DDOS Saldırısı

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,255
bu tarz eylemlerın olacagını zaten bılıyorduk önlemimiz önceden almıstık sadece devreye koyduk :kas

Tylerdurden Çevrimdışı

Tylerdurden

Aktif Üye
13 Nis 2018
84
Sota Ado hocam Sota hocam upgrade filmini izlemeni tavsiye ederim çok hoşunuza gidecektir ne alaka şimdi diyceksiniz ama forma saldırı diyince çağrışım yaptı efsane bir film izleyin bana hak verceksiniz.:ok

Helenmirren Çevrimdışı

Helenmirren 

Tester
Aktif Üye
7 Ocak 2018
471
Ddos yapan elemanı bi bulursam gerçek hayatta ona ddosu tanıtırım bir daha hayatında hiç bir siteye Ddos yapamayacak hale getiririm

Jeopol Çevrimdışı

Jeopol

Aktif Üye
6 Ocak 2018
432
35
Bir insan niye saldirir anlamiyorum.:bilmiyom ne guzel yararli bilgiler paylasiliyor, gelip bunu engelleyince eline ne geçecek?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bir insan niye saldirir anlamiyorum.:bilmiyom ne guzel yararli bilgiler paylasiliyor, gelip bunu engelleyince eline ne geçecek?

Erdem kardeşim her ne kadar geçmişe dayalı bazı tahminlerimiz olsa da, biz biliyoruz ki DOĞRU ve FAYDALI işler yapıyor, en azından mücadele ediyoruz.

Ben her zaman DOĞRU nun üstün geleceğine, iyiliğin yayılacağına inanıyorum :ok

Sizler bizlerle olduğu sürece, Bizim de mücadelemiz devam edecek. :ok

Bak Erdem, daha düne kadar takipçi nedir onu bilmeyen bendim, Sen ise İLK takipçim olmuştun, Bu gün Youtube da dahi 300 takipçiyi geçmişim. Demek ki iyi bir şeyler yapıyoruz sizlerle hep birlikte :ok

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,255
Anitibariyle Durmak yok botnet saldırılarına devam :clap

Cok sukur sistemimiz taş gibi.:rock

Screenshot_20181226-115810_Samsung-Internet.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri