L Çevrimdışı

lord21 

Yeni Üye
13 Ocak 2019
35
41
Hocam usb denmidir nedir. USB taktım. USB yi görüyor ama açılmadı.
MB95 anakart. Nexon tv.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Hocam usb denmidir nedir. USB taktım. USB yi görüyor ama açılmadı.
MB95 anakart. Nexon tv.
Usb içinde dediğim gibi index.html ve resim olacak,tv taktığında otomatik çalışacak,ayrıca bir tuşa basmana gerek yok
MB97 kartta tak çalıştır diye bir şey olmuyor.
Arkadaşlar Ben bilgisayardan üye oldum. Üye olduktan sonra tv smart kısmında bulunan wevd app kısmından ottplayer uygulamasına giriş yaparak üye olduğum e mail ve şifremi oraya kaydettim. Daha sonra bilgisayarımdan tekrar girererek uzantısı m3u olan dosyaları siteye upload ettim. Daha sonra tvde wevd app uygulamayasından ottplayer açtım. Bilgisayarımdan upload ettiğim m3u uzantılı dosya oraya geldi uzantı içinde bulunan kaç kanal yada film varsa izlemeye başladım. Bilginize.
Bende 3 kart da var,2si şehirdeki tvde(91-96),diğeri köydeki tv(97),üçünde de çalıştı,zaten konunun başında kartları vermiştim ,ama senin aynı yöntemi pcde yapıp,hdmı ile tvye bağlamakla da oluyor,hatta verdiğim index.html yi pcde çalıştırınca da oluyor :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
MB95 ile olmuyor yani ? ,ilginç MB95 ile ilk geri dönüş ,ben olur demiştim 95 karta.O zaman yapacak bir şey kalmıyor maalesef,MB95 dedim ama yanlış hatırlamıyorsa kartın mb95 ti galiba?

L Çevrimdışı

lord21 

Yeni Üye
13 Ocak 2019
35
41
Evet. Yarın 42 inç TV yi bu yüzden 850 TL ye satacam. zararına. Çalışsaydı satmazdım :(

L Çevrimdışı

lord21 

Yeni Üye
13 Ocak 2019
35
41
Hocam başka USB ile denedim oldu valla. Ama Buffering diyor sonra eror veriyor. Hiç bir kanalı açmıyor.
Windows firefox ve chromede de aynı şekilde. Ama uygulamasında açıyor :)
Demekki ince bir ayar kaldı?
ince ayarı nedir acaba?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Aaa,üzüldüm,ama daha iyisini alırsın inşallah.
Hocam bu akşam çalıştıracaz inşallah. İnce ayar nedir :(

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Oh valla nasıl sevindim bilemezsin,hanımada söylemiştim şimdi,inan çok sevindik.
İnce ayarı yok,buffuring tvden kaynaklanmıyor bilesin,açılmayan kanallar da tv ile alakalı değil,çalışan liste bulmalısın :)

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Ben konuyu daha önce okumus ama denememistim. vewd App Store oldugu icin ihtiyac duymadim,uygulamadan kullanmya devam ettim.Lord21 mb95 karta olmadigini söyleyince bir denemek istedim .Benim mb95 kartli tv de oluyor calisiyor problem yok yani.

L Çevrimdışı

lord21 

Yeni Üye
13 Ocak 2019
35
41
Oh valla nasıl sevindim bilemezsin,hanımada söylemiştim şimdi,inan çok sevindik.
İnce ayarı yok,buffuring tvden kaynaklanmıyor bilesin,açılmayan kanallar da tv ile alakalı değil,çalışan liste bulmalısın :)
Hocam benim paralı İP tv. Yani normal VLC de v.s heryerde çalışıyor. O konuda sorun yok. ama burada açmıyor:(
OTTPLAYER windows uygulamasında çalışıyor sorunsuz.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bir çılgınlık yapıp 3.6.6 olanı daha önce bozuk USB ile denmiştim upgrade yapmamıştı. Bu USB ile upgrade yapıp vewd getirip SSİPTV mi kursam ne yapsam?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Bence sakın MB95 kart için upgrade etmeye kalkma,tv elinde kalabilir,riskli kartlrdan biridir mb95 ,çünkü servis yazılımı bozulmuş demiyor,direk kart yanmış diyor,pahalıya patlar,ama free listelerde ben hiç sorun yaşamadım :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Ben konuyu daha önce okumus ama denememistim. vewd App Store oldugu icin ihtiyac duymadim,uygulamadan kullanmya devam ettim.Lord21 mb95 karta olmadigini söyleyince bir denemek istedim .Benim mb95 kartli tv de oluyor calisiyor problem yok yani.
Sevgili hosbulduk ,112 gibisin valla,teşekkür ederim :) usbden kullanmak daha kolay,bak oradaki index.htmlyi farklı şekillerde kullanabilirsin,ben LG tvnin uygulamalarını çalıştırmak istedim ama fazla üzerine gitmedim,hatta farklı linklerle farklı sitelere de gidebiliriz :)

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Bir çılgınlık yapıp 3.6.6 olanı daha önce bozuk USB ile denmiştim
Bendeki 17mb95 kartli Tv de yüklü olan yazilim v224t versiyonu idi,Elimde full yazilim oldugu icin riskli oldugunuda bilerek v366n core yazilimiyla güncelledim..yüklemeyi düsündügünüz parali iptv smart menüde var.Eger risklerine ragmen güncellemek isterseniz orjinal profillerinizi yedekleyin öncelikle, daha sonra aksalik olursa isinize yarayacaktir.ottplayer icin forumda bulunan garaveli listesini deneyebilirsiniz öncelikle utf8 e cevirmeniz gerek yoksa ottplayer kayit yapmiyor.

L Çevrimdışı

lord21 

Yeni Üye
13 Ocak 2019
35
41
Benim İP TV buna izin vermiyor sanırım :) En iyisi satıp Android TV almak. Ya allah ya sabır.

Geri
Üst Alt