hangi bulaşık makinesi deterjanı ? jel- tablet- toz ?

hangisi

• Jel

Oy: 11 17.7%
  • Tablet

Oy: 50 80.6%
  • Toz

Oy: 3 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    62
F Çevrimdışı

Fatih009

Kayıtsız / Doğrulanmamış
arkadaşlar konu biraz eski ama ben yine de yazmak istedim. yıllarca finish ve fairy kullandım ama artık kimyasal tablet kullanmayı bıraktım. Son 1 yıla yakındır bitkisel tablet kullandım. Bir kaç marka denedim pek iyi temizlemediler. En son Max Green Clean diye bir markayı denedim fiyatı da diğerlerine göre daha ucuzdu. Arkadaşlar samimi söylüyorum kimyasal gibi temizlik yapabilen tek bitkisel bulaşık tableti bu marka. Hatta şuraya linkini bırakayım siz de bir inceleyin
Hemen 1 koli sipariş ettim.

heamvivma Çevrimdışı

heamvivma 

Aktif Üye
21 May 2020
420
33
Biz Bim marketinkini kullanıyoruz. Tanesi 50 kuruşa geliyor ve memnunuz ? ama tablet bittikten sonra büyük ihtimal toz olanına geçiş yapacağız. Tablet ile yıkama yapında bulaşık yıkama süresi 25 dk uzuyor.

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
İlk defa Fairy Platinum Plus aldım. Temizliği bariz şekilde belli. Köpük ve ağır koku yapıyor diye epeydir almıyorduk. Bu ürün öncekiler gibi sorunlu değil. İndirimde denk gelirse artık bunu tercih edeceğiz. Alırken dikkat etmek lazım son çıkanlarda oksijenli ağartıcı %15-30 yazıyor.

hareketliperde Çevrimdışı

hareketliperde 

Süper Üye
17 Ara 2019
459
35
Biz Bim marketinkini kullanıyoruz. Tanesi 50 kuruşa geliyor ve memnunuz ? ama tablet bittikten sonra büyük ihtimal toz olanına geçiş yapacağız. Tablet ile yıkama yapında bulaşık yıkama süresi 25 dk uzuyor.
bim ürünü hakkında güzel yorumlar geliyor genelde. alıp denemek gerek . keşke jel versiyonda üretseler.

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
bim ürünü hakkında güzel yorumlar geliyor genelde. alıp denemek gerek . keşke jel versiyonda üretseler.
bim a101 şok migros üreticisi eurotab isimli firma .Benim üst düzey çalışan biriyle sohbet imkanım oldu açıkcası şu firma için en iyisini üretiyoruz diyemedi ancak en ucuz hangisiyse onu alın dedi.
Biz finish clasic alıp parlatıcı ve tuz 3. kademe de kullanıyorduk.Clasic fiyatı da artınca ve eskisi gibi de yıkamayınca market ürünü aldık.Şuan eskisinden memnunuz.Çok para vermeye gerek yok .

Eurotab isimli sanırsam fransız firmasıydı.Tablet üreticilerine tablet üretme teknoloji ve makineleri üreten firmaymış.Asıl işleri böyle detarjan üretmek değilmiş.Zaten Türkiye de rakipleri halen niye yok anlamış değilim.Yani başkası jel üretirmi bilmem de bu firmanın misyon ve vizyonunda jel, toz, kapsül detarjan üretmek yokmuş.

hareketliperde Çevrimdışı

hareketliperde 

Süper Üye
17 Ara 2019
459
35
bim a101 şok migros üreticisi eurotab isimli firma .Benim üst düzey çalışan biriyle sohbet imkanım oldu açıkcası şu firma için en iyisini üretiyoruz diyemedi ancak en ucuz hangisiyse onu alın dedi.
Biz finish clasic alıp parlatıcı ve tuz 3. kademe de kullanıyorduk.Clasic fiyatı da artınca ve eskisi gibi de yıkamayınca market ürünü aldık.Şuan eskisinden memnunuz.Çok para vermeye gerek yok .

Eurotab isimli sanırsam fransız firmasıydı.Tablet üreticilerine tablet üretme teknoloji ve makineleri üreten firmaymış.Asıl işleri böyle detarjan üretmek değilmiş.Zaten Türkiye de rakipleri halen niye yok anlamış değilim.Yani başkası jel üretirmi bilmem de bu firmanın misyon ve vizyonunda jel, toz, kapsül detarjan üretmek yokmuş.
ŞOK un üreticisi saruhan kimya diye bi yer. hatta bir sayfa önce yazdım boron markayı da onlar üretiyor
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ülkemizde de Bor-on var yerli ve milli ! marka.Alıp denemek lazım.

bir sayfa önce bir kısım görüşlerimi yazdım ek yapayım.

bardaklarda bazen iz bırakıyor nokta nokta. öyle olunca tekrar yıkamak gerekiyor. ekstra iş ekstra elektrik su gideri. çok başarılı gelmemeye başladı.

heamvivma Çevrimdışı

heamvivma 

Aktif Üye
21 May 2020
420
33
Ben tuzu, parlatıcıyı ve tabletleri ordan aldım. Yani dediğim gibi hepsinden memnunuz. Çevremizdeki çoğu kişinin önerisi ile aldım. Gerçi başka marka denemedim ama bozmadıgi sürece bim in tabletleriyle devam.

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,242
62
Biz bulaşık makinesini aldıktan beri Finish'ciyiz,öncelik quantum,eğer o yoksa hepsi bir arada'sını kullanıyoruz.Gayet de memnunuz.

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
ŞOK un üreticisi saruhan kimya diye bi yer. hatta bir sayfa önce yazdım boron markayı da onlar üretiyor

bardaklarda bazen iz bırakıyor nokta nokta. öyle olunca tekrar yıkamak gerekiyor. ekstra iş ekstra elektrik su gideri. çok başarılı gelmemeye başladı.
parlatıcı yı onlar üretiyorda tableti eurotab diye hatırlıyorum en son.

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32

en son haziran 2020 de çekilmiş fotoğraf.

EZ14WB6WkAIx6Epformatjpgnamelarge.jpg

heamvivma Çevrimdışı

heamvivma 

Aktif Üye
21 May 2020
420
33
Arkadaşlar şu konunda bilgisi olan varsa aydınlatabilir mi ?

Makinede tablet kullanıyoruz. Makineye tableti koyuncu makine yıkamaları otomatik 25 dk geciktiriyor. 25 dk gecikmesini istemediğimden dolayı tabletten vaz geçip jel olayına veya toz olayına geçmek istiyorum. Bu jel dediğimiz şey yine şekil olarak tablet şeklinde mi, ondan alırsam makine yıkama süresi azalır mı ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt