hangi bulaşık makinesi deterjanı ? jel- tablet- toz ?

hangisi

• Jel

Oy: 11 17.7%
  • Tablet

Oy: 50 80.6%
  • Toz

Oy: 3 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    62
hareketliperde Çevrimdışı

hareketliperde 

Süper Üye
17 Ara 2019
459
35
koparitif markette bu işe girmiş. tanıtım biraz değişik. çiftçiden size falan. tarladan mı çıkıyorlar bilmiyorum artık :)

denemek için aldım bakalım. üretici eurotab

tablet11587c7b631cbee1.jpg

R Çevrimdışı

rabitelli

Aktif Üye
20 Kas 2019
423
50
valla turkuaz renkli marketin 50'lisi 35TL iken 50 yapmışlar aldın aldın'da. Utanmadan da indirimli gibi göstermişler.

o sinirle başka yerden 35TL den mıntak aldım 4 paket 50'li 7in1. (mıntakla canım mıntakla, mıntakla canım mıntaklaaaa)

şu elektrik zamları üretim maliyetlerine yansıyınca en zottirizıttik deterjanın tableti 1TL'nin üstüne çıkacak.

2 fil daa göndeeerrrrrrr.....

hareketliperde 

Süper Üye
17 Ara 2019
459
35
valla turkuaz renkli marketin 50'lisi 35TL iken 50 yapmışlar aldın aldın'da. Utanmadan da indirimli gibi göstermişler.

o sinirle başka yerden 35TL den mıntak aldım 4 paket 50'li 7in1. (mıntakla canım mıntakla, mıntakla canım mıntaklaaaa)

şu elektrik zamları üretim maliyetlerine yansıyınca en zottirizıttik deterjanın tableti 1TL'nin üstüne çıkacak.

2 fil daa göndeeerrrrrrr.....
Hocam o 50 tl dediğinizi bende gördüm. o standart market markası değil. sonuna plus mulus eklemişler daha etkili diye satılan versiyonu

ekleme: Tarım kredi 29 tl çekmiş tarladan çıkan deterjanlarını :) paketi değiştirmeleri şart

aldık kullanıyoruz iyi yıkıyor sorun yaşamadık

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,455
49
Hocam o 50 tl dediğinizi bende gördüm. o standart market markası değil. sonuna plus mulus eklemişler daha etkili diye satılan versiyonu

ekleme: Tarım kredi 29 tl çekmiş tarladan çıkan deterjanlarını :) paketi değiştirmeleri şart

aldık kullanıyoruz iyi yıkıyor sorun yaşamadık
Tarım kredide bende gördüm tavsiye edermisin malum fairy uctu

hareketliperde 

Süper Üye
17 Ara 2019
459
35
Tarım kredide bende gördüm tavsiye edermisin malum fairy uctu
düz standart olanı işimizi görüyor. 50 derece ekonomik programda çalıştırıyoruz her zaman. parlatıcı ve tuz var makine de. ama pahalı marka değil onlarda. en uygunlardan. bardaklarda tencerelerde bi leke görmedik .bi paket daha alarım tekrar zam gelmeden

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,243
62
Biz senelerce Finish quantum kullandık.Artık çok pahalanınca geçen Aralık ayında Şok'ta kampanya vardı,Mintax'ın 100 lü paketi 45 Tl civarındaydı.Finish quantum bitmeden,Mintax 100 lü paketten bir adet aldım ve deneme amaçlı kullandık.Gayet güzel sonuç verdi,tavsiye ederim.

R Çevrimdışı

rabitelli

Aktif Üye
20 Kas 2019
423
50
Bu arada 80'li pril (ortası boncuklu) tanesi 83 kuruşa geliyordu, 2 pakette ondan almıştım.
Şimdi 80li paketi 100 ile 145 TL arası geziyor.
Bir de tren kaçtıktan sonra aldım ben, bi hafta oluyor anca. Hele bileydim de bi ay önceden alaydım....

Neyse; bu elektrik zamları imalata bi yansısın, bi taraflarımız çoook acıyacak.

E Çevrimdışı

erdem215 

Aktif Üye
3 Eki 2018
103
37
Reklamlarında dünya kadar parası olan ünlüleri kullanan finish quantum deterjan almıyorum.. İnternet üzerinden ufak bir başvuru alır seçme yapar üniversite mezunu işsiz birine o ünlüye ödediğinizin onda birini ödeyip iyilik yapsalar daha hayırlı.. Reklamlarında ünlü isimleri oynatıp milyonlar ödeyen firmalardan ürün almam.. Geçende a101 den 10 tl üzeri alışverişe 49.90 dan fairy sarı paket hepsi birara aldım.

O Çevrimdışı

ozaniskender

Aktif Üye
20 Eki 2020
62
29
Finish quantun max 50-60 derecede yıkamıyor 75de yıkıyor ancak. Fairy platinium plus ise eko modda dahi temiz çıkarıyor. Tercihimiz fairy bu yüzden. Bir de prill gold var uygun fiyatlı gayet iyi yıkıyor

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
Fiyatlar ne ara fırlamış anlamadım. Pril gold tablet kullanıyoruz, markalı ürünler içinde nispeten ucuz. Yalnız Fairy platinum plus daha iyi yıkıyordu. Markette gördüm "ultra" yazan çeşidi çıkmış nesi farklı bilmiyorum. Plus ve ultra olanın ağartıcı oranı daha fazla, %15-30 arası.

Geri
Üst Alt