Pixel Teknoloji Çevrimdışı

Pixel Teknoloji

Aktif Üye
1 Eki 2018
369

Hi Level- VESTEL Modlama - Hi-Level 49UHL650 Pixellence ve Winks Özelliğini Aktif Etme

Bizler sürekli sizlerin kullanıcı deneyimini artırmaya yönelik içerikler üretmeye çabalıyoruz. Elinizde ki üründen alabileceğiniz en yüksek faydayı almanız bizi ziyadesiyle mutlu ediyor. Verdiğimiz çabaların sonucunda faydalı olabildiğimize dair geri dönüşleriniz tamda mutluluğumuzu katlayan kısım. İşte tamda bu düşüncemiz doğrultusunda 26 Kasım'da tanıttığımız, 28 Kasım'da A101'de satışa çıkan Hi-Level 49UHL650 modelinin bütün detaylarını sizlere aktarmaya çalıştık. Bu videomuzda yine modlamayı nasıl yapabileceğinizi anlattık. Yaptığınız işlemler sonucunda Pixellence ve Winks özellikleri aktif hale gelecek. Pixellence özelliğinin aktif hale gelmesi son kullanıcıyı bazen tatmin ederken bazen tatmin etmeyebiliyor. Bir yandan daha canlı ve parlak görünüm sağlarken diğer yandan renklerin biraz soluklaştığı ya da ten renginin pembeleştiği gibi geri dönüşlerde oluyor. Ancak biz burda nasıl açabileceğinizi anlatıp takdiri elbette sizin göz zevkinize bırakıyoruz. Siz hangi şekilde kullanmayı uygun görüyorsanız elbette en iyisi her zaman odur :) Pixel Tv'nin bir sonraki videosunun başlığını yorumlarla siz belirleyebilirsiniz ! Keyifli seyirler :)

-Hi-Level 49UHL650 Modlama
-Hi-Level 49UHL650 Pixellence aktif etme
-Hi-Level 49UHL650 Winks aktif etme

Moderatör tarafında düzenlendi:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Videonun fikir babası olan sevgili teraspy teraspy ve sevgili rfve rfve ye sonsuz teşekkürler.

Modlama işi ile uzaktan yakından ilgisi olmayan birisi olarak teraspy teraspy Alo abimizin fikirlerinden ve sevgili rfve rfve nin konusundan destek alarak hazırlanmış videodur.

Eksiklerimiz mutlaka vardır, Konu hakkında sıkıntı yaşayanlar videodan, buradan istediğiniz şekilde sorun destek oluruz :ok

G Çevrimdışı

GS1881

Yeni Üye
17 Şub 2019
23
40
Videonun fikir babası olan sevgili teraspy teraspy ve sevgili rfve rfve ye sonsuz teşekkürler.

Modlama işi ile uzaktan yakından ilgisi olmayan birisi olarak teraspy teraspy Alo abimizin fikirlerinden ve sevgili rfve rfve nin konusundan destek alarak hazırlanmış videodur.

Eksiklerimiz mutlaka vardır, Konu hakkında sıkıntı yaşayanlar videodan, buradan istediğiniz şekilde sorun destek oluruz :ok
Ado hocam fikir babası benim yalnız Hi-Level 49UHL650 tv nin bazı özellikleri kapalı olduğu için isyan eden ben şikayet eden ben nasıl açılacağını modlanacağını soran benim Modlama konusunu ben gündeme taşıdım hi-level için video çekmenin sebebide benim sen bana değil teraspy teşekkür ediyorsun neyse canın sağ olsun bundan sonra forumda mesaj yazmayacağım değeri anlaşılmıyor herkes baksın bakalım Hi-Level 49UHL650 tanıtım sayfasına 6. sayfadan itibaren o zaman göreceksiniz fikir babasını..

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
Ado hocam fikir babası benim yalnız Hi-Level 49UHL650 tv nin bazı özellikleri kapalı olduğu için isyan eden ben şikayet eden ben nasıl açılacağını modlanacağını soran benim Modlama konusunu ben gündeme taşıdım hi-level için video çekmenin sebebide benim sen bana değil teraspy teşekkür ediyorsun neyse canın sağ olsun bundan sonra forumda mesaj yazmayacağım değeri anlaşılmıyor herkes baksın bakalım Hi-Level 49UHL650 tanıtım sayfasına 6. sayfadan itibaren o zaman göreceksiniz fikir babasını..
Hocam ironi mi yapıyorsun ciddi misin ?

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
evet ciddi,yim bakın konuyu kim ateşlemiş
Hocam bu konu bu forumun kurulumundan önce dahi var yeni birşey değil etiketteki kişiler de bu konuyu buralara taşıyan kişiler. Alınacağınız bir durum yok

G Çevrimdışı

GS1881

Yeni Üye
17 Şub 2019
23
40
yok hocam benim ona buna sözüm yok modlama konusuna,da birşey demiyorum sadece hi-level 49uhl650 için konuşuyorum bu tv için mod tartışmayı ben başlattım
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

yani kısacası eşeğin aklına karpuz kapuğunu ben soktum:hihi

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
yok hocam benim ona buna sözüm yok modlama konusuna,da birşey demiyorum sadece hi-level 49uhl650 için konuşuyorum bu tv için mod tartışmayı ben başlattım
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

yani kısacası eşeğin aklına karpuz kapuğunu ben soktum:hihi

Burada Eşek ben oluyorum otomatikman.

Bu konunun fikir babaları çok eskilere dayanır.

Bu konuda yıllar öncesine dayanan köklü çalışmalara imza atmış iki isimden bahsettim ben. Birisi kendi çalışmalarını kendi alanında defalarca paylaşmış olan Alo abimiz teraspy teraspy , diğeri de Donanımhaber forumunda da bu çalışmalara yine yıllar önce zaman ayırmış emek vermiş, konu başlığını intizamlı şekilde dizayn etmiş olan rfve rfve dir.

HILEVEL markasını evime alma nededim de yıllarca inat edip modlama konusuna el atmadım, Haydi madem şu konuya da biraz vakit ayırayım düşüncesinden hareketle olmuştu.

Bu demek değil ki size bir teşekkürü çok görelim. Size de teşekkür ederim lakin konuya farklı bir bakış açısı ile yaklaşmışsınız.

M Çevrimdışı

musagenc 

Yeni Üye
29 Ocak 2019
44
41
Sayenizde kapanirken bana goz kirpan bir tvm oldu yanniz biraz ugrasdim tv nizin profil dosyasi uzantisi bin olarak gelmiyosa bin yapmayin bin se bin olarak kalsın uzantiyi deyistirirseniz tv dosyayi gormuyor {benimki bin degildi}

Sayenizde kapanirken bana goz kirpan bir tvm oldu yanniz biraz ugrasdim tv nizin profil dosyasi uzantisi bin olarak gelmiyosa bin yapmayin bin se bin olarak kalsın uzantiyi deyistirirseniz tv dosyayi gormuyor {benimki bin degildi}

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

Güzel günlerde kullanmanızı dilerim :ok

Pixel Teknoloji Çevrimdışı

Pixel Teknoloji

Aktif Üye
1 Eki 2018
369

İşte bunun mutluluğu her şeye değiyor :) Bir hayır duası, bir kişinin teşekkürü, para verdiğiniz bir üründen en üst düzeyde fayda sağlayabiliyor olmanız, hayal ettiklerimizin yavaş yavaş gerçekleşmeye başlaması demek bu :cak

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64

... hi-level için video çekmenin sebebide benim sen bana değil teraspy teşekkür ediyorsun neyse canın sağ olsun ...
:haha1
Anlaşılan bana epey kızgın görünüyorsun sevgili G GS1881 ,"yok abi olurmu" deme sakın ,çünkü adem benden ve rfve'den bahsetmiş ama sen sadece beni göstermişin :)
Sana sorduğum sorulara cevap vermeme sebebi de çıkmış oldu böylece ,ama DTS açman hoşuma gitti,bence pixellenceden daha önemli DTS ,bunun içinde tebrik ediyorum,fakat uyardığım noktalara dikkat et bence,her false'yi true yapma ,yoksa tv çöker,bazı durumda yükleyiciye (boot) müdahale edeceğinden tv kısır döngüyede girebilir, yükleme kurtarmaz,flashını programlamak gerekebilir,küçük olasılık olsada dikkatli olmakta fayda var ,tabii bu uyarıyı senin adında, bu işi yapacak herkese de yazıyorum :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt