The_SreT 

Süper Üye
Şimdi hocalarım ben 3 programlı uygun fiyatlı bir bulaşık makinesi alacağım , evdekinin emeklilik vakti geldi artık :krokop

Şimdi 2 ürün var bulduğum biri Regal BM 310 n11'de 733 tl'den satılıyor. Diğeri ise Vestel BM 301 buda n11'de 780 tl.

Bu iki ürünün özelliklerine bakıyorum herşey aynı , bildiğimiz gibi Regal zaten Vestel'in markası yanlışsam düzeltin :)

Şimdi bu iki bulaşık makinesi arasında Regal BM 310 - Vestel BM 301 tek fark fiyatları ve isimleri mi :saskin

Adem Helvacı 

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Birisinin tahliye pompası HANYU, Diğerinin Boşaltma pompası YİNHAO olması dışında değişenleri yok :ok

Yıkama motorlarına kadar (Sirkülasyon pompsı diye geçer) rüm ekipmanları aynı. Elektronik karttaki epromlamada ufak tefek dokunuşlar olabilir fark yaratmak zorunda olduklarından dolayı.

Hangisi ekonomik ise onu tercih ediniz zira ikisi de aynı mal, İkisi de aynı servis, ikisi de aynı garanti, ikisi de aynı kalite. :ok

Tercihim REGAL den yanadır zira çağrı açtırma veya AHB vs gibi saçma sepet işlerle uğraşmak zorunda kalmazsınız :ok

The_SreT 

Süper Üye
Birisinin tahliye pompası HANYU, Diğerinin Boşaltma pompası YİNHAO olması dışında değişenleri yok :ok

Yıkama motorlarına kadar (Sirkülasyon pompsı diye geçer) rüm ekipmanları aynı. Elektronik karttaki epromlamada ufak tefek dokunuşlar olabilir fark yaratmak zorunda olduklarından dolayı.

Hangisi ekonomik ise onu tercih ediniz zira ikisi de aynı mal, İkisi de aynı servis, ikisi de aynı garanti, ikisi de aynı kalite. :ok

Tercihim REGAL den yanadır zira çağrı açtırma veya AHB vs gibi saçma sepet işlerle uğraşmak zorunda kalmazsınız :ok
Çok teşekkür ederim Adem Helvacı @Adem Helvacı hocam güzel bir kupon denk getirince Regal marka olanı alacağım :ok

The_SreT 

Süper Üye
Adem Helvacı @Adem Helvacı hocam 2 aydır bir kupon denk getiremediğim için erteliyordum bulaşık makinesi işini , şimdi kupon gibi bir indirime denk geldim , Vestfrost VF BM 5001 A++ 5 programlı bulaşık makinesi Hespsiburada sitesinde %23 indirimle 849 TL'ye düşmüş , 5 programlı bir makine için fiyat çok iyi gibi grldi bana , bu makine hakkındaki düşüncelerin nelerdir ? Birde hocam Vestel bu makinenin montajına ücret alıyor mu ?

arrow

Aktif Üye

Domestos 

JaDeD
Süper Üye
Kafanı bulandırmak gibi olsun. :nanikAma; A101'e Perşembe günü SEG Sbm 4001 bulaşık makinesi geldi 700 lira fiyatı var. 4 Programlı taksitli fiyatı 727 liraya geliyor. Verdiğin linklerdekilere göre daha uygun bence.

BlackSea 

Yönetici
Süper Moderatör
fiyatları aynı ama biri daha özellikli ve görsel olarak daha güzel. Sanırım ben seg olanı alırdım :)

BlackSea 

Yönetici
Süper Moderatör
Screenshot_20180630-0050262.png

Sota 

CSKN
Yönetici
Administrator
Samsung bulasik makinasinda uzun garanti vermiyor bunuda goz onunde bulundurmalisin.

Adem Helvacı 

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Adem Helvacı @Adem Helvacı hocam albanez @albanez hocam bugun için geçerli indirim kuponum var seg 950 tl samsung 1000 tl geliyor ama ben 2 si arasında kararsız kaldım sizce hangisi alınmadır.

SEG SBM 7001 A++ 7 Programlı Bulaşık Makinesi

Son durum nedir? Boşa cevap yazmayalım :kiskis

Adem Helvacı 

Everybody Dies
Yönetici
Administrator
Adem Helvacı @Adem Helvacı hocam 2 aydır bir kupon denk getiremediğim için erteliyordum bulaşık makinesi işini , şimdi kupon gibi bir indirime denk geldim , Vestfrost VF BM 5001 A++ 5 programlı bulaşık makinesi Hespsiburada sitesinde %23 indirimle 849 TL'ye düşmüş , 5 programlı bir makine için fiyat çok iyi gibi grldi bana , bu makine hakkındaki düşüncelerin nelerdir ? Birde hocam Vestel bu makinenin montajına ücret alıyor mu ?

Kardeşim selam; Ben bu mesajı görmemişim kusura bakma lütfen. Son durum nedir?