TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
yani doğrudan ıp tv serverden yayın alıyorsunuz. smart tv lerde ss-ip tv server ınıda kullanıyorsunuz bu da yavaşlama sebebi yayında donmalar vs.

Ö Çevrimdışı

Önderahmed 

Aktif Üye
23 Şub 2019
228
40
Dikkatini çekerim ,bu tvde her türlü olay var ,en azından xtream var ,işlemcisi sunplusa daha çok benziyor ,vestel bunun yanında bana göre 2.ci planda kalır (bana göre) neden dersen aşağıdaki linkte tvleri incelersen göreceksin :ok
Hem iptv hem server ,hep "keşke satılsa" dediğim bir tv bunlar ,ama 50'' bize büyük gelir ,tabii bir de güven önemli ,hele piyasada satılsın bakalım ,ne tür yorumlar gelecek ,acele etmemek lazım :)

hepsiburada'da GittiGidiyor'da ve trendyol'da 50 inç olarak görülüyor 2000 TL civarı fakat full HD Ben şu saatten sonra full HD ye para verme taraftarı değilim

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
hepsiburada'da GittiGidiyor'da ve trendyol'da 50 inç olarak görülüyor 2000 TL civarı fakat full HD Ben şu saatten sonra full HD ye para verme taraftarı değilim
Tabii ona bir şey diyemem ,ama uzak doğudakiler uydulardaki maçlar dahil hiç başka bir cihaz kullanmadan izliyorlar ,belki bu tvde de izlenir ,tvyi getiren firmaya sormak lazım server var mı yokmu diye :ok

TEKNOwest TEKNOWEST ,nerden buldun bu ürünü ,kullanan varmı acaba bildiğin :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Yok daha uzun ve daha karmaşık zannedersem o TV'ler o iptv firmasına özel üretilmiş başkasından aldığın ip TV aboneliğini kullanamazsın
Hımm ,olabilir :ok
Bendeki iptv girişi bu şekilde :

IMG_20200606_005134.jpg

teknolojix Çevrimdışı

teknolojix 

Aktif Üye
31 Eki 2017
268
üstadlar bu sistemi aynı mantıkla vestellerde stb emu veya stalker dediği mac ve adres için uyarlayabilirmisiniz misal bi link buldum
bu yapılabilirmi saygılarsss

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
adresi tv tarayicisina yazip kullanabiliyorsaniz bütün linkleri tak kullan olarak kullanmak mümkün,sadece dosyadaki linki degistirmeniz yeterli..

Ayhan--sfm Çevrimdışı

Ayhan--sfm 

Aktif Üye
24 Ağu 2019
69
33
Selam aleyküm abi ne zamandır seni rahatsız etmiyorum :) iyisindir inşallah bir sorun oluştu bayadir ottplayer kullanmıyor dum tekrar kullanmak gereği duydum bir haftadır giriş yapamıyorum hata veriyor sebebi ne olabilir acaba ekran resmi atayım

IMG_20210301_010254.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Selam aleyküm abi ne zamandır seni rahatsız etmiyorum :) iyisindir inşallah bir sorun oluştu bayadir ottplayer kullanmıyor dum tekrar kullanmak gereği duydum bir haftadır giriş yapamıyorum hata veriyor sebebi ne olabilir acaba ekran resmi atayım

IMG_20210301_010254.jpg
Öncelikle Allah razı olsun her zaman yardımcı oldun aklıma ilk sen geldin senin sayende yüklemiştim bu programı

P Çevrimdışı

Purelyfe

Yeni Üye
30 Ağu 2021
11
30
Arkadaşlar ottplayer ile ilgili bi konuda bilginize ihtiyacım var.
iptv sistemlerde video hangi formatta oynatılıyor?
choreme da yayını açmaya çalıştığımda "stream wil not play" hatası almaktayım.
Ottplayer'ı choremda nasıl oynatabilirim.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Arkadaşlar ottplayer ile ilgili bi konuda bilginize ihtiyacım var.
iptv sistemlerde video hangi formatta oynatılıyor?
choreme da yayını açmaya çalıştığımda "stream wil not play" hatası almaktayım.
Ottplayer'ı choremda nasıl oynatabilirim.
Genellikle mp4,ts ve mkv önceliklidir ,ama ondan olacağını sanmıyorum,farklı tarayıcıda denendi mi :alala

P Çevrimdışı

Purelyfe

Yeni Üye
30 Ağu 2021
11
30
Genellikle mp4,ts ve mkv önceliklidir ,ama ondan olacağını sanmıyorum,farklı tarayıcıda denendi mi :alala
Şöyle bir durum var evet vod olanlar mp4 ve choreme'da direkt oynatıyor ott player. Fakat sadece canlı yayınlarda bu hatayı vermekte. Google chrome firefox ve internet explorer da denedim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt