Cumhurbaşkanın Müjdesi

• Konbuyu başlatan ibrahimykr
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın cuma halka müjdesi varmış, sosyal medya da bu konuşuluyor. Büyük ihtimalle Akdeniz'de doğal gaz bulduk diye düşünüyorum ne denli doğru bilmiyorum.

Kaynaklar :

Siz ne düşünüyorsunuz özellikle adem abinin yorumunu bekliyorum.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Kanal İstanbul projesi diyenlerde var. Umarım böyle bir hataya düşmez

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,217
yaw kafamı buluyorsunuz beyler,siz bana Akaryakıt fiyatlarından haber verin ve Döviz fiyatlarından haber verin
gerisi hikaye,zaten bu iki kalem de fiyat düştümü hemen her bir şeye ilaç gibi gelecektir!

Akdeniz de Gaz/Petrol varmış da bugüne kadar hiç kimse tesbit edememiş sonra bulup çıkaramamış!
şimdi bir anda burada acaip rezervler bulunmuş.......
İsrail bunu ilk tesbit etmiştir,sonra çapı buna yetmeyince,Amerikaya gitmiş sonra Avrupadan biraz dolanmış
sonra araştırma v.s başlamış ken tam bu sırada Yunanistan/Kıbrıs/Türkiye/Mısır filan uyanmış....

bir baktık şimdi yok milyar tonlar yok trilyon variller v.s v.s v.s ülen acaip mal var burada deyip Savaşmaya
başlıyoruz ufaktan...
Yani bu işin Babaları da oturmuş bizleri izliyorlar güyya,yesinler birbirlerini diyorlar...

Bir şeyler olduğu belki kesin ama dişe dokunurmu orası belirsiz ve o zaman sormak gerekiyor neden bir Allahın
kulu buralara el atmamkış onlarca yıldır

İki gemi yaptık aslında aldık bunları Kore den Hyundai ve Samsung firmalarından bir dünya da para bayıldık
500 milyon dolar gibi! sonra işletme/teçhizat v.s derken 120/130 mlyon daha harcadık,güyya gemileri de biz
yaptık(yaptığımız bunları Boyamak oldu sadece!) neyse bunları geçtim de macera işleri de bizi bozar artık!

Reis desin ki yarın Benzin 1,5 kağıt Dolar 1,4 kağıt aha ben buna sürpriz ve de büyük başarı derim gerisi benim
için osuruk Gaz olur yaw:hihi

Berat beye söylesem bana der ki;yaw senin Arabanmı vardır da Benzini soruyorsun
veya Dolar lamı maaş alıyorsun v.s
zira onlara göre Doarla lamaaş alıyorsam uçtum gitti yaw,Dolar o zaman 25 lira olsun anasını satayım:haha1

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
yaw kafamı buluyorsunuz beyler,siz bana Akaryakıt fiyatlarından haber verin ve Döviz fiyatlarından haber verin
gerisi hikaye,zaten bu iki kalem de fiyat düştümü hemen her bir şeye ilaç gibi gelecektir!

Akdeniz de Gaz/Petrol varmış da bugüne kadar hiç kimse tesbit edememiş sonra bulup çıkaramamış!
şimdi bir anda burada acaip rezervler bulunmuş.......
İsrail bunu ilk tesbit etmiştir,sonra çapı buna yetmeyince,Amerikaya gitmiş sonra Avrupadan biraz dolanmış
sonra araştırma v.s başlamış ken tam bu sırada Yunanistan/Kıbrıs/Türkiye/Mısır filan uyanmış....

bir baktık şimdi yok milyar tonlar yok trilyon variller v.s v.s v.s ülen acaip mal var burada deyip Savaşmaya
başlıyoruz ufaktan...
Yani bu işin Babaları da oturmuş bizleri izliyorlar güyya,yesinler birbirlerini diyorlar...

Bir şeyler olduğu belki kesin ama dişe dokunurmu orası belirsiz ve o zaman sormak gerekiyor neden bir Allahın
kulu buralara el atmamkış onlarca yıldır

İki gemi yaptık aslında aldık bunları Kore den Hyundai ve Samsung firmalarından bir dünya da para bayıldık
500 milyon dolar gibi! sonra işletme/teçhizat v.s derken 120/130 mlyon daha harcadık,güyya gemileri de biz
yaptık(yaptığımız bunları Boyamak oldu sadece!) neyse bunları geçtim de macera işleri de bizi bozar artık!

Reis desin ki yarın Benzin 1,5 kağıt Dolar 1,4 kağıt aha ben buna sürpriz ve de büyük başarı derim gerisi benim
için osuruk Gaz olur yaw:hihi

Berat beye söylesem bana der ki;yaw senin Arabanmı vardır da Benzini soruyorsun
veya Dolar lamı maaş alıyorsun v.s
zira onlara göre Doarla lamaaş alıyorsam uçtum gitti yaw,Dolar o zaman 25 lira olsun anasını satayım:haha1
Hocam sonuna kadar haklısın, benim de merak ettiğim psikolojiyi bir nebze başka tarafa yöneltmek karamsar havayı dağıtmak için yapılan bir şey bu diye düşünüyorum. Malum sürekli oy kaybediyor bir adım bir şeyler yapması gerekiyordu. Ha belki varsa bir şeyler kanal İstanbul falandır.

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
dünyanın en büyük hazinelerini bulsak bize ne yazar. bir arkadaşımız yazmış akaryakıt euro dolar bizleri yaşarken toprağa gömmüş gökten pırlanta yağsa bize abalılara çamuru akar... ne durumdayız hala görmeyenler mı var. rahmetlinin dediği gibi hayat ne garip............

E Çevrimdışı

Ertanpel 

Aktif Üye
9 Nis 2019
394
Doğalgaz ucuzlarsa sevinirim yoksa bizi ilgilendiren bir sey olmayacak diye düşünüyorum ama hadi hayırlısı

baysui Çevrimdışı

baysui 

Aktif Üye
19 Şub 2019
293
37
Bartın Amasra açıkları ile Zonguldak Karadeniz Ereğli açıkları arasında tuna 1 lokasyonu üzerinde doğalgaz bulunduğunu bartın a k p MV, bir müjde görseli ile paylaştı bugün ..

F Çevrimdışı

Fatih009

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Karadeniz'de petrol yada doğalgaz bulundu. Müjde bu.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
Benim bildiğim Akçakoca da 2adet kuyudan doğal gaz çıkarılıyor açıkta 2 platform görünüyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt