DÖNÜŞÜM YAZILIMLARI VE LOADERLERİ

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,331
64
Sevgili digiulama,bendeki işlemci sunplus 1506G:)

EK:
Bu arada soğutucuyu nasıl yapıştıracağım yerine,söktüm de , kolay yolu vardır herhalde :)

Son düzenleme:
digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
tmm 1506g ise nasıl birşeyler istiyorsun mesala ip tv mi yoksa sınırsız server mı tercih senin :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

tmm 1506g ise nasıl birşeyler istiyorsun mesala ip tv mi yoksa sınırsız server mı tercih senin :)

ben bir damla japon ile yapıştırdım ama bir daha cıkaramazsın uydunun içine bir kagıt yapıştır hangi işlemci oldugunu yaz unutma die

Olitos Çevrimdışı

Olitos 

Aktif Üye
16 Şub 2019
218
Ustam Hiremco Turbo HD-2 (Ali3606)(8MB) için dönüşüm var mı? IPTV olsa güzel olurdu.

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
bilgisayaraistem kurmayı öğrendımde bu cihazlara yazılım yüklemeyi öğrenemedım
bir ara turkeyforumdan öğrenmeye çalışıyordum ama indirdiğim programı yükleyemedım birde elektrık kesılırse sorun olur denılmıştı

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,242
62
Aslında çok kolay yazılım yüklemek,ama başlarda insan biraz çekiniyor,acemilikten cihazıma bir şey olursa diye.Sadece cihazların kullanma talimatına göre hareket etmek ve verilen tarifleri uygulamak yeterli.Bende Tf dan öğrendim.1998 yılında ilk defa servis yükledi,sonra değişik marka uydu cihazlarıma yazılımı kendim yükledim.

Son düzenleme:
digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
kesilirse kesilsin nolcakki bazen tam yazılımı atıyorum %70 geliyor yanlış attım die kendim çekiyorum elektirği tekrar atıyorum rs232 ile yada flash yazıcı ile hiç bir şey olmaz

Ustam Hiremco Turbo HD-2 (Ali3606)(8MB) için dönüşüm var mı? IPTV olsa güzel olurdu.
kullandıgın cihazın dumpu al ne olur ne olmaz dönüşüm yazılımları var ama neler var bilmiyorum deneme ile en güzelini bulana kadar yükle

googleye ALI3606 dump yaz çıkar ben genelde dump için burayı kullanıyorum facebook grublarındada var yazılımlar incele youtubeden menusune yada özelliklerine bak bulursun bende o cihazdan yok yada işlemciden elinde cihazın orginal dump olsun her hangi bir durumda geri dönmen için ama mutlaka vardır düz cihazlara ben cccam desteği olan bir dunya yazılım attım iptv falan gibi

burayıda incele

bu yazılım senin cihaza uyar dene freshare ve fox grubunu açar

Son düzenleme:
Olitos Çevrimdışı

Olitos 

Aktif Üye
16 Şub 2019
218
kesilirse kesilsin nolcakki bazen tam yazılımı atıyorum %70 geliyor yanlış attım die kendim çekiyorum elektirği tekrar atıyorum rs232 ile yada flash yazıcı ile hiç bir şey olmaz

kullandıgın cihazın dumpu al ne olur ne olmaz dönüşüm yazılımları var ama neler var bilmiyorum deneme ile en güzelini bulana kadar yükle

googleye ALI3606 dump yaz çıkar ben genelde dump için burayı kullanıyorum facebook grublarındada var yazılımlar incele youtubeden menusune yada özelliklerine bak bulursun bende o cihazdan yok yada işlemciden elinde cihazın orginal dump olsun her hangi bir durumda geri dönmen için ama mutlaka vardır düz cihazlara ben cccam desteği olan bir dunya yazılım attım iptv falan gibi

burayıda incele

bu yazılım senin cihaza uyar dene freshare ve fox grubunu açar

Teşekkür ederim hocam Next yazılımını daha önce denemiştim diye hatırlıyorum ama cihazın ön panelinde ASH hatası verip açılmıyordu cihaz. Sanırım bootloader kilidi falan var ama emin değilim.

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,331
64
ben bir damla japon ile yapıştırdım ama bir daha cıkaramazsın uydunun içine bir kagıt yapıştır hangi işlemci oldugunu yaz unutma die
İşlmcinin fotosunu aldım :) ,japonla yapıştırırım :ok ,önce bir kurcalıyayım bakayım,sonra senden isterim loaders :))

Ustalar bu dönüşüm muhabbeti nedir ya pek anlamadım yokmu aydınlatacak biri
İşlemcisi aynı olan farklı uyduların yazılımlarını birbirine dönüştürmektir,zamanında "neleri" , "nelere" dönüştürmedikki :)

@digiulama ;

Bu arada HT1010 ile 1050 aynıymış galiba,bendeki HT1050 siyak kasa ama destek sitesinden yazılımı indiremedim,yandex diskten ya kaldırmışlar veya diske erişim yok,inşallah evdeki HDD de vardır orjinal yazılım,yoksa dump dosyası sanki eksik açılıyor(unpack) gibi geldi bana .:)

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
İşlmcinin fotosunu aldım :) ,japonla yapıştırırım :ok ,önce bir kurcalıyayım bakayım,sonra senden isterim loaders :))

İşlemcisi aynı olan farklı uyduların yazılımlarını birbirine dönüştürmektir,zamanında "neleri" , "nelere" dönüştürmedikki :)

@digiulama ;

Bu arada HT1010 ile 1050 aynıymış galiba,bendeki HT1050 siyak kasa ama destek sitesinden yazılımı indiremedim,yandex diskten ya kaldırmışlar veya diske erişim yok,inşallah evdeki HDD de vardır orjinal yazılım,yoksa dump dosyası sanki eksik açılıyor(unpack) gibi geldi bana .:)

@olıtos güzel soru sormuş ve cevap almış bende sorumu sorayım
bunlar çok rehavet görüyor mu yani talebi çokmu?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
[SUP][Gizli İçerik][/SUP][Gizli İçerik]

Homotech kendi yazılımı sıkıntılıdır skytech yumatu hepsinin yazılımların da sıkıntı vardır genelde kanal izlerken sinyal yüksek oldugu halde kırılmalar kilitlenmeler vb gibi yani alternatif yazılımlara dönüştürmek gerek
hmm anladım teşekkürler

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,331
64
[ Teşekkür ederim hocam Next yazılımını daha önce denemiştim diye hatırlıyorum ama cihazın ön panelinde ASH hatası verip açılmıyordu cihaz. Sanırım bootloader kilidi falan var ama emin değilim. ]
Ash hatası diyorki ben next te Flash olarak 25Q32 winboard Flash kullanıyorum ama senin cihazda 25L6406E var o bana uymuyor Flash değiştirip bana uygun Flash olursa yazılımda sıkıntı yapmam diyor
Bu örnektir
Ben botech Flash değiştirmeden önce samsat a dönüştürdüğümden sn hatası veriyordu bende gittim mx Flash ile değişim yaptım şuan sıkıntısız hatasız dönüşüm oluyor bu hatalar genelde Flash ve board hatasıdır
HImmm,şimdi her botech kullanan, dönüşüm yaparken flash mı değştirecek,tam anlayamadım :bilmiyom

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt