FENERBAHÇE

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
löw'ün fenere bir artı sağlayacağını düşünmüyorum. milli takım (o da almanya ha, panzerler yani) hocalığı yapmış, sürekli en formda ve hazır futbolcularla çalışmış bir td. kulüp hocalığını beceremez.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Ah hocam ah, keşke toplum olarak senin bakış açısıyla bu olaya bakabilseydik... ?

Kendine bu konuya girme yasağı getir. ?
:kiskis

ffd0ce4baf79e62dba.jpg

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Vay arkadaş, son 7-8 mesajı okudum da. Ne karışık mevzularmış bunlar :alala

Futboldan zerre kadar anlamayan birisi olarak, futbolun adil bir oyun olmadığı görüşündeyim günümüz koşullarında. Belki de geçmişte de hep böyleydi bilemiyorum.

Bir defa futbolcu adı altında bu şahıslara bahsi geçen astronomik rakamların ödenmesini benim aklım almıyor zaten.

O zaman ortaya şu sonuç çıkıyor. Parayı veren, Şampiyonluk düdüğünü çalar.

Domestos Domestos un yazısında gördüğüm kadarıyla 20 yılda 6-7 şampiyonluktan bahsediliyor. Zaten zengin 3 takım var, belli ki dönüp dönüp 3-4 senede bir bunlar şampiyopn oluyor. Arada stratejik hataları değerlendirebilen Anadolu takımları çıkarsa ne ala gibi bir şey anladığım kadarıyla.

Keşke takımlara sadece kendi yetiştirdikleri futbolcular ile oynama şartı getirilse, ne güzel olurdu :)

Holosko diye bir futbolcu hatırlıyorum, onu da bir parodiden hatırlıyorum zaten. (Ağzı kötü kokan kız arkadaş parodisi) bu kişilere deli paralar ödeniyor anlamsızca.

Bakıyorum abi takım Beşiktaş, Ama spiker topun dolaştığı isimleri sayarken şöyle oluyor;

Geroge, pasını holoskoya verdi, Holosko topu prekaziye attı, prekazi kafa vuruşu ile maykıla yolladı, maykıl depara kalktı atak yaptı ileride boşta duran musleraya yolladı (Umarım bu isimler futbolcudur) muslera topu safarele bıraktı, safarel sol şut çekti ama top kaleci schumaherde kaldı.

Abi iyi güzel de bu ne biçim Beşiktaş? veya Fenerbahçe veya Galatasaray Trabzonspor Samsunspor vs.

Ulen teknik direktör yabancı, futbolcu yabancı, kaleci yabancı, sonra Ali şen başkan fenerbahçe Şampiyon. :alala

Bu arada birisi bana sorsun lütfen, benim bir futbol konusunda ne işim var? :kiskis

Bana göre nokta tespit. İşte sırf bu yüzden Türk futbolu gelişemiyor.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
löw'ün fenere bir artı sağlayacağını düşünmüyorum. milli takım (o da almanya ha, panzerler yani) hocalığı yapmış, sürekli en formda ve hazır futbolcularla çalışmış bir td. kulüp hocalığını beceremez.
Ayrıca, sorunun kaynağı teknik direktör değil ki... Gelen teknik adamların hangisi vasat?

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
katılıyorum bence başka sorunlar var. "profesyonellik kursu" açılıp, hem teknik hem sağlık ekibi hem de bütün oyuncular zorunlu katılmalı.
Bazı güzel hasletler, eğitimle kursla veya sonradan kazanılmaz... Doğuştan gelir, genlerinde olur insanın... Herkes de, her işi yapamaz... :hmm

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Bu yeterli mi Fenerbahçe teknik direktörü olmak için, Hollanda ligi ile Türkiye ligi kıyas kabul eder mi

Screenshot_20210326-211508.png
Profesyonellik, kalite, alt yapı, mali durum gibi kriterler ile kıyas kabul etmez tabiki de... Ama bizde herkes her şeyden anladığı için bu kriterlerin hiç bir önemi yok.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt