FENERBAHÇE

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
images-jpeg.jpg

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
O ruh hastası adamdan kurtulduğumuz gün düğünümüz var. Futbola siyaset karışmazsa daha fazla Ali Koç başkanımız alır götürür bizi
Tek temennimiz o . Pek olacağına inanmasam da bütün temennim Ali Koç un başkan olması. Gerçekten Ali Koç gelecek dertler bitecek.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bir kadın düşünün ki, Fenerbahçe futbol takımının yanısıra basketbol, voleybol ve hatta hentbol takımının kadrosunu saysın, Futbol takımındaki yedekleri size söylesin. Bir kadın düşünün ki Formula yarışlarındaki pol pozisyonlarını bilsin. Düşünün ki o kadın benim ANNEM dir arkadaşlar. O derecer FENERBAHÇE lidir. Tabi Benim küçük kardeşim ile Ağabeyim de öyle. Abim eskiden fanatik düzeyindeydi de şimdilerde duruldu daha sakin yorumlar yapıyor dost meclislerinde :kiskis

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
Bir kadın düşünün ki, Fenerbahçe futbol takımının yanısıra basketbol, voleybol ve hatta hentbol takımının kadrosunu saysın, Futbol takımındaki yedekleri size söylesin. Bir kadın düşünün ki Formula yarışlarındaki pol pozisyonlarını bilsin. Düşünün ki o kadın benim ANNEM dir arkadaşlar. O derecer FENERBAHÇE lidir. Tabi Benim küçük kardeşim ile Ağabeyim de öyle. Abim eskiden fanatik düzeyindeydi de şimdilerde duruldu daha sakin yorumlar yapıyor dost meclislerinde :kiskis
Ellerinden öpüyorum :affet

Tadı tuzu kalmadı abi,e-bilet çıktı passolig zımbırtısı.Aslında bu kgs hgs ogs gibi artık.Her sene bişiler çıkacak kart ücreti bilmem ne ücreti.Fişlenmek de cabası.Lise zamanlarım da giderdik voleybol basketbol tribünün içindeydik.Sonra futbol tribün derken bu mevzular çıkınca bi de üstüne A.Y faktörü olunca komple tezgahı kapattım.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Ellerinden öpüyorum :affet

Tadı tuzu kalmadı abi,e-bilet çıktı passolig zımbırtısı.Aslında bu kgs hgs ogs gibi artık.Her sene bişiler çıkacak kart ücreti bilmem ne ücreti.Fişlenmek de cabası.Lise zamanlarım da giderdik voleybol basketbol tribünün içindeydik.Sonra futbol tribün derken bu mevzular çıkınca bi de üstüne A.Y faktörü olunca komple tezgahı kapattım.
A.Y fakörü nedir kardeşim :alala

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Vaaay bee koskoca Aziz başkan için neler deniliyor :clap Aziz başkan inşallah kazanır seçimi :hoba1 kalbimiz Aziz başkanla :clap2

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt