DÖNÜŞÜM YAZILIMLARI VE LOADERLERİ

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Merhaba
Rovel kasalı hd cihaz var, c,haz bazen kanalları siliyor ben bu cihazı başka bir cihaza dönüştürmek istiyorum.Hiremco zapper denedim cihaz çalıştı, ön panel var kumanda çalışmadı.Ön pnel önemli değil ama kumanda kodlarını eski yazılımdan nasıl aktarabilirim?
Aşağıdaki linkte anlatmıştım > :)

Burada da program var :ok

E Çevrimdışı

Ersn82 

Yeni Üye
2 Ocak 2020
43
41
Dediğiniz linki inceledim Rowell kasalı hd cihazdan eski yazılımın içinden keymap dosyasını aldım, yazılımı uyan hiremco zapper hd cihazını yazılımına entegre ettim ama kumanda ve ön tuşlar yine çalışmadı.Acaba bir yerde hata mı yapıyorum.Yazılımları size göndersem bakabilirmisiniz?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada bendeki cihaz 6605 düz 6605s değil.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Dediğiniz linki inceledim Rowell kasalı hd cihazdan eski yazılımın içinden keymap dosyasını aldım, yazılımı uyan hiremco zapper hd cihazını yazılımına entegre ettim ama kumanda ve ön tuşlar yine çalışmadı.Acaba bir yerde hata mı yapıyorum.Yazılımları size göndersem bakabilirmisiniz?

Bu arada bendeki cihaz 6605 düz 6605s değil.
Gönder bakayım ,ikisinide aynı yere sıkıştırıp upload et bakayım,hatta kendi düzenlediğin dosyayı da koy,nerede neyi yapmışsn göz atayım :ok

EK:
3Dosya yani , ama kendi düzenlediğinin adını mutlaka değiştir,düzenlenen dosyanın isminde Türkçe karakter kullanma :ok

Son düzenleme:
memed3 Çevrimdışı

memed3 

Aktif Üye
11 Kas 2018
241
43
Kolay gelsin. Skysat s2020 cihaz var. Ali 3526 işlemcili. Bu cihazda ki server Türkiye'de işe yaramıyor. Ali işlemcili cihazlara dönüşüm yapma imkanı varmıdır.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Kolay gelsin. Skysat s2020 cihaz var. Ali 3526 işlemcili. Bu cihazda ki server Türkiye'de işe yaramıyor. Ali işlemcili cihazlara dönüşüm yapma imkanı varmıdır.
Ben ali işlemci ile hiç uğraşmadım inan,var elimde bir uydu alıcısı "next" ,ama denemedim bile :)
Ama dönüşüm yapılabilir mutlaka,neden olmasın ,uygun kablo ve programla yapılabilir :ok

C Çevrimdışı

cretan

Yeni Üye
5 Ocak 2020
19
57
Merhaba ustadlar,
kamasonic 10507 8mega 2 gb için stalker portal barındıran bir yazılım varmıdır...Tşk ederim...

Buldum tşk ederim...

Son düzenleme:
C Çevrimdışı

cretan

Yeni Üye
5 Ocak 2020
19
57
Merhabalar...kanal listesi(setting )nasıl alabiliriz örneğin wodex veya kamasonic 10507 cihazlardan...Tşk...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Merhabalar...kanal listesi(setting )nasıl alabiliriz örneğin wodex veya kamasonic 10507 cihazlardan...Tşk...
Menüden "Usb yazılım yükseltme" veya buna benzer bir isimle yazan yerde vardır mutlaka,en azından userDB ,kullanıcı kanallar falan diye ,başka türlü alınamaz sanırım sevgili cretan :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri