DDOS Saldırısı | Tavsiye FORUMU

DDOS Saldırısı

Sota 

Ahmet CSKN
Administrator
6 Mart 2016
7,866
Arkadaşlar Gereksizin Birisi Forumumuza DDOS Saldırı Yapıyor ( Foruma Erişimi Engellemeye Çalışma )

Bir Müddet DDOS Korumasını Devreye Alacağım Foruma Girişte Sizi 5sn Kadar Bekletecektir.

Herkese Tekrardan Hayırlı Bayramlar. :ok

Sota 

Ahmet CSKN
Administrator
6 Mart 2016
7,866
bu tarz eylemlerın olacagını zaten bılıyorduk önlemimiz önceden almıstık sadece devreye koyduk :kas

Tylerdurden

Aktif Üye
13 Nisan 2018
80
Sota @Sota hocam upgrade filmini izlemeni tavsiye ederim çok hoşunuza gidecektir ne alaka şimdi diyceksiniz ama forma saldırı diyince çağrışım yaptı efsane bir film izleyin bana hak verceksiniz.:ok

Sota 

Ahmet CSKN
Administrator
6 Mart 2016
7,866
Tylerdurden @Tylerdurden , listeme ekliyorum yarin aksam ilk isim izlemek olacak :ok

Helenmirren

Tester
Aktif Üye
7 Ocak 2018
464
Ddos yapan elemanı bi bulursam gerçek hayatta ona ddosu tanıtırım bir daha hayatında hiç bir siteye Ddos yapamayacak hale getiririm

Jeopol

Aktif Üye
6 Ocak 2018
472
31
Bir insan niye saldirir anlamiyorum.:bilmiyom ne guzel yararli bilgiler paylasiliyor, gelip bunu engelleyince eline ne geçecek?

Adem Helvacı 

Tek ve Gerçek Reis Gönlümüzde..
Administrator
17 Şubat 2017
17,410
47
Bir insan niye saldirir anlamiyorum.:bilmiyom ne guzel yararli bilgiler paylasiliyor, gelip bunu engelleyince eline ne geçecek?
Erdem kardeşim her ne kadar geçmişe dayalı bazı tahminlerimiz olsa da, biz biliyoruz ki DOĞRU ve FAYDALI işler yapıyor, en azından mücadele ediyoruz.

Ben her zaman DOĞRU nun üstün geleceğine, iyiliğin yayılacağına inanıyorum :ok

Sizler bizlerle olduğu sürece, Bizim de mücadelemiz devam edecek. :ok

Bak Erdem, daha düne kadar takipçi nedir onu bilmeyen bendim, Sen ise İLK takipçim olmuştun, Bu gün Youtube da dahi 300 takipçiyi geçmişim. Demek ki iyi bir şeyler yapıyoruz sizlerle hep birlikte :ok