FENERBAHÇE

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Profesyonellik, kalite, alt yapı, mali durum gibi kriterler ile kıyas kabul etmez tabiki de... Ama bizde herkes her şeyden anladığı için bu kriterlerin hiç bir önemi yok.
Ya diyorum ki adamın Hollanda hariç en ufak başarısı yok, hangi kritere göre kurtarıcı pozisyonunda Fenerbahçe'ye geldi, o gitti Ersun Yanal geldi daha önce sizi şampiyon yapan hocaya gereken sabır gösterilmedi, sonra gene Alanya hariç hiçbir başarısı ki orada ne başarısı var tartışılır Erol Bulut getirildi fakat tepesine ondan çok daha tecrübesiz Emre Belezoğlu yanına Volkan Demirel getirilip hareket etmesi engellendi, futbolcular ona değil tribündeki Emre ye bakıp medet umar oldu ve nihayetinde adamı yollayıp sıfır teknik direktörlük deneyimli, pro lisansı olmayan Emre takımın başına teknik sorumlu(ne demekse) diye getirildi. Bir Galatasaraylı olarak gerçekten ezeli rakibim ebedi dostum Fenerbahçe'nin içinde bulunduğu duruma üzülüyorum (tariz yok, iğneleme yok). Esas problem taraftar kimliğini atıp profesyonel olarak bu takıma başkanlık yapamayan Ali Koç, yahu düşünsenize şeref tribününden atlayıp taraftarla yumruk yumruğa kavga eden adam koskoca Fenerbahçe'ye yakışıyor mu. Korkarım ki sezon sonu 15 yıldır takım deneyimi olmayan senede çok az maç yapıp stresten uzak yaşayan daha önce kovduğunuz Löv beyi getirmek bir hüsranlı sezon daha olabilir.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Ya diyorum ki adamın Hollanda hariç en ufak başarısı yok, hangi kritere göre kurtarıcı pozisyonunda Fenerbahçe'ye geldi, o gitti Ersun Yanal geldi daha önce sizi şampiyon yapan hocaya gereken sabır gösterilmedi, sonra gene Alanya hariç hiçbir başarısı ki orada ne başarısı var tartışılır Erol Bulut getirildi fakat tepesine ondan çok daha tecrübesiz Emre Belezoğlu yanına Volkan Demirel getirilip hareket etmesi engellendi, futbolcular ona değil tribündeki Emre ye bakıp medet umar oldu ve nihayetinde adamı yollayıp sıfır teknik direktörlük deneyimli, pro lisansı olmayan Emre takımın başına teknik sorumlu(ne demekse) diye getirildi. Bir Galatasaraylı olarak gerçekten ezeli rakibim ebedi dostum Fenerbahçe'nin içinde bulunduğu duruma üzülüyorum (tariz yok, iğneleme yok). Esas problem taraftar kimliğini atıp profesyonel olarak bu takıma başkanlık yapamayan Ali Koç, yahu düşünsenize şeref tribününden atlayıp taraftarla yumruk yumruğa kavga eden adam koskoca Fenerbahçe'ye yakışıyor mu. Korkarım ki sezon sonu 15 yıldır takım deneyimi olmayan senede çok az maç yapıp stresten uzak yaşayan daha önce kovduğunuz Löv beyi getirmek bir hüsranlı sezon daha olabilir.
Bakış açısı... :cigara
Hollanda liginde fazlasıyla başarılı olmuş bir hocayı isteyen de olur, senin yazdığın gibi eleştiren de...

Bunu tartışmanın da sonu yoktur.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Bakış açısı... :cigara
Hollanda liginde fazlasıyla başarılı olmuş bir hocayı isteyen de olur, senin yazdığın gibi eleştiren de...

Bunu tartışmanın da sonu yoktur.
Hollanda ligi başarılı bir lig değil bence ama yazının ana teması zaten Cocu değil, sorunu doğru yerde aramadığı müddetçe Fenerde kış bitmez maalesef

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Hollanda ligi başarılı bir lig değil bence ama yazının ana teması zaten Cocu değil, sorunu doğru yerde aramadığı müddetçe Fenerde kış bitmez maalesef
Türkiye ligine göre düzgün bir lig... Her alanda... Sportif başarı bana göre ikinci plandadır. Düzgün bir sistemi olmayan ligdeki başarı olsa veya olmasa önemli değil bence.

Sistem düzgün olmayınca, bir tarafın kışı yaşaması da gayet normaldir.

osmanke Çevrimiçi

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,621
59
“Ailemize hoş geldin Lincoln Henrique!

287988910_2368538226638426_5359471816834250141_n.jpg

osmanke Çevrimiçi

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,621
59

TFF'den Açıklama
• Deplasman yasağı kaldırılarak, stadyum oturma kapasitesinin en az %5’i oranında misafir takım seyircilerine verilecek.
• Rezerv Lig kurulacak ve A Takım maçları ile aynı günde oynanacak şekilde yerli ve yabancı tüm futbolcular oynatılabilecek.

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,776

TFF'den Açıklama
• Deplasman yasağı kaldırılarak, stadyum oturma kapasitesinin en az %5’i oranında misafir takım seyircilerine verilecek.
• Rezerv Lig kurulacak ve A Takım maçları ile aynı günde oynanacak şekilde yerli ve yabancı tüm futbolcular oynatılabilecek.
sporun içine harmanlanmış siyaset, çıkarılmadığı sürece bir halt olmaz. siyaset spordan tamamen temizlenmeli. yoksa aynı işler devam eder.

İlteriş Yılmaz Çevrimdışı

İlteriş Yılmaz 

Süper Üye
18 Eyl 2020
698

TFF'den Açıklama
Hele şükür şu rezerv lig olayını hayata geçirebildiler. Deplasman yasağının kaldırılması da ayrı bir güzellik oldu.
Yeni yönetim göstermelik mi yapıyor bilinmez ama şu ana kadar Türk futbolunun ihtiyacı olan, sürüncemede kalmış bir çok konuyu gelir gelmez çözdü. Umarım bu şekilde iş bitirici ve adil bir yönetim olarak devam ederler.

İlteriş Yılmaz Çevrimdışı

İlteriş Yılmaz 

Süper Üye
18 Eyl 2020
698
fener taraftarının bir kısmı, henüz çok erken olmasına rağmen, hocayı, kadroyu, oyunu falan merkebin şeyine sokmaya çalışıyor ama. :kas

ülke şartlarına göre normal gibi. çünkü yeni normalimiz anormallik.
Henüz çok erken olsa da hoca, hocanın oyuna sistemsel ve taktiksel bakışı, maç maç hatta maç içerisinde dahi kurguları rahatlıkla esnetebilmesi, gelen oyuncuların kadroya uyumu ve her maç farklı kadro çıksa dahi oyundan ödün verilmeyişi en azından şu ana kadar ülke ortalamasının üzerinde bir takım izlememizi sağlıyor bence. Ve henüz bu kadroya Joao Pedro gibi bir oyuncu hiç dahil olmadı, beklenen 1 ya da 2 transfer nasıl bir katkı sağlayacak bilmiyoruz. Oyuncuların bir kısmı kalitesi kadar katkı da sağlayamadı. Uyum sürecini göz önünde bulundurursak benim bu yıldan beklentim çok iyi. Avrupada'da iyi işler yapabileceğimize inanıyorum. O merkebin şeyine sokmaya çalışanlar maç öncesi böyle kadro mu olur diye Fenerbahçe Twitter hesabının yorumlarını dolduruyordu. 2 bireysel hataya kadar maça çıkılan kadro 3-0 öndeydi. Kaçırılan net bir kaç gol de cabası. :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri