teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Modlamayida halledip Netflix i menüde aktif ettim tekrar teşekkür ederim hocam biraz daha karıştırmak istersem IPTV özelliği aktif edersem kullanabilirmiyim
İp tv zaten wevd içinde var ,oradan kullanabilirsin ,smart kurcala :)
Ben Ottplayer tercih ederim ,gerçi onda liste boyutu sıkıntısı var ,bölerek kullanabilisin, forumda ottplayer diye aratırsan çıkar ,şimdi linki hatırlamyorum ,bulursam eklerim ama aratınca çıkıyor :ok

giyotin44 Çevrimdışı

giyotin44

Aktif Üye
23 Eki 2017
139
Değerli üstadlar@teraspy, ;

Jvc mb130 anakartlı televizyonumda pixelence özelliğini aktif etmek için ilk mesajda bulunan video da ki talimatlara göre adımları takip ederek tv nin profil dosyalarını aldım.Vestel toolbox programı ile yanlızca bana lazım olan softPix dosyasını true yapıp kaydettim. En az 4 ayrı usb bellek ile tv ye aktarmaya çalıştımsa da başaramadım. İşlemleri sırasıyla ve dikkatlice uyguladım ama tv ye swprofile dosyasını aktaramıyorum.
Acaba tv den profil dosyalarını alırken anakartın modelini mi yanlış seçtim benim anakartın modeli servis menüsünde mb 130 olarak görünüyor ama tvnin anakart modeli mb130P olması lazım.Bu olay modlamayı etkiler mi? Birde teraspy hocam bazı tv lerin flash bellek seçtiğinden bahsetmişiniz bende de sorun bu olabilir mi?Nerde hata yapmış olabilirim.yardımcı olursanız sevinirim.teşekkür ederim

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Islemin aktif olmasi icin tv nizin fisini cekerek kapatip tekrar acarsaniz islem aktif olacaktir,cok nadir durumlarda factory reset yapmak gerekebilir.

giyotin44 Çevrimdışı

giyotin44

Aktif Üye
23 Eki 2017
139
Islemin aktif olmasi icin tv nizin fisini cekerek kapatip tekrar acarsaniz islem aktif olacaktir,cok nadir durumlarda factory reset yapmak gerekebilir.
hocam fiş de çekip kapatıp tekrar açtım ama işlem aktif olmuyor factory reset de yaptım yine olmadı.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

flash bellekten kaynaklı olabilir mi?

giyotin44 Çevrimdışı

giyotin44

Aktif Üye
23 Eki 2017
139
eger ayni flash bellek ile profillerinizi kendi tv nizden aldiysaniz olmaz.
Aynı flash ile aldım.Aklıma tv den profil dosyalarını alma konusunda yayınlanan anakart model dosyaları geliyor.acaba mb 130p yerine mb130 dosyasını alıp yaptığım için olmuş olabilir mi?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Profil dosyanizi paylasirsaniz kontrol edebilirim
burdan nasıl paylaşabilirim dosyayı?

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Siz islemi kendi tv nizden aldiginiz sw profilde yapip tekrar geri yüklemeye calisyorsunuz ,islem yapdiginiz dosya sizin tv nize ait o yüzden sorun cikaran sey o olamaz.yukarda yazdigim gibi profilinizi paylasirsaniz inceleyebilirim.

giyotin44 Çevrimdışı

giyotin44

Aktif Üye
23 Eki 2017
139
Siz islemi kendi tv nizden aldiginiz sw profilde yapip tekrar geri yüklemeye calisyorsunuz ,islem yapdiginiz dosya sizin tv nize ait o yüzden sorun cikaran sey o olamaz.yukarda yazdigim gibi profilinizi paylasirsaniz inceleyebilirim.
hocam profil dosyamı size nasıl gönderebilirim.Maalesef forum üzerinden dosya paylaşmayı bilmiyorum.Bilgisarım açık kısaca tarif ederseniz hemen gönderebilirim.Birde tv aldığım yani toolbox ile işlem yapılmamış dosyayı mı göndereyim

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
hocam profil dosyamı size nasıl gönderebilirim.Maalesef forum üzerinden dosya paylaşmayı bilmiyorum.Bilgisarım açık kısaca tarif ederseniz hemen gönderebilirim.Birde tv aldığım yani toolbox ile işlem yapılmamış dosyayı mı göndereyim
dosya yükleme sitelerinden herhangi birine yükleyip linki burada paylasin lütfen. iki dosyayida gönderirseniz iyi olur.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Değerli üstadlar@teraspy, ;

Jvc mb130 anakartlı televizyonumda pixelence özelliğini aktif etmek için ilk mesajda bulunan video da ki talimatlara göre adımları takip ederek tv nin profil dosyalarını aldım.Vestel toolbox programı ile yanlızca bana lazım olan softPix dosyasını true yapıp kaydettim. En az 4 ayrı usb bellek ile tv ye aktarmaya çalıştımsa da başaramadım. İşlemleri sırasıyla ve dikkatlice uyguladım ama tv ye swprofile dosyasını aktaramıyorum.
Acaba tv den profil dosyalarını alırken anakartın modelini mi yanlış seçtim benim anakartın modeli servis menüsünde mb 130 olarak görünüyor ama tvnin anakart modeli mb130P olması lazım.Bu olay modlamayı etkiler mi? Birde teraspy hocam bazı tv lerin flash bellek seçtiğinden bahsetmişiniz bende de sorun bu olabilir mi?Nerde hata yapmış olabilirim.yardımcı olursanız sevinirim.teşekkür ederim
İşlem bitince Profile isimli bir klasör yarattın mı,modladığın sw profili o klasöre kopyaladın mı?

flash bellekten kaynaklı olabilir mi?
Evet olabilir ,dosya alınıyor ama yüklenemiyor ,özellikle usb 3.0 giriş kullanılmasın ,yükleme olmaz ,2.0 girişe takılacak ,usb yi tv kapalıyken tak ,tv aç ,öyle yap işlemini.
eger ayni flash bellek ile profillerinizi kendi tv nizden aldiysaniz olmaz.
Olabiliyor sevgili hosbulduk :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt