DDOS Saldırısı

Sota

Los Adanas
Yönetici
Administrator
6 Mar 2016
5,272
113
Arkadaşlar Gereksizin Birisi Forumumuza DDOS Saldırı Yapıyor ( Foruma Erişimi Engellemeye Çalışma )

Bir Müddet DDOS Korumasını Devreye Alacağım Foruma Girişte Sizi 5sn Kadar Bekletecektir.

Herkese Tekrardan Hayırlı Bayramlar. :ok

Sota

Los Adanas
Yönetici
Administrator
6 Mar 2016
5,272
113
bu tarz eylemlerın olacagını zaten bılıyorduk önlemimiz önceden almıstık sadece devreye koyduk :kas

Tylerdurden

Bronz Üye
13 Nis 2018
67
18
Sota @Sota hocam upgrade filmini izlemeni tavsiye ederim çok hoşunuza gidecektir ne alaka şimdi diyceksiniz ama forma saldırı diyince çağrışım yaptı efsane bir film izleyin bana hak verceksiniz.:ok

Sota

Los Adanas
Yönetici
Administrator
6 Mar 2016
5,272
113
Tylerdurden @Tylerdurden , listeme ekliyorum yarin aksam ilk isim izlemek olacak :ok

Helenmirren

Tester
Bronz Üye
7 Ocak 2018
426
43
Ddos yapan elemanı bi bulursam gerçek hayatta ona ddosu tanıtırım bir daha hayatında hiç bir siteye Ddos yapamayacak hale getiririm

Jeopol

Bronz Üye
6 Ocak 2018
421
43
Bir insan niye saldirir anlamiyorum.:bilmiyom ne guzel yararli bilgiler paylasiliyor, gelip bunu engelleyince eline ne geçecek?

Ado

Adem Helvacı
Yönetici
Admin
17 Şub 2017
12,490
113
46
Bir insan niye saldirir anlamiyorum.:bilmiyom ne guzel yararli bilgiler paylasiliyor, gelip bunu engelleyince eline ne geçecek?
Erdem kardeşim her ne kadar geçmişe dayalı bazı tahminlerimiz olsa da, biz biliyoruz ki DOĞRU ve FAYDALI işler yapıyor, en azından mücadele ediyoruz.

Ben her zaman DOĞRU nun üstün geleceğine, iyiliğin yayılacağına inanıyorum :ok

Sizler bizlerle olduğu sürece, Bizim de mücadelemiz devam edecek. :ok

Bak Erdem, daha düne kadar takipçi nedir onu bilmeyen bendim, Sen ise İLK takipçim olmuştun, Bu gün Youtube da dahi 300 takipçiyi geçmişim. Demek ki iyi bir şeyler yapıyoruz sizlerle hep birlikte :ok

Üst Alt