutlu
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

:yeah:clap
pixellence videoda 5.20 sn den itibaren anlatiliyor.. güle güle kullanin,uzun sürdü ama ugrasdiginiza deger sanirim.
:clap2:mutlu
Beni sevindirdiniz Cenabı mevlam her ikinizide sevindirsin

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,571
Merhaba
A Adem Helvacı bey
Modlamada açmayı düşündüğüm bölümü siz zaten açmışsınız. DM de Verdiğim linkteki klasör içerisindekilerden hangisi hoşunuza giderse yükleme yapabilirsiniz. Kırmızı beyaz güzel oldu. Foruma da eklenebilir.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Merhaba
A Adem Helvacı bey
Modlamada açmayı düşündüğüm bölümü siz zaten açmışsınız. DM de Verdiğim linkteki klasör içerisindekilerden hangisi hoşunuza giderse yükleme yapabilirsiniz. Kırmızı beyaz güzel oldu. Foruma da eklenebilir.
Şifreli yazma bakayım :haha1
Yapılan işlem sadece MB130 için mi geçerli,kırmızı-beyaz nedir, bu işlemi herkes yapabilirmi gibi sorularımda oldu tabii :)

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,571
Hımmm,kırmızı-beyazı bizler öğrenemiyeceğiz demekki :durt
Neyse :)

Bence öğrenmişsinizdir. ?
Açıklıyorum , bildiğiniz üzere HI-LEVEL markasında boot ekranında açılış logosu yok. Değişik renklerde hazırladım. Beyaz , sarı , kırmızı , turkuaz , turuncu , mavi ve kırmızı beyaz A Adem Helvacı bey kullandı mı bilemiyorum dm hariç hiç cevap yazmadı. Foruma da eklenebilir.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Bence öğrenmişsinizdir. ?
Açıklıyorum , bildiğiniz üzere HI-LEVEL markasında boot ekranında açılış logosu yok. Değişik renklerde hazırladım. Beyaz , sarı , kırmızı , turkuaz , turuncu , mavi ve kırmızı beyaz A Adem Helvacı bey kullandı mı bilemiyorum dm hariç hiç cevap yazmadı. Foruma da eklenebilir.
Sevgili adem bu günlerde çok yoğun inan,aslında biraz anladım ne yaptığını ama kırmzı-beyaz yazınca,acaba dedim "kullanıcı ara yüz" mü değişiyor diyede düşündüm :kiskis

K Çevrimdışı

kimkidük 

Aktif Üye
12 Eyl 2018
113
37
Merhaba Toshiba 40L2863DAT tvde Pixellence ve winks özelliğini açabiliyor muyuz ? Bu tv destekliyor mu ? Yardımcın olursanız sevinirim.

toshibayeni.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt