DÖNÜŞÜM YAZILIMLARI VE LOADERLERİ

C Çevrimdışı

cretan

Yeni Üye
5 Ocak 2020
19
57
Merhabalar,ustadlar funcam hangi cihazlarda çalışmaktadır,her hangi bir yazılıma ihtiyaç duyamı?Açtığı paketler ve kanallar funcam kullanmaya değermi?Tşk ederim...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Merhabalar,ustadlar funcam hangi cihazlarda çalışmaktadır,her hangi bir yazılıma ihtiyaç duyamı?Açtığı paketler ve kanallar funcam kullanmaya değermi?Tşk ederim...
Benim bildiğim Piko600 ve 700 de var,değermi sorusunun cevabı elbette "Evet" tir,paketlri yazmayayım açık açık ama memnun olursun sanırım,ama mesela Beşiktaş-Göztepe'yi izleyemezsin,unutmadan ekliyeyim ,Astra19 ,Hotbird13 süper :ok

K Çevrimdışı

kacaksevgilim

Yeni Üye
23 Ocak 2020
15
35
Elimde ısınma sorunu olan supermax dragon denen bir cihaz vardı ,bunun smart kartını kullanmıyorum diye söktüm, eski bilgisayar pasif soğutmasini buna taktım üstüne de fan. Cihazda rs232 portu bulunmuyor ve USB den de dönüşüm yazılımı atamıyorum, üzerindeki yazılım çok kötü biss dahi acmiyor, ekleme yapamıyorsun falan

Sunplus SPHE1506; RAM: 8MB Flash Bellek / 512Mb
Teknik özellikler bunlar , buna birşeyler yapabilir miyiz?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Elimde ısınma sorunu olan supermax dragon denen bir cihaz vardı ,bunun smart kartını kullanmıyorum diye söktüm, eski bilgisayar pasif soğutmasini buna taktım üstüne de fan. Cihazda rs232 portu bulunmuyor ve USB den de dönüşüm yazılımı atamıyorum, üzerindeki yazılım çok kötü biss dahi acmiyor, ekleme yapamıyorsun falan

Sunplus SPHE1506; RAM: 8MB Flash Bellek / 512Mb
Teknik özellikler bunlar , buna birşeyler yapabilir miyiz?

İllaki vardır rs232 girişi veya giriş pinleri ,cihazın içi'ni daha iyi ve okunaklı vede tüm kartı kkapsayacak şekilde bir foto çek bakalım ,belki görünebilir o pinler :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt