DÖNÜŞÜM YAZILIMLARI VE LOADERLERİ

K Çevrimdışı

kıpkıp

Yeni Üye
7 Şub 2020
7
63

üstatlar benim cihazım HOMETECH HT1010 CPU işlemcisi ise HSP06C1S2_K bu cihaza uygum yazılım ne önerirsiniz.teşekkürler..

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64

üstatlar benim cihazım HOMETECH HT1010 CPU işlemcisi ise HSP06C1S2_K bu cihaza uygum yazılım ne önerirsiniz.teşekkürler..
Turksat uydusundaki bazı kanalları gösteriyorsa bence hiç yazılımını kurcalama... 1506C işlemcili yazılım bende yok hem onun yazılımını zor bulursun ya da hiç bulamayabilirsin...
Eveti aynen katılıyorum, bende vardı ama cihazı verince yazılımını da sildim.

S Çevrimdışı

serkanzeki

Yeni Üye
26 Ağu 2020
2
34
Eveti aynen katılıyorum, bende vardı ama cihazı verince yazılımını da sildim.

Merhaba cihazım next minix cx hd buna farklı bir next modelinin youtube ve ip tv desteği olan bir yazılımı atılabilirmi teşekkürler. özellikleri şöyle
Sunplus 1506G İşlemci
Flash Bellek 8Mb
DDR Bellek 512 mb ddr2 ram

S Çevrimdışı

serkanzeki

Yeni Üye
26 Ağu 2020
2
34
Next minix cx en güzel yazılım rapitron ama sıkıntı şu cihazında Rs232 girişi yok flash söküp dışardan yazman gerek
Usb ile atamazmıyım çoğu kişi öyle atmış sanırım usb mod olan yazılımlar varda. Bide bir sorum olacak 8mb flash olan cihaza 4m yazılım atsak sorun olurmu?

Son düzenleme:
S Çevrimdışı

selxx

Yeni Üye
27 Haz 2019
2
54
Teraspy hocam merhabalar,buraya yazmak zorunda kaldım.
korax vipbox v2 dönüşüm yazılımı veya son yazılımı varmıdır elinizde,vede loderi eğer mevcutsa çok makbule geçecek teraspy ustam..Cihaz 1512 işlemcili...

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
Teraspy hocam merhabalar,buraya yazmak zorunda kaldım.
korax vipbox v2 dönüşüm yazılımı veya son yazılımı varmıdır elinizde,vede loderi eğer mevcutsa çok makbule geçecek teraspy ustam..Cihaz 1512 işlemcili...
sunplus 1512 için yazılım yok en son 2018 de vardı ondan sonra bir daha çıkmadı
gx6605 buda aynı 2017 den sonra yazılım verilmedi

at kenara ilerde verilirse kullanırsın 35 tl lik cihaz nasılsa

B Çevrimdışı

Bozyaka35

Yeni Üye
4 Kas 2019
17
33
Üstad botech 700 icin ihtiyacim olanlar nedir acaba hic bilmeyen biri olarak soruyorum elimde bi ustanin paylastigi yazilim varda usb den olmadi mecbur rs232 olmasi gerek dedi ama bilgi şuan 0 :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt