DDOS Saldırısı

ERSAN.NET Çevrimdışı

ERSAN.NET 

Aktif Üye
19 Haz 2019
179
41
Ama sota da ödü patlıyor kacariz diye ?
Bil miyor ki eşeğe semer vursan eşek yine eşek ? veya kürkçü dükkanı gibi buraya döneceğiz ?
Şaka şaka ben adminimizi bırakmam buradaki bütün üyelere hayranlık ve karşılıksız sevgi besliyorum. Bir aile gibi geliyor herkes.
zuyahaha :tara :tara :tara aynen sotayı severim, 112 sağlık servis yardım sizi dinliyorum buyrun :sopa1 sotaya geçmeyin gençler :deli1

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Konu attan esekten acilmisken ufak bir bilgi kirintisi paylasayim. Dinimize gore zorunlu hallerde tek tirnakli olan at eti yenilebiliyorken _ki atalarimiz islamiyetten once atin etini tuketip sütünü içmişlerdir konu esek olunca o izin yoktur yenemez. Konu melez olan katirdaysa baba at ana esekse at sayilir ana esek baba atsa esektir.??

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

m.menguc

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Sota Sota Dünden beri giremiyordum siteye bölge kısıtlaması mı vardı millet girmiş?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Konu attan esekten acilmisken ufak bir bilgi kirintisi paylasayim. Dinimize gore zorunlu hallerde tek tirnakli olan at eti yenilebiliyorken _ki atalarimiz islamiyetten once atin etini tuketip sütünü içmişlerdir konu esek olunca o izin yoktur yenemez. Konu melez olan katirdaysa baba at ana esekse at sayilir ana esek baba atsa esektir.??
Bunun açıklaması nedir peki? :alala

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt