S Çevrimdışı

SmilingArtichoke

Aktif Üye
25 Ağu 2021
131
Elbette. Bu ay içerisinde almayı düşünüyorlar, büyük ihtimalle mağazadan alınacak. İnternetten alma durumu olmaz sanırım, bulundukları köyde kargo sıkıntısı var. Umarım mağaza ve internet fiyatları çok farklı değildir.
Mağaza fiyatları maalesef fazla olacaktır. İnternetten 3500 TL ve daha altındaki bir makineyi magazada tahminen en az 4000 civarinda olacaktır. İnternetten almayı düşündüğünüz makinenin satıcısına sorabilirsiniz şu adresdeki köye sipariş vermeyi düşünüyorum. Teslimat ve kurulum nasıl yapılacak diye. Mesela Trendyol ve Hepsiburada'da Vestel'in kendisinin satış yaptığı Vsoutlet Kurumsal Mağaza,Regal Kurumsal Mağaza, Vestel Kurumsal Mağazaları var. Eğer onlardan alırsanız bulaşık Makinesi ilk olarak kurulum yapacak olan servise gider. Ordan da randevu vererek eve kurmaya getiriyorlar.

R Çevrimdışı

robur 

Aktif Üye
3 Haz 2022
77
44
Mağaza fiyatları maalesef fazla olacaktır. İnternetten 3500 TL ve daha altındaki bir makineyi magazada tahminen en az 4000 civarinda olacaktır. İnternetten almayı düşündüğünüz makinenin satıcısına sorabilirsiniz şu adresdeki köye sipariş vermeyi düşünüyorum. Teslimat ve kurulum nasıl yapılacak diye. Mesela Trendyol ve Hepsiburada'da Vestel'in kendisinin satış yaptığı Vsoutlet Kurumsal Mağaza,Regal Kurumsal Mağaza, Vestel Kurumsal Mağazaları var. Eğer onlardan alırsanız bulaşık Makinesi ilk olarak kurulum yapacak olan servise gider. Ordan da randevu vererek eve kurmaya getiriyorlar.
Çok iyi oldu bunu öğrendiğim, sağ olun, var olun 🙏

S Çevrimdışı

SmilingArtichoke

Aktif Üye
25 Ağu 2021
131
Çok iyi oldu bunu öğrendiğim, sağ olun, var olun 🙏
Merkezde yazdığım gibi oluyor diye biliyorum. Ama Trendyol 'dan sormanız da yarar var. Mesela aşağıdaki bağlantıdaki makine için sorulan soru ve cevabı ekliyorum.

Screenshot_2022-07-13-19-29-06.png

R Çevrimdışı

robur 

Aktif Üye
3 Haz 2022
77
44
Merkezde yazdığım gibi oluyor diye biliyorum. Ama Trendyol 'dan sormanız da yarar var. Mesela aşağıdaki bağlantıdaki makine için sorulan soru ve cevabı ekliyorum.

Screenshot_2022-07-13-19-29-06.png
Çok iyi, bu şekilde sormakta fayda var dediğiniz gibi. Yoksa Horoz veya diğer kargo firmaları çok sorun çıkarabiliyor ne yazık ki.

F Çevrimdışı

fiking

Yeni Üye
12 Ağu 2022
1
33
Merhabalar Sevgili Forum Sakinleri,
Bulaşık makinemin ömrü bitmesi sonucu yenisini alacağım. Mümkünse eskinin uzun ömürlü makineleri gibi bir makine istiyorum. 4-5 program yeterli, uçup kaçmasına gerek yok, öyle Wifi,NFC gibi bir beklentim de yok. Yeterki sağlıklı olsun:) Biraz araştırma sonucu iç kazan ve filtresinin çelik olması önemli olarak gördüm. Yeni model makinelerde de bunu bulmak çok zor gördüğüm kadarıyla. Çamaşır ve Bozdolabında 7-8 sene önce aldığım Bosch e Siemens kullanıyorum. Bosch, Siemens gibi iyi markalar artık kötü olarak araştırdım.
Bir bulaşık makinesi alırken nelere dikkat etmem gerekir bununla ilgili bilgi isterim sizlerden?
Çok teşekkürler şimdiden.
A Adem Helvacı F fikoloji teraspy teraspy By_Trol By_Trol

Son düzenleme:
R Çevrimdışı

robur 

Aktif Üye
3 Haz 2022
77
44
Merhaba.
Daewoo f/p olduğu için önerilmektedir.Ama En az 3 programlı Vestel ya da Arçelik üretimi olan en ucuz makine olabilir. 2 programlılardaki Eko ve yoğun 70 derece 2.5 saatten fazla, yani 50-60 dk.'lık hızlı program gerekli bence.

Hepsiburada ve Trendyol dışında CarrefourSa ve Media Markt 'de Altus ve Vestel'in yan markalarını satıyordu.

Bugün akşam Hepsiburada 'nin "Tekno Çarşamba" indirimi oluyordu. Ona da bakabilirsiniz.

+4 yıllık ek garanti yaptırmayı unutmayın.
Merhabalar. Kayınvalidem için Vestel BM 5302 bulaşık makinesi alındı mağazadan. Makine 5700 lira + 4 yıllık ek garanti 600 liraya mal oldu. Köyde yaşadıkları için internetten kargoyla uğraşmak istemediler, makineyi görünce de epey beğendiler. Köye doğrudan servis getirip kuracakmış makineyi.

S Çevrimdışı

SmilingArtichoke

Aktif Üye
25 Ağu 2021
131
Merhabalar. Kayınvalidem için Vestel BM 5302 bulaşık makinesi alındı mağazadan. Makine 5700 lira + 4 yıllık ek garanti 600 liraya mal oldu. Köyde yaşadıkları için internetten kargoyla uğraşmak istemediler, makineyi görünce de epey beğendiler. Köye doğrudan servis getirip kuracakmış makineyi.
Hayırlı Olsun yeniden.👍🏻

R Çevrimdışı

robur 

Aktif Üye
3 Haz 2022
77
44
Aldığımız Vestel BM 5302 bugün kuruldu. Ancak iki şey biraz canımızı sıktı. Bayiden garantiyi uzattırmıştık ama kontrol ettiğimizde sistemde görünmüyor. Bir de az önce "Servis fişinde imzanız yok" diye mesaj geldi. Servis imza attırmamış bizimkilere. Pazartesi irtibat kuracağız artık, neden böyle oldu anlayamadık..

Ekleme: Makine ile ilk yıkamayı yaptık. Pırıl pırıl, tertemiz çıktı her şey. Ayrıca ıslaklık yoktu, güzel kurutuyor. 50 dakikalık programı kullandık. Bize göre oldukça sessiz çalışıyor. 11 yıllık kendi Bosch makinemize göre biraz dar geldi bize içi. Belki yeni modeller böyledir, bilemiyorum.

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

atlas07 

Aktif Üye
7 Kas 2021
106
37
Daewoo bulaşık makinesi aldım ürünün iç hacmi çok küçük geldi mağazalarda satılmyor ama almadan önce iyi düşünüp karar verin derim iade talebi oluşturdum bakalım umarım sorunsuz iade işlemim gerçekleşir.

A Çevrimdışı

altay1914

Yeni Üye
25 Tem 2022
6
28
Merhaba herkese iyi akşamlar .
Grundig GDF 53O3 5800-6000 TL ,
Grundig GDF 6503 5800-6000 TL ,
Regal BM 821-521 4900-5000 TL (evimizde şuan Vestel logolusu var )
Altus AL434P 4800-4900 TL
Vestel BM 4202 WIFı 5700-6000 TL
bu 4-5 model arasındayım grundig yorumlarıza göre bir tık daha iyi görünüyor ama arada 1000 TL vermeye değecek fark var mı bilemedim
. İzmirde yaşıyorum bulunduğum bölge servis cenneti 3-4 marka içinde problem yok . Hangisini önerirsiniz ? A Adem Helvacı F fikoloji Sota Sota

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt