giyotin44 Çevrimdışı

giyotin44

Aktif Üye
23 Eki 2017
139
İşlem bitince Profile isimli bir klasör yarattın mı,modladığın sw profili o klasöre kopyaladın mı?

Evet olabilir ,dosya alınıyor ama yüklenemiyor ,özellikle usb 3.0 giriş kullanılmasın ,yükleme olmaz ,2.0 girişe takılacak ,usb yi tv kapalıyken tak ,tv aç ,öyle yap işlemini.

Olabiliyor sevgili hosbulduk :ok
Hocam tüm bu dediklerinizi yaptım.Maalesef sonuç alamadım
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

sizinde bahsettiginiz gibi usb takilan yerden kaynakli olabilir,1 nolu usb ye veya siyah renkli usb girisine takmak gerekir..
hocam profile dosyalarını göndermeye çalışıyorum

Profil dosyanizi paylasirsaniz kontrol edebilirim
Hocam profil dosyalarını gönderdim bi kontrol edermisiniz

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Softpix false yazıyor ,olmamış ki :)
True yapıp kaydetmelisin (üstte disket iconuna basılacak kaydetmek için)
Gerçi sevgili hosbulduk hosbulduk mıutlaka yapıp yollar birazdan :ok

giyotin44 Çevrimdışı

giyotin44

Aktif Üye
23 Eki 2017
139
Softpix false yazıyor ,olmamış ki :)
True yapıp kaydetmelisin (üstte disket iconuna basılacak kaydetmek için)
Gerçi sevgili hosbulduk hosbulduk mıutlaka yapıp yollar birazdan :ok
hocam her iki dosyayıda kontrol edermisiniz biri tv den aldığım ham hali diğeri vestel toolbox ile işlem yaptığım dosya

hocam her iki dosyayıda kontrol edermisiniz biri tv den aldığım ham hali diğeri vestel toolbox ile işlem yaptığım dosya
hatta durun tekrar paylaşayım

hocam bu dosyayı kontrol edermisiniz

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Bu dosya tamam ,ben ilk verdiğine bakmıştım ,sana geri yükleyeceğim zipten çıkartıp tv ye at bakalım :ok

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
islemi dogru yapmissiniz,ben ayriyeten pvr özelliginide actim kullanmak isterseniz yüklemeye calisirsiniz.Bu durumda islemi videoda anlatildigi gibi yaptiginizi varsayarsak sorun yapilan islemle alakali degil,tv ye aktarmada sorununuz var.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
islemi dogru yapmissiniz,ben ayriyeten pvr özelliginide actim kullanmak isterseniz yüklemeye calisirsiniz.Bu durumda islemi videoda anlatildigi gibi yaptiginizi varsayarsak sorun yapilan islemle alakali degil,tv ye aktarmada sorununuz var.
Klasör içine kopyaladın değil mi :)

giyotin44 Çevrimdışı

giyotin44

Aktif Üye
23 Eki 2017
139
hocam gönderdiğiniz dosyayı indirip tv ye aktardım pvr aktif olmuş ama pixellence menüde görünmüyor

klasör içine kopyaladım

hocam gönderdiğiniz dosyayı indirip tv ye aktardım pvr aktif olmuş ama pixellence menüde görünmüyor

klasör içine kopyaladım
pixellence ekran menüsünde yok görünmüyor.

klasör içine kopyaladım

konu ile ilgili görüşünüz nedir pvr aktifleşmişken pixellence neden tv de aktif olmadı

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64

klasör içine kopyaladım

konu ile ilgili görüşünüz nedir pvr aktifleşmişken pixellence neden tv de aktif olmadı
Aktif olmuştur o ,igörünmez menüde merak etme sevgili giyotin44 :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
ama hocam forumda bazı arkadaşlar menüde pixellence demo açık kapalı diye görüntü paylaşmıştı.

Bu arada yardımlarınız için teşekkür ediyorum iyi ki varsınız.
Ben teşekkür ederim ,o denilen demo zaten ,ama ön tanımlı çalışır ,ayar yapılamaz ,en azından ben öyle biliyorum,o konuda sıkıntıya girme ,çünkü açık profilinde :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt