teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Selam aleyküm abi ne zamandır seni rahatsız etmiyorum :) iyisindir inşallah bir sorun oluştu bayadir ottplayer kullanmıyor dum tekrar kullanmak gereği duydum bir haftadır giriş yapamıyorum hata veriyor sebebi ne olabilir acaba ekran resmi atayım

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Öncelikle Allah razı olsun her zaman yardımcı oldun aklıma ilk sen geldin senin sayende yüklemiştim bu programı
Ben sana cevap verdim sanıyordum iyimi sevgili Ayhan--sfm,şimdi cevabımı göremeyince "aha" dedim :) ,bizim tvlrde artık ott ve diğeri sıkıntı olmaya başladı, en iyisi ucuz yollu bir android box al bence,bende uzun zamandır kullanmadığımdan nedir-ne değildir bilemiyorum doğrusu.

P Çevrimdışı

Purelyfe

Yeni Üye
30 Ağu 2021
11
30
Elimde iptv olsaydı denerdim,bunu sen nerede deniyorsun, tv değil sanırım ,yoksa tv mi :alala
Yok hayır sayın teraspy tv de hiç sorun yok kanala tıkladığım an yayın çalışıyor 1gbps internet olunca ? fakat bunu pc de tarayıcı da açmak istediğimde yani widget.ottplayer.tv adresinden bu hatayı almaktayım. İşin garibi ottplayer resmi sitesinde 4 büyük tarayıcıyı desteklediklerini ve çalıştığını ifade ediyor.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Yok hayır sayın teraspy tv de hiç sorun yok kanala tıkladığım an yayın çalışıyor 1gbps internet olunca ? fakat bunu pc de tarayıcı da açmak istediğimde yani widget.ottplayer.tv adresinden bu hatayı almaktayım. İşin garibi ottplayer resmi sitesinde 4 büyük tarayıcıyı desteklediklerini ve çalıştığını ifade ediyor.
Yarın dener yazarım :ok

C Çevrimdışı

Canselcann

Yeni Üye
6 Ara 2021
17
Selam aleyküm abi ne zamandır seni rahatsız etmiyorum :) iyisindir inşallah bir sorun oluştu bayadir ottplayer kullanmıyor dum tekrar kullanmak gereği duydum bir haftadır giriş yapamıyorum hata veriyor sebebi ne olabilir acaba ekran resmi atayım

IMG_20210301_010254.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Öncelikle Allah razı olsun her zaman yardımcı oldun aklıma ilk sen geldin senin sayende yüklemiştim bu programı
Aynı sıkıntı şuan bendede var sorunu nasıl çözdünüz ?

C Çevrimdışı

Canselcann

Yeni Üye
6 Ara 2021
17
siyah ve büyük gösterdiğim yerden anlaşolacağı üzere "servere bağlanma hatası" vermiş,tv ile alakalı bir hata değil ,sanırım linkleri düzenliyorlardır ,çünkü ottplayerin linki değişmişti :ok
Evet benimkisi https. Olanı kullanıyor bundan kaynaklı diye yazmışlardı ama sorunu nasıl çözebilirim ?

Evet benimkisi https. Olanı kullanıyor bundan kaynaklı diye yazmışlardı ama sorunu nasıl çözebilirim ?
Sizin öneriniz nedir ne yapmalıyım

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt