teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Kafa almıyor maalesef Profile dosyasının nasıl oluşturulacağını bilemiyorum. ALLAH bütün emeği geçen forum sorumluları ve burada bana yardımcı olan Sayın teraspy ve hosbulduk Cenabı mevlam ne muradınız varsa versin İnşALLAH BİLGİ YETERSİZLİĞİ BU KADAR KÖTÜ KENDİMDEN UTANIYORUM SAYGILARIMLA
Amin inşallah,
Sevgili hosbulduk hosbulduk ,bin dosyasını Profile klasörüne atıp da rarlayıp versen ,sadece açsın ve usbye kaydedip yollasın tvye

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Profile dosyasının nasıl oluşturulacağını
dosya isimini degistirmeniz gerekiyor sadece sag maus la "....profile" yazan dosyanin üzerine tiklayip isim degistirme secenegi(türkcesi tam nedir bilmiyorum) ile isimini "profile" yapin.yandaki duran binli veriyide bu dosyanin icine kaydedince olay bitiyor zaten.Ayrica utanilacak bir olay degil üzülmeyin..

ben size dosya hazirliyorum onu rar dan cikardiktan sonra direk tv ye atarsiniz
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

bu dosyayi acip bellege attiktan sonra tv ye yükleme islemini yapabilirsiniz.Bir problem olursa yazin seve seve yardimci oluruz.

Son düzenleme:
Vedatank Çevrimdışı

Vedatank 

Aktif Üye
15 Ocak 2020
380
66
dosya isimini degistirmeniz gerekiyor sadece sag maus la "....profile" yazan dosyanin üzerine tiklayip isim degistirme secenegi(türkcesi tam nedir bilmiyorum) ile isimini "profile" yapin.yandaki duran binli veriyide bu dosyanin icine kaydedince olay bitiyor zaten.Ayrica utanilacak bir olay degil üzülmeyin..

ben size dosya hazirliyorum onu rar dan cikardiktan sonra direk tv ye atarsiniz

bu dosyayi acip bellege attiktan sonra tv ye yükleme islemini yapabilirsiniz.Bir problem olursa yazin seve seve yardimci oluruz.
bu dosyayı açamıyorum rar olarak geliyor bende rar açma programı yok sanırım ayıkla diyemiyorum. SİZDEN RİCAM MÜMKÜN İSE DOSYALAR AÇILMIŞ OLARAK GÖNDEREBİLRSENİZ SEVİNİRİM ben rar olmadığı için birde dosya falan beceremiyorum Yaş artık kemale ermiş anlaşılan kafam almıyor :(

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
bu dosyayı açamıyorum rar olarak geliyor bende rar açma programı yok sanırım ayıkla diyemiyorum. SİZDEN RİCAM MÜMKÜN İSE DOSYALAR AÇILMIŞ OLARAK GÖNDEREBİLRSENİZ SEVİNİRİM ben rar olmadığı için birde dosya falan beceremiyorum Yaş artık kemale ermiş anlaşılan kafam almıyor :(
Dur,aynı yaştayız daha , ohoooo :)

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
dosya falan beceremiyorum Yaş artık kemale ermiş anlaşılan
dosya ile ugrasmaniza gerek yok zip li dosyayi acip bellege kaydedin tv ye takin.diger islemleri biliyorsunuz.Teraspinin dedigi gibi ayni yas grubundayiz ,yasla ilgili degil konu ilgi alaniniza girmedigi icin stres yapiyorsunuz sadece.

Vedatank Çevrimdışı

Vedatank 

Aktif Üye
15 Ocak 2020
380
66
Son göndermiş olduğunuz dosya şu şekilde indirebildim flash belleğe zıp lı dosyayı açamıyorum bu fotografıda yanlış yükledim sizin göndermiş olduğunuz dosyayı indirdim fakat zıp açamıyorum son göndermiş olduğunuz dosya alttaki dosya bunu flash belleğe yükledim

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
fotografıda yanlış
paylasdiginiz resimde masa üstünde profile dosyasi acdiginizi ve icinde de tv ye yüklemeniz gereken dosya oldugunu görüyorum.Eger icindeki dosya benim yolladigim dosya ise bu dosyayi (profile) bellege kaydedin ve tv ye takip diger islemleri yapin.Büyük ihtimalle yolladigim dosyayi masaüstüne yeni klasör 6 isimli dosya icinde kaydetmissiniz.

Son düzenleme:
Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Vaybe bu yazılım modlama işi bayağı gelişmiş tebrikler abiler ellerinize sağlık.

Vedatank Çevrimdışı

Vedatank 

Aktif Üye
15 Ocak 2020
380
66
en son göndermiş olduğunuz dosya klasör 6 içindekiler şu resimde yükleyemez oldum hayret

tv ye şu dosyayı taktım en son gelen bu idi yok resimde gönderemiyorum bir bağlantı çıkıp tekrar gelecem
Resimde ekleyemiyorum hata veriyor.
sonuç şu rar lı olan dosyaları açamıyorum maalesef. Dolayısı ile ben bu 49'' uhl televizyonu pixel açmadan ve winks olmadan izleyecem anlaşılan bu. Birde enson olarak gelen dosyayı flash bellek ile tv ye taktığımda keypress diye dosyalar aldı tv den

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
en son göndermiş olduğunuz dosya klasör 6 içindekiler şu resimde yükleyemez oldum hayret

tv ye şu dosyayı taktım en son gelen bu idi yok resimde gönderemiyorum bir bağlantı çıkıp tekrar gelecem
Resimde ekleyemiyorum hata veriyor.
sonuç şu rar lı olan dosyaları açamıyorum maalesef. Dolayısı ile ben bu 49'' uhl televizyonu pixel açmadan ve winks olmadan izleyecem anlaşılan bu. Birde enson olarak gelen dosyayı flash bellek ile tv ye taktığımda keypress diye dosyalar aldı tv den
Keypres önemli değil ,sana foto hazırladım ,yarın sağlim kafayla bu fotoyu uygularsan kesin yaparsın ,hatta yardım da alabilirsin yapmak için,bu fotoyu pcye indirip kaydet ,sevgili hosbulduk hosbulduk un yolladığı bin dosyasını fotoda yazdığım gibi yaparsan kesin olur :)
3 numaralı açıklamadaki "Buradaki dosya " dediğim "sw_profil.bin " dosyasıdır :ok

0014c472b08550bbcf1.jpg

Vedatank Çevrimdışı

Vedatank 

Aktif Üye
15 Ocak 2020
380
66
Keypres önemli değil ,sana foto hazırladım ,yarın sağlim kafayla bu fotoyu uygularsan kesin yaparsın ,hatta yardım da alabilirsin yapmak için,bu fotoyu pcye indirip kaydet ,sevgili hosbulduk hosbulduk un yolladığı bin dosyasını fotoda yazdığım gibi yaparsan kesin olur :)
3 numaralı açıklamadaki "Buradaki dosya " dediğim "sw_profil.bin " dosyasıdır :ok

0014c472b08550bbcf1.jpg
Çok şükür tv kapatınca ağzını açan kapatan durum geldi ALLAH'ım sizlerden yardımcı olan herkesten razı olsun şimdi artık pixel olayını çözmeye kaldı İnşALLAH sizlerin sayesinde onuda halledecez. pizelll ayarlardan falanmı açılıyor acaba.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Çok şükür tv kapatınca ağzını açan kapatan durum geldi ALLAH'ım sizlerden yardımcı olan herkesten razı olsun şimdi artık pixel olayını çözmeye kaldı İnşALLA sizlerin sayesinde onuda halledecez
O olduysa pixel de olmuştur mutlaka ,otomatik açık olur,açmaya gerek yoktur :)
Senin adına çok sevindim ,güle güle kullan :ok

Vedatank Çevrimdışı

Vedatank 

Aktif Üye
15 Ocak 2020
380
66
O olduysa pixel de olmuştur mutlaka ,otomatik açık olur,açmaya gerek yoktur :)
Senin adına çok sevindim ,güle güle kullan :ok
Hemde güle oynaya kullanacam nasip olursa pixell göremiyorum onu nerede görmem lazım bende sizlerden yüz buldum astarını istiyorum ama kusura bakmayın

Hemde güle oynaya kullanacam nasip olursa pixell göremiyorum onu nerede görmem lazım bende sizlerden yüz buldum astarını istiyorum ama kusura bakmayın
sanırım oda olmuş pixellence demo diye bir yer var ona tıkladım. tv üst tarafında pixellence kapalı pixelence açık ibaresi beliriyor ekranda

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri