G Çevrimdışı

GS1881

Yeni Üye
17 Şub 2019
23
40
:haha1
Anlaşılan bana epey kızgın görünüyorsun sevgili G GS1881 ,"yok abi olurmu" deme sakın ,çünkü adem benden ve rfve'den bahsetmiş ama sen sadece beni göstermişin :)
Sana sorduğum sorulara cevap vermeme sebebi de çıkmış oldu böylece ,ama DTS açman hoşuma gitti,bence pixellenceden daha önemli DTS ,bunun içinde tebrik ediyorum,fakat uyardığım noktalara dikkat et bence,her false'yi true yapma ,yoksa tv çöker,bazı durumda yükleyiciye (boot) müdahale edeceğinden tv kısır döngüyede girebilir, yükleme kurtarmaz,flashını programlamak gerekebilir,küçük olasılık olsada dikkatli olmakta fayda var ,tabii bu uyarıyı senin adında, bu işi yapacak herkese de yazıyorum :ok
tamam teraspy sanada adem abiye'de çok teşekkür ediyorum allah işinizi gücünüzü ras getirsin rfve'den söz etmedim çünkü özellik açma konusunu ben yazdım sen cevap verdin ben seni tanımadığım için bu işten anlamıyorsun dahi dedim sana kusuruma bakma sonra adem abi konuya dahil oldu benim mesajıma kim cevap verdiyse onlardan bahsettim

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
tamam teraspy sanada adem abiye'de çok teşekkür ediyorum allah işinizi gücünüzü ras getirsin rfve'den söz etmedim çünkü özellik açma konusunu ben yazdım sen cevap verdin ben seni tanımadığım için bu işten anlamıyorsun dahi dedim sana kusuruma bakma sonra adem abi konuya dahil oldu benim mesajıma kim cevap verdiyse onlardan bahsettim
Rica ederim ne kusuru sevgili GS1881,öyle düşünsem cevap bile vermez, uyarıda bulunmazdım :ok
Bu arada güzel düşüncen için teşekkür ederim,cümlemizin işi-gücü rast gelsin,gerçi ben emekliyim,ama "bir daha yazmam" demek olmamıştı doğrusu ,öğrenmenin yaşı yok,en son teknoweste soru sordum ,çünkü cevabını bilmiyorum,yazınca öğreneceğim(ya bu tekno da adını değiştirdi,beceremiyorum yazmasını artık :) )
Hem senin ,hem benim öğrenecek çok şeyimiz var daha,o yüzden senden bildiğin-uzmanı olduğun konulardan bahsetmenide isterim açıkçası :ok

C Çevrimdışı

cemel 

Aktif Üye
27 Nis 2018
311
43
JVC 50VU73T modelinde videoda anlatıldığı gibi yaptım, profil dosyasını aldım ve düzenlediğim halde pixellence ve winks bende aktif olmuyor ve ekran menüsünde pixellence gözükmüyor... Bu özellikler JVC de yok mu onun için mi olmuyor...?

Pixel Teknoloji Çevrimdışı

Pixel Teknoloji

Aktif Üye
1 Eki 2018
369
JVC 50VU73T modelinde videoda anlatıldığı gibi yaptım, profil dosyasını aldım ve düzenlediğim halde pixellence ve winks bende aktif olmuyor ve ekran menüsünde pixellence gözükmüyor... Bu özellikler JVC de yok mu onun için mi olmuyor...?

Anakart önemli dediğimiz gibi. Bizim video da anlatıldığı gibi yapıldığında özellikler doğru şekilde yapıldı misal. Geri dönüşler hep bu yönde. Bu durumda eğer her işlemi doğru yaptıysanız anakartın farklı olma seçeneği devreye giriyor. teraspy teraspy emmi bu konuda daha detaylı bilgi verebilir diye düşünüyorum ?

C Çevrimdışı

cemel 

Aktif Üye
27 Nis 2018
311
43
Birebir atlamadan yaptım "profile" klasörü içine bin uzantılı düzenlenmiş dosyayı da attım ve menü 4725 yapıp "usb operation" ama olmadı galiba anakart yada JVC olmuyor, bilmiyorum JVC modeli olup deneyen var mı?

Pixel Teknoloji Çevrimdışı

Pixel Teknoloji

Aktif Üye
1 Eki 2018
369
Birebir atlamadan yaptım "profile" klasörü içine bin uzantılı düzenlenmiş dosyayı da attım ve menü 4725 yapıp "usb operation" ama olmadı galiba anakart yada JVC olmuyor, bilmiyorum JVC modeli olup deneyen var mı?
Anakart farkı vardır emmi yardımcı olabilir bu konuda :)

Ç Çevrimdışı

Çerkezoğlu 

Aktif Üye
12 Nis 2019
377
35
4725 den fabrika ayarina donun gelir bazen ole olabiliyor diger islemlerde hata yapmadiginazi eminseniz fabrika ayarina donun gelicektir.

C Çevrimdışı

cemel 

Aktif Üye
27 Nis 2018
311
43
Anakart farkı vardır emmi yardımcı olabilir bu konuda :)
photo_2019-12-06_16-44-31.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

yalnız modlamadan sonra tekrar yeniden profil dosyalarını çektim teyit için toolbox'ta baktım iki özellikte false şeklinde değişklik olmamış.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
(Foto)
yalnız modlamadan sonra tekrar yeniden profil dosyalarını çektim teyit için toolbox'ta baktım iki özellikte false şeklinde değişklik olmamış.
Usb belleği değiştir,bellek 3.0 olmasın,ayrıca klasördeki p harfini büyük P yap bakalım,,yani " Profile " olsun ,ayrıca sadece sw profil.bin koyacaksın bu klasöre ,olması lazım bence,yazılımlar aynı çünkü :ok

Son düzenleme:
Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Eline Emeğine sağlık usta ?

çok fazla vaktim olmuyor Cevaplanmamış bir soru varsa cevaplamak için ara sıra bakıp kaçıyorum. :)
Olsun ben de emeklerinin karşılığında koca bir teşekkürü hak ettiğini vurgulamak için senin sürekli etiketliyorum :)

İyi durumdaysan, sağlığın yerindeyse gerisi teferruat :ok

Geri
Üst Alt