DDOS Saldırısı

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,803
Yani dandik telefonla nasıl oluyor bu iş onu anlamadım?Yani bunların saldırdığı sunucu ne oldu?Kapatılmadı mı hocam?Allah kolaylık versin.Bu kadar emek var burada gerçi ddos la birşey yapamazlar ama can sıkıyor.Siteye gireyim içimi dökeyim diyorum girmeyince bir okadar ona sinirleniyorum.☹
Gerekli önlemler alındı rahat rahat girip takılın.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,803
Hırsız demişim demek. Peki bu kenarda dursun şimdilik.

Ömer Canberi 25 Nis 2020 Cmt, 20:08 tarihinde şunu yazdı:

Doğrudur.

tavsiyeforumundaki son kullanıcılara yönelik paylaşımlarınız nedeniyle üyeliğinizi sildim.

Kolay gelsin.

size yönelik bir hatam olmadı sizi üzecek ve karalayacak bir paylaşımım olmadı tavsiye formu üyesi olduğum içinmi

Hayır, elbetteki istediğiniz yere üye olup istediğiniz paylaşımı yapabilirsiniz buna kimse karışamaz fakat tv tamircilerini küçümseyip hatta yer yer dolandırıcı olarak niteleyen fakat buna karşın benim incelemelerimi ve arıza notlarımı kaynak belirtmeden paylaşan bir sitede son kullanıcılara yönelik paylaşım yapacaksanız sitemde üye olarak kalmanız mümkün değil.

o sitede bir ben değilim o formda vestel servisleri philips lg samsung servisleri awox sunny gibi ve arıza notları com bakarsanız aynı işlemler senin sitede var bütün paylaşımlar herkez görebiliyor
servis şifreleri şemalar gibii arıza notları ile tavsiye formu arasında bir fark yok

Buyrun okuyun nerede hırsız demişim.
sitemden alıntılanan ve talebim üzerine bir kısmına kaynak eklenen konular:

Laf ebeliğinde üstünüze yok biliyorsunuz değil mi? Siz bana yavrum dediniz ve özür dileme imkanınız varken "YAVRUM sözcüğünden rahatsız olup burada bize forum kültürü öğretmeye kalkıyorsunuz ki hiiiiç kabul edemem kusura bakmayınız. " diye bir laf ediyorsanız kaypak ve provokatörsünüz.

Bütün giriş kayıtlarım elinizde bakın bakayım sitenizden ne indirmişim.

Daha yazarım da sizin gibi bir sinsiyle işim olmaz.

Stalk diyen arkadaş : Sitemde soru soran kullanıcılara cevap vermeden bu sitede de soru sorup sormadığını kontrol etmek için buraya bakarım. Eğer cevap verilmişse zaman kaybetmemek için kullanıcının sorusunu cevaplamadan silerim.
sizi daha öncede uyardım hak arama çalışırken ortalığı yakıp yıkmaya çalışıyorsunuz. Buna daha fazla müsaade etmem söz konusu olamaz.

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
sizi daha öncede uyardım hak arama çalışırken ortalığı yakıp yıkmaya çalışıyorsunuz. Buna daha fazla müsaade etmem söz konusu olamaz.
Simdi siz engellerseniz kendince hakli oldugunu dusunecek Tek amaci yillardir 17 oy alan sitesinin reklamini yapmak Maksadi uzum yemek olsa insanlara hakaret edip konuyu siyasete getirmeye calismaz Amaci polemikten nemalanmak Kucuk hesaplarin adami.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Büyük geçmiş olsun. Ben bebek forum'un adminiyim bu ddos saldırılarından çok çektim hala da çekmeye devam ediyorum. Gün aşırı saldırılar oluyor. Yıkılmadık ayaktayız diyoruz. Size de çok geçmiş olsun arkadaşlar eğer bir şeye gerek olursa da yanınızdayım. Sota Sota Adem Helvacı Adem Helvacı
Vuhu tam bizlik ramchomania ramchomania ne dersin ?
3 aylık kızım var burada tecrübelerimi paylasiyorum umarim orayada yakında kayıt olurum. Daha çok öğreneceklerdir var

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Büyük geçmiş olsun. Ben bebek forum'un adminiyim bu ddos saldırılarından çok çektim hala da çekmeye devam ediyorum. Gün aşırı saldırılar oluyor. Yıkılmadık ayaktayız diyoruz. Size de çok geçmiş olsun arkadaşlar eğer bir şeye gerek olursa da yanınızdayım. Sota Sota Adem Helvacı Adem Helvacı
Sizde saldırı devam ediyor sanırım mesaj attıktan sonra hemen girmeyi denedim hala bekliyorum girmesini

bebekforum Çevrimdışı

bebekforum 

Yeni Üye
5 Haz 2018
16
47
Vuhu tam bizlik ramchomania ramchomania ne dersin ?
3 aylık kızım var burada tecrübelerimi paylasiyorum umarim orayada yakında kayıt olurum. Daha çok öğreneceklerdir var
Kim olursa olsun herkese kapımız açık kardeşim... Bura gibi aynı.. Buranın da herkese kapısı açık.. Severek üye oldum çok şeyden faydalanıyorum..

Geri
Üst Alt