DDOS Saldırısı

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Yani banka olsak tamam, siyasi bir parti olsak tamam, terör örgütü olsak tamam, birinin tavuğuna kış desek tamam
Amaç nedir ?
Ücretsiz hizmet verdik zorunuza mi gitti?
Vatandaşa yardımcı olduk hayır duası aldık zorunuza mi gitti?
Bir çok garibana çözüm sağladık zorunuza mi gitti?
Hack dersi aliyorda burayı mi buldun?
Sanal ortamda bunu yaptinda eline ne geçti?
Banka bilgilerimizi mi çaldın?
Hesap bilgilerimizi çaldın?
Neyi kanıtladın?
Amacın neydi?

Böyle bir varoluşu bile taktir etmek gerekirken neyin saldırısı bu ????
İyi olmak zordur ve buradaki çoğunluk, bu zorluğu yaşıyor maalesef. Aklı başında insanların anlamasına imkan olmayan şeylerle uğraşan kuş beyinsiz mahluklar...

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Bence arkasindan dıj güşler falan cikmayacak 17 yasinda yüzü sivilceli internette bir kac video izleyip bir kac yasa disi program indirip hacker oldum sanan zavalli bir ergen lamer cikacak Buraya yaziyorum Demisti dersiniz.
Bence tam tersi...

İki ihtimal var
Ya siyaset tartışmalarını "hayınsın" a vardıran zihniyet ya da forumdaki yardımlaşma sebebiyle mamaları azalan hayvanat...

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,653
startı verdik öncelikle saldıran kişinin sunucusunu
erişime kapatacağız. Ardından hukuk kanalıyla radore'den kimlik bilgilerine ulaşıp
savcının önüne çıkaracağız.

20200511_143345.jpg

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Radore kimligi tespit etse bile Kisisel verilerin korunmasi kanunu uyarinca veremez Bu bilgileri mahkeme kanali ile savcinin talep etmesi halinde resmi bir yazi ile mahkemeye verilir

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Yani banka olsak tamam, siyasi bir parti olsak tamam, terör örgütü olsak tamam, birinin tavuğuna kış desek tamam
Amaç nedir ?
Ücretsiz hizmet verdik zorunuza mi gitti?
Vatandaşa yardımcı olduk hayır duası aldık zorunuza mi gitti?
Bir çok garibana çözüm sağladık zorunuza mi gitti?
Hack dersi aliyorda burayı mi buldun?
Sanal ortamda bunu yaptinda eline ne geçti?
Banka bilgilerimizi mi çaldın?
Hesap bilgilerimizi çaldın?
Neyi kanıtladın?
Amacın neydi?

Böyle bir varoluşu bile taktir etmek gerekirken neyin saldırısı bu ????
Çok kişinin tavuğun kış diyorsunuz ustam zorlarına gidiyor

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Zoruna giden harbi çeksin !

Maksat muhabbet diye başladık, bir çok konuda aynı fikirde olduğumuz da oldu, oluyor, olmadığımızda. Olduğumuzla yola devam edip olmadığımıza sırt çevirmiyoruz.

Kimsenin rızkına da müdahale edilmiyor bence. Sanmıyorum, "iyi biz de taş kaynatalım!" diyecek birinin olduğunu ve bu işe kalkıştığını.

Kedidir kedi diyorum ben.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Sıkıntı yok, DELİKANLI gibi derdini anlatamayacak tipler bunlar. Anlatamazlar çünkü yaptıkları Hırsızlık, Yolsuzluk, vatandaşı dolandırmak vs.

Kapalı kapılar ardında bize küfredenler, Siyasi olarak bizi düşman görenler Yaptıkları SAHTEKARLIKLARI ortaya döktüğümüz için rahatsız olanlar, Vergi kaçırdığını ifşa ettiklerimiz, Reklam gelirlerini düşürdüklerimiz, burada vatandaşa karşılıksız teknik bilgi paylaştığı için forumlarından USTA kovanlar ve bu zihniyette olan kim var ise size yazıyorum. ''Siz hepiniz biz tek yavrum'' :kas

Şu foruma gönül vermiş bu insanlar istedikçe biz yazmaya devam edeceğiz :ok

Şuraya kızımızı tekrar ekleyelim.

nanik7e6b399d49d3b980.jpg

Ömer Genç Çevrimdışı
24 May 2018
91
44
Siz hepiniz biz tek yavrum
Bu ne şimdi yavrum?
Lafını bil öyle konuş. Dilediğimi silerim sitemden dilediğimi alırım sen kendin işine bak seviyemi düşürme.

Geri
Üst Alt