Cumhurbaşkanın Müjdesi

• Konbuyu başlatan ibrahimykr
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A Çevrimdışı

Alperentoy

Süper Üye
12 Nis 2019
647
Sadece cuma gününü seçmesi bile geçmişe dayalı, neden anlamıyoruz öyleyse araştıralım. Seçilen tarih bile anlamlı, 21 ağustos -->
20/21 Ağustos 1922 – Atatürk'ün, Akşehir'de Batı Cephesi karargâhın da I. Ordu Komutanı Nurettin ve I. Ordu Komutanı Yakup Şevki paşalara saldırı planını harita üzerinde açıklaması ve kesin saldırı emrini vermesi. "Büyük taarruz emri" Enerjide yeni sevr dayatmalarına karşı.
Ülkemiz artık genlerindeki tarih sayfasındaki büyük devlet olarak davranıyor... 300 yıl insanlık tarihi için küçüktür binlerce yıllık büyük devletler kurmuş ülkemiz vatandaşları için. Yeniden ayağa kalkıyoruz...

Dünya da soydaşlarımız ülke olarak bireyler olarak bizimle birleşmeye çalışıyor, ülkemiz anlaşmalar yapıyor kimlik dağıtıyor sahip çıkıyor, içeride birileri hala aklını verdiği kiradan bile kurtaramıyor. İzlemeye devam edelim, değişim çoktan başladı.

Son düzenleme:
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Sadece cuma gününü seçmesi bile geçmişe dayalı, neden anlamıyoruz öyleyse araştıralım. Seçilen tarih bile anlamlı, 21 ağustos -->
20/21 Ağustos 1922 – Atatürk'ün, Akşehir'de Batı Cephesi karargâhın da I. Ordu Komutanı Nurettin ve I. Ordu Komutanı Yakup Şevki paşalara saldırı planını harita üzerinde açıklaması ve kesin saldırı emrini vermesi. "Büyük taarruz emri" Enerjide yeni sevr dayatmalarına karşı.
Ülkemiz artık genlerindeki tarih sayfasındaki büyük devlet olarak davranıyor... 300 yıl insanlık tarihi için küçüktür binlerce yıllık büyük devletler kurmuş ülkemiz vatandaşları için. Yeniden ayağa kalkıyoruz...

Dünya da soydaşlarımız ülke olarak bireyler olarak bizimle birleşmeye çalışıyor, ülkemiz anlaşmalar yapıyor kimlik dağıtıyor sahip çıkıyor, içeride birileri hala aklını verdiği kiradan bile kurtaramıyor. İzlemeye devam edelim, değişim çoktan başladı.

Fazla Ahaber izlemeyin, diyeceğim bu.

selfmachine Çevrimdışı

selfmachine

Aktif Üye
9 Eki 2018
59
41
İnsanlar neden sözünü değilde sesini yükseltmeyi tercih eder hep düşünür sonunda üzüntü duyarım. Sözün anlamı çok geniş aynı zamanda kısa cümlede olması daha değerli olmasını sağlar. Anlamının genişliği içerdiği doğru bilgi ile orantılıdır, cümlenin kısalığı ise kuranın bilgisi ile ters orantılıdır. Okuyorum, anlıyorum, tanıyorum sonuç üzülüyorum. Tavsiye isimli forumda belli bir gurup sığ sözlerde ülkenin yönetiminde olanlara giydirme yarışında. Ülkenin lideri iyi bir şey açıklamasını bile neredeyse, yanında durup anlamaya çalışacaklarına, karşısında durmaya gayret ediyorlar, bizleri de ülkemizin liderini mültecilerin sevdiği saydığı kadar sevip saymaya layık görmüyorlar. Yarış hedefe erişme üzerine olur, yoksa hedefi isteğin doğrultusunda değiştirme üzerine olan olsa olsa kötülükte yandaşlık olur.

Olan ne olursa olsun sonucu milletimiz ve dünyadaki sevenleri için hayırlara vesile olan bir yenilik olsun.

Burada düşüncelerini yazan insanlara ''bir grup sığ'' deme hakkını nereden alıyorsun? Terbiyeni takın!

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,455
49
Venezuela petrol içinde yüzüyor ama açlıktan nefesleri kokuyor.abd ambargosu var.azerbaycan yine aynı 1manat 4tl ama Türkiye ye çalışmaya geliyor lar. Neden gelir adaletsizliği.üst kesim kaymağını yiyor alt kesim aç.petrol ve dgaz fiyatları minimum seviyede bence başka bir şey var.çin ile swap anlaşması söylentileri var

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,242
o tepki gösterdiğiniz şahış bu forum da sadece AKP yandaşı şeyleri yazar gider,bu tür üyeler her forumda
bulunurlar! bakın tüm geçmiş msg larına adamın ne demek istediği ortaya çıkıyor!,bir kaç tırı vırı msg dışında
arada gelip AKP yandaşı msg lar atar durur!

bak şunu diyoırum millet,18 sene veya 25 sene veya 12 sene bile aşırı çoktur bir İktidar için!
hangi parti veya zihniyet olursa olsun,kendisini yer bitirir,ayrıca bunun adına da biz de olduğu
gibi "istikrar" denmez,eşyanın gereği zaman bile yer bitirir çoğu şeyi aynı AKP de olduğu üzere!
birilerinin de hala gelip buralarda yalakalık yapmasına da hiç gerek yoktur,zaman hem en güzel ilaç dır
ama yukarıda yazdığım gibi sonunda bıkkınlık ve artık çekilmez getirir vede eskir!

geleşim biz konuya;valla şu Reis bugün yine bizi yine şöyle bir acaip uçursa diyorum:haha
yalandan da olsa valla benim hoşuma gidiyor be yaw,rüyamda bile göremeyeceğim
şeyleri bana hissettiriyor:hmm

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
akp sayesinde "buzdolabı" denilen bir icatla tanıştık. belki de nankörlük yapıyoruz. :hoba1

içine koyduğumuz gıdaların fiyatları her gün deli gibi artıyor gerçi. buzdolabının yarısı anca dolu.

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Açıklama yapılacak saatler kaldı şimdi moladayım akşam bakacağım buraya da editlerim.

M Çevrimdışı

mesutank 

Süper Üye
4 Şub 2018
656
44
Hayret ve ibret ile izliyorum....Bu memlektte prim yapmaz bu tür kıytırık isler .ne gerek var yaaaaaaa.sacma sapan ısler.
keske butonlu heykel yada blututlu heykel acılısı insan etkilesimli falan olsaydı.
Endüstri 4.0 nesne insan iletişimi akıllı fabrikalar Endüstri 3.0 elektronik Endüstri 2.0 elektrik Endüstri 1.0 buhar Endüstri 0.0 heykel açılışı . :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt