hangi bulaşık makinesi deterjanı ? jel- tablet- toz ?

hangisi

• Jel

Oy: 11 17.7%
  • Tablet

Oy: 50 80.6%
  • Toz

Oy: 3 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    62
hareketliperde Çevrimdışı

hareketliperde 

Süper Üye
17 Ara 2019
459
35
Evet evlerimizde hepimizin kullandığı bu ürünlerde hangisini tercih ediyorsunuz ? Markadan bağımsız jel yada toz yada tablet tercihiniz nedir acaba

örnek ürünler

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
Finish Quantum Max kullanıyoruz. Kapsül şeklinde olanları tercih ediyoruz çünkü çabuk eriyor. Sert hap gibi olan tabletleri bizim makine 50 derecede tam eritemiyor. Fairy çok köpürüyor ve ağır kokuyor, onu almıyoruz. Finish epey zamlanmış, farklı markaları değerlendirebilirim.

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
en güzeli finish classic +tuz +parlatıcı

market ürünleri de güzel ancak tuz ve parlatıcı yine 1. kademe de kullanılması gerekiyor.

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Hanım fairyden ama platinium olandan memnun.Bende stok yaptığımdan dolayı finish quantum kullandırıyorum ama makine tam eritmiyor.Eko mod dışında kullanmak zorunda kalıyoruz.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Finish de kullandım , Fairy de kullandım yalan yok iyiler yani , sonra denemek için Migros tablet aldım içinde 50 tane var şuan 22 tl galiba. Baktım bildiğin diğerleri gibi güzel yıkıyor , eee dedim neden bunlara o kadar para vereyim o zaman ? o gün bugün Migros Tablet kullanıyorum çokta memnunum ?

F Çevrimdışı

Frenzy 

Aktif Üye
11 Mar 2019
491
40
Fairy platinum veya max iyidir. Quantum Max kullanıyoruz şu anda, ondan da memnunuz. Bir ara A101'de satılan Pril Gold kullandık iki paket o da güzeldi. Hangisini ucuz bulursak alıp kullanıyoruz. Bir ara jel de kullandık ama tablete geri döndük.

Hepgel Çevrimdışı

Hepgel 

Aktif Üye
24 Kas 2020
240
38
Bende Vestel bulasik makinesinde Fairy Platinium Plus kullanıyorum genel olarak memnunuz, Ama bazı kalıntılar kalıyor bulasiklarlarda

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Kalıntılar genelde bulaşık makinesini çok doldurmamızdan kaynaklanıyor , yani bazen gereğinden fazla doldurunca doğal olarak makine iyi yıkayamıyor. Yani bu kalıntı meselesi bence deterjandan değil de , yanlış kullanımdan kaynaklı gibi.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Vaktinde, uygun bulduğum Finish ürünlerini stoklamıştım, toz ve tablet olarak. Jel hiç denk gelmemiş ki, stoklarımda yok. ?

Tableti bıçak ile ikiye kesip (biraz zor oluyor) iki seferde kullanıyor hanım temizleme konusunda eski makinede de, yenisinde de hiç sorun olmadı... Bir ara ithal gelen Bind marka (bim ürünü) tablet denedi hanım memnun kalmadı. Hal böyle olunca da Migros markalı ürüne cesaret edemedik.

Stoklar eriyene kadar Finish kullanmaya devam...

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,266
64
Hepsini kullandık ,şimdilerde "el" tabletini kullanıyoruz,daha iyi temizliyor ,leke bırakmıyor ,ama o sırada mutfakta durulmuyor ,hiç ses çıkartılmayıp sus-pus olunuyor ,gerekirse balkona çıkılıyor,çünkü hanım elinde yıkarken acaip söyleniyor :haha1

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri