teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Evettt,özellikle sevgili mert bak bakalım tek tıkla(!) Ottplayer

vestel ott player çalıştırma

Kumandadan internete tıkla,ordan wevd seç,içine gir ottplayer tıkla .... ohoooo

NOT:
MB91-MB96-MB97 kartlarda denenmiştir,diğer kartlarda da kullanılabilir diye düşünüyorum

1-Önce aşağıdaki linkten dosyayı indirin:

2-Boş veya dolu usb içine klasörden çıkan (KLASÖR OLMADAN yani) index.html ve resmi kopyalayın
3-Usb belleğinizi tv usb kısmına takın
4-Ayarlardan kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek oynatma listenizi seçip-izlemeye başlayın ,tek tıkla

Ottplayer kayıt olma:

EK:
Dosya görünür olmuş ,değiştirdim

EK2:
Tekrar beğenene kadar yaptım...

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
40
Evettt,özellikle sevgili mert bak bakalım tek tıkla(!) Ottplayer :)

Kumandadan internete tıkla,ordan wevd seç,içine gir ottplayer tıkla .... ohoooo :)
NOT:
MB91-MB96-MB97 kartlarda denenmiştir,diğer kartlarda da kullanılabilir diye düşünüyorum :)
[Gizli içerik]
bu ıyı oldu. 130 icinde uygulanabılır sanırım... cunkı ozellıkler aynı ( dıye dusunuyorum )

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Çok daha önceleri tüm kullanıcılardan "Herkese" adı altında tvlerinden alınma dosyalar veya tvleriyle ilgili bilgiler istemiştim,çeşitli konular arasında bulabilirsiniz,bu sistemi de MB9x üstü kartlar için özel olarak denemek istemiştim,ama ne yazıkki önceki isteklerimde kimseden olumlu cevap alamadığımdan ayrıca da bunun için istek yapmadım,çünkü yine cevap alamayacaktım :) ama sanırım MBxxx kartlarda da çalışacaktır diye düşünüyorum,aslında sağlığım elverseydi buradaki Vestel bayiinde deneyecektim ama olmadı bir türlü,yinde de çarşıya çıktığımızda deneyeceğim.
Olay aslında çok ahım şahım birşey değil,ama kimsenin aklına gelmeyen bir durumdur,açık olarak yayınlama yerine beğenme ile yayınlamayı uygun gördüm,bunu asla beğeni sayım artsın diye yapmadığımı belirteyim.
Bu konuyu da açıkladım ki "kızgınlığım" bilinsin istedim :)
Bu arada meşhur index.html içindeki linki değiştirip, istediğiniz web sitesi linkini verebilirsiniz,yani:
Kod:
http://widget.ottplayer.es
yerine istediğiniz linki yazabilirsiniz,usb takınca o siteye direk gider :)
İşin aslı ISS midir nedir,hani wevd içindeki ,o da açılıyor ama akıllı adamlar,link olmasın diye cihaz bilgilerini istiyorlar ama karşılarında alo'nun var olduğunu unutuyorlar :haha1
Tabii o linki veremiyorum çünkü bana aittir kendileri,ama ben ott tercih ettim,belki kafam eserse ISS denilen uygulamanın linkini nasıl alacağınızı açıklarım,şimdilik susma hakkımı kullanıyorum :haha1

EK:
Hahahahaaaa,oğlana "süper bişey" demişim,şimdi fark ettim iyimi :)

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
MB95 smart konusunda acayip yetersiz kaldığı için IPTV işlerine heves falan etmiyorum.
İleride Android kutu alırsam o zaman girişirim.
Sağol yine de paylaşımın için.

(Smarta girince camdan atasım geliyor TV'yi çaktırmayalım. :hihi)
işte keşke bunu yazacağına keşke deneseydin sevgili umut,sen yinede de android al tabii :) ,atacağın zaman bana haber ver,gelip alayım :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Sevgili dostlar,umut yazınca aklıma geldi, link ile tvnin siteye gitmekten başka bir yaptığı şey yok,tvyi zorlamaz yani,sitenin html5'i ile çalışıyor,yinde de çalışmaz ise ayarlardan "HLS player" yazan yeri "Default" yapıp çıkın :)
Yani tv bize aracı oluyor sadece :)

EK:
Hadi resimde ekliyeyim :)
ottplayer1.jpg

ottplayer2.jpg

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Abi emeğine sağlık. Vestel e fısıldayan adam !!! =D

Şimdi, indirdik, attık usb ye (henüz yapmadım ilk heyecan ile yazıyorum)

Usb sürekli takılı mı kalacak tv de ? Kullanmak için sürekli usb çıkar/tak mı yapacağız ?
Ott player a hangi tek tuş ile geçiş yapacağız ?
Sonraki mesajında widget adresine istediğinizi yazın demişsinya, vewd ya da vestel de olmayan app leri de açar mı ? Samsung un iptv app mesela, gibi ?

Tekrardan emeğine sağlık.

rfve Çevrimdışı

rfve

Aktif Üye
26 Şub 2018
330
Çok daha önceleri tüm kullanıcılardan "Herkese" adı altında tvlerinden alınma dosyalar veya tvleriyle ilgili bilgiler istemiştim,çeşitli konular arasında bulabilirsiniz,bu sistemi de MB9x üstü kartlar için özel olarak denemek istemiştim,ama ne yazıkki önceki isteklerimde kimseden olumlu cevap alamadığımdan ayrıca da bunun için istek yapmadım,çünkü yine cevap alamayacaktım :) ama sanırım MBxxx kartlarda da çalışacaktır diye düşünüyorum,aslında sağlığım elverseydi buradaki Vestel bayiinde deneyecektim ama olmadı bir türlü,yinde de çarşıya çıktığımızda deneyeceğim.
Olay aslında çok ahım şahım birşey değil,ama kimsenin aklına gelmeyen bir durumdur,açık olarak yayınlama yerine beğenme ile yayınlamayı uygun gördüm,bunu asla beğeni sayım artsın diye yapmadığımı belirteyim.
Bu konuyu da açıkladım ki "kızgınlığım" bilinsin istedim :)
Bu arada meşhur index.html içindeki linki değiştirip, istediğiniz web sitesi linkini verebilirsiniz,yani:
Kod:
http://widget.ottplayer.es
yerine istediğiniz linki yazabilirsiniz,usb takınca o siteye direk gider :)
İşin aslı ISS midir nedir,hani wevd içindeki ,o da açılıyor ama akıllı adamlar,link olmasın diye cihaz bilgilerini istiyorlar ama karşılarında alo'nun var olduğunu unutuyorlar :haha1
Tabii o linki veremiyorum çünkü bana aittir kendileri,ama ben ott tercih ettim,belki kafam eserse ISS denilen uygulamanın linkini nasıl alacağınızı açıklarım,şimdilik susma hakkımı kullanıyorum :haha1

EK:
Hahahahaaaa,oğlana "süper bişey" demişim,şimdi fark ettim iyimi :)

Emeğine sağlık üstad.
Vestelin smart tv olarak bir platfoma bağlandığını ve smart uygulamaları oradan gösterdiğini bulmuştuk bir ara o geldi aklıma şimdi.

Müsait zamanda bende Netflix için Deneme yapayım belki çalışır. :thumbsup:
Tabi Netflix in Widget yolunun ne olduğunu da bulmak lazım :)

Son düzenleme:
derhan34 Çevrimdışı

derhan34 

Aktif Üye
29 Ağu 2018
136
43
işte keşke bunu yazacağına keşke deneseydin sevgili umut,sen yinede de android al tabii :) ,atacağın zaman bana haber ver,gelip alayım :)
ootplayer iptv playerlerın m-hemen hemen en iyisi pc üzrinden aktifleştirdiğin playlist istedigin tv de oynatır. yeterki internet olsun portable olarak hiç denemedim faydalı bir paylaşım olmuş tebrikler....

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri