Cumhurbaşkanın Müjdesi

• Konbuyu başlatan ibrahimykr
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
İşteydim bakamadım. Bu ne saçma müjde ya
daha o gaz çıkarılacak tesis kurulacakta ıvırı zıvırı bakalım gazı kim çıkarak gaz çıkacak mı çıkarılmaya değer mi?müjde deyince anladığım kadarıyla çok büyük birsey bekledin bunlardan müjde falan gelmez hepsi boş gündem değiştirmek oy devşirmekten seçim çalışmasından başka birşey yok :sopa

Aarslan Çevrimdışı

Aarslan 

Aktif Üye
26 Eyl 2018
220
33
Hayret ve ibret ile izliyorum....Bu memlektte prim yapmaz bu tür kıytırık isler .ne gerek var yaaaaaaa.sacma sapan ısler.
keske butonlu heykel yada blututlu heykel acılısı insan etkilesimli falan olsaydı.
Endüstri 4.0 nesne insan iletişimi akıllı fabrikalar Endüstri 3.0 elektronik Endüstri 2.0 elektrik Endüstri 1.0 buhar Endüstri 0.0 heykel açılışı . :)
Butonlu heykel yapamadılar ama düğmeli ve uzaktan bağlanılabilen beyincik yaptılar. Seçim oldumu basıyorlar butona bağlanıyorlar beyinciklere sonra ne deseler yediriyorlar gerçi hep bağlı kalmışlar kendilerinin fikirleri özgür iradeleri kaybolmuş. Gelsin oylar yaşasın koltuklar varolsun gemicikler altınlar.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bekleyin gazı bulduk arkadan azcuk ittirin hele bu sefer 2023'den sonra gerçekten Türkiye'yi uçuracağım diyor reyizzz bir parça ??? attı yersen :kiskis

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Hayret ve ibret ile izliyorum....Bu memlektte prim yapmaz bu tür kıytırık isler .ne gerek var yaaaaaaa.sacma sapan ısler.
keske butonlu heykel yada blututlu heykel acılısı insan etkilesimli falan olsaydı.
Endüstri 4.0 nesne insan iletişimi akıllı fabrikalar Endüstri 3.0 elektronik Endüstri 2.0 elektrik Endüstri 1.0 buhar Endüstri 0.0 heykel açılışı . :)

Geçmiş yıllarda sadece heykel yapıldıysa, özelleştirmeler nasıl yapıldı? :kiskis
Ağzınıza almışsınız bir heykel de heykel, sanki bu devirde heykel yapılmıyor, konuşturmayın beni. :slap

A Çevrimdışı

Alperentoy

Süper Üye
12 Nis 2019
647
Burada düşüncelerini yazan insanlara ''bir grup sığ'' deme hakkını nereden alıyorsun? Terbiyeni takın!
Sarfettiğin söz, kem söz, kime yakışır bellidir, " forumda belli bir gurup sığ sözlerde ülkenin yönetiminde olanlara ... " lütfen tekrar oku anlamaya çalış, sığ sıfatı sözlerin önünde sığ sıfatı insanlardan değil sözlerden bahsediyor. Sen de bu sıfatın yerinde kullanıldığını doğrulamaya gayret etmişsin. Dalgınlığına gelmiş olmalı.

A Alperentoy, borsada fazla satış olmasın diye cuma günü açıklama yapacak sanırım hafta sonunda işlem yapılmıyor pazartesi ye kadar gün kazanıyor olabilirler

Devletin pazarında biz mi varız ki bize mesaj versin, bölgemizdeki müşteri olduğu pazara devletimiz tezgah açıyor, zorunlu enerjiden kaynaklı dış ticaret açığını gidermeye çalışıyor. Becerirse sırtımızdan yük hafifletmiş olur. Ülkemize zorunlu ihtiyacımız olan üretemediğimiz enerjiden geliyorlar, doların bize sadece enerji temininde mutlak gerekli olduğunu bildiklerinden başarılı oluyorlar. Borsada işlem saniyelik aksiyon, borsanın akşam da işlem yaptığı düşnülürse baya zorlama düşünceye dönüşüyor.

----------------

Okur yazar olmak siri yada google asistanı gibi olmak değildir. Hiç bir makinenin ruhu yoktur, ancak insanın ruhu vardır, ve her ruh o insanın mahremidir. O ruhun da okuryazarlığı eklenince değerlendirmeye, anlama ve yorumlama farklılıkları ortaya çıkar. Olan budur, aslında hepimiz birbirimize kendimizi anlatıyoruz.

M Çevrimdışı

mesutank 

Süper Üye
4 Şub 2018
656
44
Geçmiş yıllarda sadece heykel yapıldıysa, özelleştirmeler nasıl yapıldı? :kiskis
Ağzınıza almışsınız bir heykel de heykel, sanki bu devirde heykel yapılmıyor, konuşturmayın beni. :slap
Reis heykelde yapılsın memleketin heykele ede ihtiyacı var. Varda sanki ilkmiş gibi buton la falan ( o da olmadı puton bozuldu galiba manuel e devam ) sarkılar turkuler sanırsın aya roket gönderdik... :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ya dostlar iyiye iyi kötüye de kötü demeyi hakkını sahibine teslim etmeyi bilmiyoruz.hayırlı olur inşallah demek millet ile bir olup sevinmek bu kadar zor olmamalı.yasım geregi cok sey gördüm.mesele memleket meselesi ve memleketin kazanımı partinin kişilerin degil.kişiler ölür memleket baki kalır...

Aarslan Çevrimdışı

Aarslan 

Aktif Üye
26 Eyl 2018
220
33
mesele memleket meselesi ve memleketin kazanımı partinin kişilerin degil.kişiler ölür memleket baki kalır...
Tamda bu yüzden herkes böyle konuşuyor. Mesele memleket meselesi değil ve memleketin kazanımı değil. Partinin ve kişilerin kazanımı. İşte bu yüzden bu kadar millet sürekli muhalefet oluyor. Yani kimse vatan haini değil aksine vatan sevdalısı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt