L Çevrimdışı

lord21 

Yeni Üye
13 Ocak 2019
35
41
Bendeki 17mb95 kartli Tv de yüklü olan yazilim v224t versiyonu idi,Elimde full yazilim oldugu icin riskli oldugunuda bilerek v366n core yazilimiyla güncelledim..yüklemeyi düsündügünüz parali iptv smart menüde var.Eger risklerine ragmen güncellemek isterseniz orjinal profillerinizi yedekleyin öncelikle, daha sonra aksalik olursa isinize yarayacaktir.ottplayer icin forumda bulunan garaveli listesini deneyebilirsiniz öncelikle utf8 e cevirmeniz gerek yoksa ottplayer kayit yapmiyor.
Bende çılgınlık yapıp sağlam USB ile 3.6.6 kurdum :) Eskiden olmuyordu. vewed oldu SSİPTV açtım kanalları yükledim. Hala yüklemeye çalışıyor. Demekki liste baya ağır LOADİNG deyip durdu. Ama sonuçta AĞIRDA OLSA MUTLUUUUUUUUU SONNNN :)
Hepinize teşekkür ediyorum.
Kanallar Canavar gibi açmaya başladı.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
evet az önce denedim amazon linkini yazdim aciliyor
Aynen,istediğini yaz,tak usbyi hoppalaaaa :) ben evdeyken banka işlerini yapıyorum,kayıt bırakmadığından güzel oluyor,oğlana da gösterdim :)
Bende çılgınlık yapıp sağlam USB ile 3.6.6 kurdum :) Eskiden olmuyordu. vewed oldu SSİPTV açtım kanalları yükledim. Hala yüklemeye çalışıyor. Demekki liste baya ağır LOADİNG deyip durdu. Ama sonuçta AĞIRDA OLSA MUTLUUUUUUUUU SONNNN :)
Hepinize teşekkür ediyorum.
Kanallar Canavar gibi açmaya başladı.
Oh hadi güle güle kullan :)

rfve Çevrimdışı

rfve

Aktif Üye
26 Şub 2018
330
Sevgili hosbulduk ,112 gibisin valla,teşekkür ederim :) usbden kullanmak daha kolay,bak oradaki index.htmlyi farklı şekillerde kullanabilirsin,ben LG tvnin uygulamalarını çalıştırmak istedim ama fazla üzerine gitmedim,hatta farklı linklerle farklı sitelere de gidebiliriz :)

Ben netflix denedim ancak benim üyelik bittiğinden giriş yapamadım. giriş ekranı geliyor sorun yok.
LG - Samsung smart uygulamaları denenebilir ancak onların widget adreslerini bulmak lazım.
tam siteler sorun çıkartıyor reklam vs olduğu için.

widgetler bir nevi light versiyon gibi işini yapsın diye yapılmış sadece.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Ben netflix denedim ancak benim üyelik bittiğinden giriş yapamadım. giriş ekranı geliyor sorun yok.
LG - Samsung smart uygulamaları denenebilir ancak onların widget adreslerini bulmak lazım.
tam siteler sorun çıkartıyor reklam vs olduğu için.
widgetler bir nevi light versiyon gibi işini yapsın diye yapılmış sadece.
Sorma,aslında bulabilsek,ki ben LGnin yazılımını decompres olarak elde ettim :)
Netflix için farklı adres yoktur sanırım,pcdeki gibimi adresi,biliyormusun?

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
20190211_200627.jpg

Sanirim artik mb95 li kartlara smart menüyü kendimiz hazirlama zamani geldi.:) Belki biraz beyin firtinasi yapmak faydali olabilir..

Yukardaki resimde görüldügü gibi cokca basitce bir ana sayfa menüsü yapildi ,geriye kalan calisan linkleri menüye eklemekLinler konusunda .light versiyon olarak nitelendirilebilecek linkler olarak mobil telefon icin olan linkler kullanilabilinir belki ( gibi ) ama bunu index html icinde komutlarla linkin telefon icinde acilacagini siteye algilatmak gerekir sanirim,acilacak site istegin telefondan geldigini sanmali ve ona göre düsük icerikli siteyi acmali,ypksa otomatik olarak norml siteyi acacaktir.smart menü sayfasi ücretsiz hostingle kullanima hazir hale gelir diye düsünüyorum..

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Aynen katılıyorum sana :) mobil hiç aklıma gelmemişti,link başındaki m zaten mobil değilmi,mobil açılır bence ,internetim bağlansın (yeni başvurdum) neler neler denerim,önceleri kendi serverime (localhost) yönlendirmiştim,ama modem değişince bir daha olmamıştı :)

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
m zaten mobil değilmi,mobil açılır bence ,i
Benim denemelerimde acilmadi ,
ben laptopda yazdigim linki youtube.com.tr diye yazmama ragmen /de almanca olarak aciliyor websayfasi.Büyük ihtimalle linki m ile yazmakda siteye telefonda acilacak bu link bilgisi gitmiyor.Konuda daha uzman bir kisi belki fikrini yazar, benim ki sadece tahmin

önceleri kendi serverime (localhost) yönlendirmiştim,
eger yasal olarak problem cikarmayacaksa ücretsiz web hostinglerde ana sayfasi olustrulup refresh komutuyla o sayfaya yönlendirilir veya sizin icin bekozap a link eklemeniz yeterli olur.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Benim denemelerimde acilmadi ,
ben laptopda yazdigim linki youtube.com.tr diye yazmama ragmen /de almanca olarak aciliyor websayfasi.Büyük ihtimalle linki m ile yazmakda siteye telefonda acilacak bu link bilgisi gitmiyor.Konuda daha uzman bir kisi belki fikrini yazar, benim ki sadece tahmin
eger yasal olarak problem cikarmayacaksa ücretsiz web hostinglerde ana sayfasi olustrulup refresh komutuyla o sayfaya yönlendirilir veya sizin icin bekozap a link eklemeniz yeterli olur.
Evet,şimdi denedim m.youtube açılmadı,tvden almak lazım linkleri belki:)
bekozap link değil smart olarak yapmıştım,yani kumandadan smart tuşuna bastığımda bekozap açılıyordu,galiba DH'de yazmıştım uzun zaman önce...Smart derken yanlış olmasın,portal.tv yerine bekozap.com gidiyordu demek istedim.Ama her denemede siteye sık sık gidip geldiğinden,sıkıntı olmasın diye localhosta yönlendirmiştim.
Ben sana tvden aldığım portal dosyasını upload edeyim,incele istersen :)

Geri
Üst Alt