DDOS Saldırısı

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,727
Büyük geçmiş olsun. Ben bebek forum'un adminiyim bu ddos saldırılarından çok çektim hala da çekmeye devam ediyorum. Gün aşırı saldırılar oluyor. Yıkılmadık ayaktayız diyoruz. Size de çok geçmiş olsun arkadaşlar eğer bir şeye gerek olursa da yanınızdayım. Sota Sota Adem Helvacı Adem Helvacı
kardeşim eyvallah varlığınla bizi mutlu ettin.

Şuan yeni sunucunun hazırlıklarını yapıyoruz. ilerleyen saatlerde yeni sunucuya geçeceğiz.

Yeni sunucu bakalım bizi tatmin edecek mi :coskun

bebekforum Çevrimdışı

bebekforum 

Yeni Üye
5 Haz 2018
16
47
Sota Sota layer 7 çözüm... Tavsiyem odur ki.. Hetzner ya da OVH hosting OVH için layer 7 diyorlar...
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

bebek forum hetzner de barınıyor... Bir şey soracağım saldırılar sırasında sunucuya ya da tavsiye foruma girişlerde sıkıntı yaşadınız mı? Siteye ulaşamamak gibi..

C Çevrimdışı

cngzkyz

Yeni Üye
8 May 2020
5
40
Hetzner layer4 ataklarını kısmi engelliyor. layer7 de tepetaklak oluyor. OVH ise layer7 HTTP-Bypass ataklarında başarısız kalıyor.

bebekforum Çevrimdışı

bebekforum 

Yeni Üye
5 Haz 2018
16
47
Kullanıcı nik değişiminin yasaklanması güzel bir düşünce olmuş,karışıklık olmaz bu sayede :ok
Sadece o değil.. Konu düzenleme ve silme de yok veritabanında baya bir sıkıntılara yol açıyor. Üye olan bu kuralları kabul edip üye olur zaten..
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hepsinin içinde geçiyorlar. :hihi

şuan ovh performans sunucularındayız sonuç ilk saldırıda sunucu düşüyor.güya ddos koruması var.

cloudflare olmasa halimiz duman basıyoruz parayı trafiği limitliyoruz :kiskis
Çözüm ne?

Geri
Üst Alt