DDOS Saldırısı

ERSAN.NET Çevrimdışı

ERSAN.NET 

Aktif Üye
19 Haz 2019
179
41
Ama sota da ödü patlıyor kacariz diye ?
Bil miyor ki eşeğe semer vursan eşek yine eşek ? veya kürkçü dükkanı gibi buraya döneceğiz ?
Şaka şaka ben adminimizi bırakmam buradaki bütün üyelere hayranlık ve karşılıksız sevgi besliyorum. Bir aile gibi geliyor herkes.
zuyahaha :tara :tara :tara aynen sotayı severim, 112 sağlık servis yardım sizi dinliyorum buyrun :sopa1 sotaya geçmeyin gençler :deli1

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Konu attan esekten acilmisken ufak bir bilgi kirintisi paylasayim. Dinimize gore zorunlu hallerde tek tirnakli olan at eti yenilebiliyorken _ki atalarimiz islamiyetten once atin etini tuketip sütünü içmişlerdir konu esek olunca o izin yoktur yenemez. Konu melez olan katirdaysa baba at ana esekse at sayilir ana esek baba atsa esektir.??

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

m.menguc

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Sota Sota Dünden beri giremiyordum siteye bölge kısıtlaması mı vardı millet girmiş?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Konu attan esekten acilmisken ufak bir bilgi kirintisi paylasayim. Dinimize gore zorunlu hallerde tek tirnakli olan at eti yenilebiliyorken _ki atalarimiz islamiyetten once atin etini tuketip sütünü içmişlerdir konu esek olunca o izin yoktur yenemez. Konu melez olan katirdaysa baba at ana esekse at sayilir ana esek baba atsa esektir.??
Bunun açıklaması nedir peki? :alala

Geri
Üst Alt