teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Evet benimkisi https. Olanı kullanıyor bundan kaynaklı diye yazmışlardı ama sorunu nasıl çözebilirim ?

Sizin öneriniz nedir ne yapmalıyım
Büyük ihtimalle yeniden adresi kodlayacaklar ve ya linki değiştirecekler veya yazılım ile çözecekler ,başka bir şey yapılamaz.Ottplayerin bir adresi vardı ,tv tarayıcısında yazıp test etmen lazım ,sanırım ottplayer.tv idi ,hatırlayamadım maalesef.

E Çevrimdışı

Emre78

Aktif Üye
3 Ara 2018
389
45
Merhabalar hocam bu ottplayer uygulaması benim 130mb smart tvmdeki appstorde vardı bi ara tvyi resetledim ondan sonra ottplayer uygulamalardan kayboldu bidaha da bulamadım fakat aynı ottplayer hatta ottplayer.2 bile mb211 tvmde hala duruyor mb130 tvmdeki kaybolan ottplayeri nasıl geri getirebiliriz acaba sizin bahsettiğiniz usb ile yükledikten sonra usbyi tvde çıkardığımız halde ottplayer tvde kalmaya devammı edecek yoksa usb yi takıp ottplayer i izledikten sonra usbyi çıkarınca ottpalyerdemi tvden kaybolup kapanacakmı

E Çevrimdışı

Emre78

Aktif Üye
3 Ara 2018
389
45
Merhabalar ottplayer sitesinde bi sorun var galiba kanal listesi yüklemek için sayfaya kullanıcı adı ve şifremle giriş yaptıktan sonra yeni liste yüklemek istiyorum fakat sayfaya ulaşılamıyor diye bir hata veriyor sebebi nedir bilgisi olan varmı

E Çevrimdışı

Emre78

Aktif Üye
3 Ara 2018
389
45
Başınız sağolsun bende iyi olmaya çalışıyorum hocam hayırola inşallah son 5 ay kötü bi durummu var

Hocam 354.mesajımı okudunuzmu benim mb130 tvde uygulamalardan ottplayer kayboldu fakat mb211 tvde hala duruyor hemde 2 ayrı uygulama var ottplayer ve ottplayer 2 diye bu nasıl oluyor madem adres değişikliği oldu mb130 dan gitti mb211 tvde hala çalışıymaya devem ediyor bu konuda görüşünüz nedir

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Son 5 ayda biri normal ölüm diğerleri kalp krizi olmak üzere kayıplarımız oldu,hatta hanıma "sıra bize geliyor" dedim şakayla :)

Üzüldük tabii,ama en çok üzen sevgili arkadaşım adnanın yeğeninin ölümü oldu, çünkü akrabalar belli yaşın üzerindeydi ama arkadaşın yeğen gençti,Denizlide servis minübüsü kazasında kaybettik maalesef. Neyse ...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Hocam 354.mesajımı okudunuzmu benim mb130 tvde uygulamalardan ottplayer kayboldu fakat mb211 tvde hala duruyor hemde 2 ayrı uygulama var ottplayer ve ottplayer 2 diye bu nasıl oluyor madem adres değişikliği oldu mb130 dan gitti mb211 tvde hala çalışıymaya devem ediyor bu konuda görüşünüz nedir
Ben kullanmıyorum wevd,yazmıştım ama ott2 denedin mi acaba mb130 da :alala

E Çevrimdışı

Emre78

Aktif Üye
3 Ara 2018
389
45
Ben kullanmıyorum wevd,yazmıştım ama ott2 denedin mi acaba mb130 da :alala
Hocam tekrardan hem sizin hemde arkadaşınızın başı sağolsun Rabbim sabırlar versin inşallah...... ottplayer ve ottplayer 2 mb211 tvde yine wevd in içinde çalışıyor mb130 da wevd yok appstore var bunun içindeydi önceleri fakat bi gitti dahada geri gelmedi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt