Ö Çevrimdışı

Önderahmed 

Aktif Üye
23 Şub 2019
228
40
Tabii ,o da bir bakış açısıdır :ok ,iptv sık kullanılan bir uygulama olmadığından aslında tv arkasında duracak box , bende mesela arkada ip tv için kullandığım mini uydu alıcısı var ,kumandanın 2.ci favorisine onu ekledim , izleneceği zaman açıyorum ,işin gerçeği %90 belgesel izliyoruz ailecek ,iptv belki aklımıza gelirse tuşladığımız bir seçenek bizim için :)
Umarım düşündüğün gibi iyi bir tv sahibi olursun :ok
Ben de uydu anteni çanak anteni bile yok sınırsız internet var AliExpress'ten kampanyalı 63 TL'ye ip TV aboneliği aldım 1 senelik yaklaşık olarak 13 bin kanal belgesel var ip TV'yi iyi çalıştıracak bir TV lazım bana Bence devir değişiyor ve her şey internet üzerinden çalışacak şekilde ayarlanacak uydu antenleri zannedersem Avrupa'da zaten epeydir kullanılmıyor internet üzerinden TV'ler izleniyor TV duvarda asılı sadece fişi takılı hiçbir başka kablo ile uğraşmıyorum modemden interneti wi-fi ile alıyorum

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
Ben de uydu anteni çanak anteni bile yok sınırsız internet var AliExpress'ten kampanyalı 63 TL'ye ip TV aboneliği aldım 1 senelik yaklaşık olarak 13 bin kanal belgesel var ip TV'yi iyi çalıştıracak bir TV lazım bana Bence devir değişiyor ve her şey internet üzerinden çalışacak şekilde ayarlanacak uydu antenleri zannedersem Avrupa'da zaten epeydir kullanılmıyor internet üzerinden TV'ler izleniyor TV duvarda asılı sadece fişi takılı hiçbir başka kablo ile uğraşmıyorum modemden interneti wi-fi ile alıyorum

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Süper ,ben biraz teknolojinin ortasından gidiyorum :)
Ama bence sürümü 4 veya 5 olan android yazılımı pek işe yaramıyacak bu gidişle ,tabii sırf yazılım yetmez ,ram-rom-bellek de önemli ki kişiyi üzmesin ,receiver bile bir süre sonra tıkanıyor ,zaten onun için "iyi bir android box" diye ,yoksa tvnin ömrü bana göre en fazla 2 hadi 3 yıl gider :ok

Ö Çevrimdışı

Önderahmed 

Aktif Üye
23 Şub 2019
228
40
İşte benim günler önce yazdığım "uzak doğulular tvde serverli ,iptvli " tv kullanıyor dediğim bu tvlerdi ,bunu bende yazılımı var ,gx olanın ,bendeki pikoya attım ,kablo tv dahi geldi ,tabii kullanamadım başka (koruma var,kaldıramadım korumayı) ,
Dostum bu bahsettiğin sistemi anlayamadım bir inceleme internette video mevcut mu

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Dostum bu bahsettiğin sistemi anlayamadım bir inceleme internette video mevcut mu
Ben sadece broşürlerde görüyordum,yabancı sitelerde ,ama tekno vermiş filmini ,bende onu görünce "demek Türkiye'ye gelmiş" dedim ,haaa,hemen alınır mı bilemem ,fiyatı baya iyi ,50 inç 2100 tl :)
Yurt dışında bu gibi tvlerin yazılımını değiştirip funcam veya nashare veya farklı bir serverli yazılımın atıldığını duydum,kendim yapmadım ama hazır serverli-iptvli olarak satıldığını biliyorum :)
Eğer bulabilirsem link vereyim veya foto atayım. :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Evet sadece ip TV izlemek için üretilmiş bir TV Aslında yaptığın şey smart TV lerde IP TV izlemek ile aynı şey
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Eğer 2.100 TL gibi ise pahalı çünkü ben vestel 43u9500-2082 liraya aldım
Dikkatini çekerim ,bu tvde her türlü olay var ,en azından xtream var ,işlemcisi sunplusa daha çok benziyor ,vestel bunun yanında bana göre 2.ci planda kalır (bana göre) neden dersen aşağıdaki linkte tvleri incelersen göreceksin :ok
Hem iptv hem server ,hep "keşke satılsa" dediğim bir tv bunlar ,ama 50'' bize büyük gelir ,tabii bir de güven önemli ,hele piyasada satılsın bakalım ,ne tür yorumlar gelecek ,acele etmemek lazım :)

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
Evet sadece ip TV izlemek için üretilmiş bir TV Aslında yaptığın şey smart TV lerde IP TV izlemek ile aynı şey
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Eğer 2.100 TL gibi ise pahalı çünkü ben vestel 43u9500-2082 liraya aldım
vestel smart tv de kanal listeninizi ss-ip tv sitesine yüklüyorsunuz bu tv de tv nin kendisine yüklüyorsunuz. kullanıcı adı ve şifrenizi girip izliyorsunuz.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt