FENERBAHÇE

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
Sabır kalmadı çünkü artık buna bağlıyorum mevzuyu
aslında taraftarlık gönüllülük esasına dayanır. ama profesyonel spor endüstrisinde her taraftar bir müşteri olmak durumunda kalıyor . kombine biletti, formaydı falan derken, kulübün gelir kaynağı olunuyor. yoksa tasasız, dertsiz, stressiz, keyifle maç izlemek en büyük umudumuz.

İlteriş Yılmaz Çevrimdışı

İlteriş Yılmaz 

Süper Üye
18 Eyl 2020
698
bu takıma bir adet tartışmasız stoper, bir tane de affetmeyen santrfor almak şart. işte o zaman gerçekten göz korkuturuz.
Sağ stoper konusunda Lemos'u kazanmayı göze almaktansa baba bir stoper şart gibi, evet. Ama bu adam antrenmanlarda görüyordur, maçlarda da sırıtmıyor şimdilik. Hatta maç sonu açıklamasında da özellikle Lemos çok iyiydi dedi. Bu aslında stoper almayacağız demenin bir başka çeşidi gibi geldi bana. Forvetler bu şekilde iş yapıyorsa ve Joao Pedro da direkt olarak katkı verecek olursa forvete bile gerek yok bence. Çünkü Jesus'un bütün takımlarında hücum hattı performansı üst seviyeye çıktı. Ha şu da var. Kimsenin hayır diyemeyeceği öyle güzel bir fırsat doğar, öyle tartışılmayacak bir isim denk gelir ki o zaten harika olur.

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
aslında taraftarlık gönüllülük esasına dayanır. ama profesyonel spor endüstrisinde her taraftar bir müşteri olmak durumunda kalıyor . kombine biletti, formaydı falan derken, kulübün gelir kaynağı olunuyor. yoksa tasasız, dertsiz, stressiz, keyifle maç izlemek en büyük umudumuz.
Fenerli olunca bu durum söz konusu olamıyor 3-4 atsan bile:kiskis

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
Sağ stoper konusunda Lemos'u kazanmayı göze almaktansa baba bir stoper şart gibi, evet. Ama bu adam antrenmanlarda görüyordur, maçlarda da sırıtmıyor şimdilik. Hatta maç sonu açıklamasında da özellikle Lemos çok iyiydi dedi. Bu aslında stoper almayacağız demenin bir başka çeşidi gibi geldi bana. Forvetler bu şekilde iş yapıyorsa ve Joao Pedro da direkt olarak katkı verecek olursa forvete bile gerek yok bence. Çünkü Jesus'un bütün takımlarında hücum hattı performansı üst seviyeye çıktı. Ha şu da var. Kimsenin hayır diyemeyeceği öyle güzel bir fırsat doğar, öyle tartışılmayacak bir isim denk gelir ki o zaten harika olur.
eğer avrupa liginde ilerlersek, transfer şart . her maç daha zorlu olacak.

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,647
59
Maxi Gomez, önümüzdeki birkaç saat içinde Fenerbahçe ile sözleşme imzalamak için İstanbul'a uçacak.

(🔗Todofichajes)
🔥🔥Edinson Cavani, Valencia ile her konuda anlaşma sağladı. Valencia'nın bu transferi gerçekleştirmesi için Maxi Gomez'in takımdan gitmesi gerekiyordu.
Valencia, Edinson Cavani ile anlaşma sağladı.

🔗 (RMC Sport)

İlteriş Yılmaz Çevrimdışı

İlteriş Yılmaz 

Süper Üye
18 Eyl 2020
698
Maxi Gomez, önümüzdeki birkaç saat içinde Fenerbahçe ile sözleşme imzalamak için İstanbul'a uçacak.

(🔗Todofichajes)
🔥🔥Edinson Cavani, Valencia ile her konuda anlaşma sağladı. Valencia'nın bu transferi gerçekleştirmesi için Maxi Gomez'in takımdan gitmesi gerekiyordu.
Valencia, Edinson Cavani ile anlaşma sağladı.

🔗 (RMC Sport)
Maxi Gomez biterse harika bir forvet transferi olacak.

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,647
59
Fenerbahçe mest etti
Avrupa'yı titretti
Jorge Jesus önderliğindeki Fenerbahçemiz, Avrupa'da da fırtına gibi esiyor. Avusturya'da 2-0 yendiğimiz Austria Wien'i, Kadıköy'de 4 golle devirdik, UEFA Avrupa Ligi'nde gruplara kaldık.

Jorge Jesus: "Bu kulübün büyüklüğüne, bu taraftarın büyüklüğüne baktığınız zaman Fenerbahçe Avrupa’da en yukarıda yer almalı. Bu sezon bunun başlangıcı olmalı, 2-3 sene içinde çok daha iyisi olsun istiyoruz."
"Ana hedefimiz lig ama Avrupa'da gidebildiğimiz yere kadar gitmek istiyoruz."
"Çünkü Fenerbahçe'nin büyüklüğü, Fenerbahçe taraftarının büyüklüğü, bu kulübün Avrupa'da yukarılarda olması için kapasitesi var."
"Buraya gelme kararımı alma sebeplerimden biri, taraftarın bana gösterdiği sevgiydi. Ben buraya daha çok para kazanmak için gelmedim. Portekiz'de kazandığımdan daha azını kazanıyorum. Sevgi hissetmek için geldim ve bu da beni işime aşık ediyor."
"Her zaman takımımdan daha fazla gol atmasını isterim. 2 attıysak 3, 3 attıysak 4."
"Dinamo Kiev maçı, boğazımda bir düğüm gibi kaldı diyebilirim. Bu ihtimali düşününce, Avrupa Ligi'nde onlarla tekrar oynamak isterim."

Muhtemel rakiplerimiz kiminle eşleşmek istersiniz.

Son düzenleme:
osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,647
59
2022/23 UEFA Avrupa Ligi sezonunda grup kuraları öncesi torbalar belli oldu.

301775982_5767151266653022_8651246553386371565_n.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt