Ayhan--sfm Çevrimdışı

Ayhan--sfm 

Aktif Üye
24 Ağu 2019
69
33
Arkadaşlar ben acemiyim kusura bakmayın bununla ne yapıyorsunuz
İptv
Ott player in sitesine hesabımla giriş yapıp çalma listesi kaydedemiyorum indirilemiyor hatası alıyorum aynı hesap ile TV'ye giriş yapıyorum fakat çalma listem olmadığı için TV'de boş
İptv listen kanal çok olduğu için kabul etmiyor kanalları bölmen lazım hocam

Ayhan--sfm Çevrimdışı

Ayhan--sfm 

Aktif Üye
24 Ağu 2019
69
33
Bu farklı bir şey dostum bu link

m3u bölme nasıl yapılıyor ki linki bölersek çalışmaya devam eder mi Android telefonda bu bölme işlemini yapabilir miyiz
Android de yaparsın hocam yarın ögleden sonra size anlatım iki program buldum bunu için basit ama ekledigim kanalların hepsi çıkmıyor onu çözemedim henüz teraspy abi yarısı bilgi yarısı kanal dedi anlamadım ama şimdilik iş görüyor ?

Ayhan--sfm Çevrimdışı

Ayhan--sfm 

Aktif Üye
24 Ağu 2019
69
33
Android de yaparsın hocam yarın ögleden sonra size anlatım iki program buldum bunu için basit ama ekledigim kanalların hepsi çıkmıyor onu çözemedim henüz teraspy abi yarısı bilgi yarısı kanal dedi anlamadım ama şimdilik iş görüyor ?
Abi harbi niye kanalların hepsi çıkmıyor sana liste attım neden yarısı bilgi oluyor ?

Ö Çevrimdışı

Önderahmed 

Aktif Üye
23 Şub 2019
228
40
Yok ,işte burada izliyoruz iptvyi ,ama tabii önce siteye girip üye olacaksın, bunu da anlatmıştım fotolarla nasıl yapılır diye :ok
Dostum bu sanki direk tv ye bağlanıyor muşuz gibi
Yok ,işte burada izliyoruz iptvyi ,ama tabii önce siteye girip üye olacaksın, bunu da anlatmıştım fotolarla nasıl yapılır diye :ok
Dostum bu normal site şu da az önceki arkadaşın paylaştığı site anlam veremedim
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Tamam yarın haberleşiriz peki ott playerde büyük küçük demeden m3u link bağlantı ya da indirilmiş dosya şeklinde sorun çıkarmaması için bir çözüm mevcut mu yani ott player depolama alanı satın alma gibi bir şeyler söz konusu mu

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64

Hımm, ozaman şöyle yazayım :ok
Best free IPTV olarak çıkan linke tıklayıp üye oluyoruz önce ,ardından listemizi ve devicelerimizi yükleyip ve ayarlayıp ,daha sonra OTTplayer diye verilen adresten bağlanarak iptv izliyoruz .
Player denilen aslında OTTPlayer olan link ,orada oynuyor iptv :ok

Ayhan--sfm Çevrimdışı

Ayhan--sfm 

Aktif Üye
24 Ağu 2019
69
33

Tamam yarın haberleşiriz peki ott playerde büyük küçük demeden m3u link bağlantı ya da indirilmiş dosya şeklinde sorun çıkarmaması için bir çözüm mevcut mu yani ott player depolama alanı satın alma gibi bir şeyler söz konusu mu
Yok hocam tamamen ücretsiz

Ö Çevrimdışı

Önderahmed 

Aktif Üye
23 Şub 2019
228
40
Hımm, ozaman şöyle yazayım :ok
Best free IPTV olarak çıkan linke tıklayıp üye oluyoruz önce ,ardından listemizi ve devicelerimizi yükleyip ve ayarlayıp ,daha sonra OTTplayer diye verilen adresten bağlanarak iptv izliyoruz .
Player denilen aslında OTTPlayer olan link ,orada oynuyor iptv :ok
Bir dene bakalım ne işe yaradığını çözersen burada paylaşırsın

Yok hocam tamamen ücretsiz
Ya benim amacım m3u listeyi bölmeden tamamen sorunsuzca ott player e kaydedip TV'den izlemek buna izin vermiyorsa başına çalınsın en azından ss ipTV'de bu sorunu yaşamıyorum fakat SS ip TV'de TRT 4K ve birkaç tane daha kanalda ses var görüntü yok ott player de aynı sorun var ise zaten hiç gereği yok deneyimleme imkanınız oldu mu ott player de TRT 4K da ses var görüntü yok gibi

Son düzenleme:
Ö Çevrimdışı

Önderahmed 

Aktif Üye
23 Şub 2019
228
40
Bu mesajı şimdi gördüm :)
Ama sanırım bana yazılmadı ,ne işe yaradığını ilk mesajda yazmıştım çünkü ,ama mesajı görünce şaşırdım :)
Dostum Vestel in şaşılacak çok işleri var ip TV uygulaması kısıtlı ott ve S_s ip TV haricinde uygulama yok birde bu uygulamaları ana menüye ekle yemiyorsun her seferinde market denilen yerine girip oradan bulup açman gerekiyor bunun için tüketici hakem heyetine bile başvurdum ürünü iade edeceğim birde bu ürünün duvara asma aparatı taktığımız alttaki deliğin birisi bozuldu bizden kaynaklı olduğunu söylediler servis kabul etmedim tüketici hakem heyetine birçok problemini yazdım bildiğimiz üzere ott player e m3u tanımlamak zor efendim dosya boyutu büyükmüş falanmış da yine Vestel in politikaları ile alakalı neyse daha yarım saat yazarım da gerek yok her şeye rağmen Vestel diyorum Samsung LG almayacaksan alabilirsin Vestel yoksa da alternatifler çoğalıyor Android işletim sistemli sunny ürünleri ve dijitsu gibi ürünler piyasaya giriş yaptı Android olması Bence avantaj çünkü Android Google'ın dünya çapında sunduğu bir işletim sistemi Android'in içinde yüzlerce ip TV uygulaması var hiç perişan olmazsın fakat ben yine de 500.000 TL arası daha fazla verip Lg Samsun Alma taraftarıyım çünkü onlar da daha fazlası var birçoğunun aklına gelmeyen ışık sensörü gibi çok önemli sistemlerde hiçbirinde yokken bu iki markada her zaman var

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Dostum Vestel in şaşılacak çok işleri var ip TV uygulaması kısıtlı ott ve S_s ip TV haricinde uygulama yok birde bu uygulamaları ana menüye ekle yemiyorsun her seferinde market denilen yerine girip oradan bulup açman gerekiyor bunun için tüketici hakem heyetine bile başvurdum ürünü iade edeceğim birde bu ürünün duvara asma aparatı taktığımız alttaki deliğin birisi bozuldu bizden kaynaklı olduğunu söylediler servis kabul etmedim tüketici hakem heyetine birçok problemini yazdım bildiğimiz üzere ott player e m3u tanımlamak zor efendim dosya boyutu büyükmüş falanmış da yine Vestel in politikaları ile alakalı neyse daha yarım saat yazarım da gerek yok her şeye rağmen Vestel diyorum Samsung LG almayacaksan alabilirsin Vestel yoksa da alternatifler çoğalıyor Android işletim sistemli sunny ürünleri ve dijitsu gibi ürünler piyasaya giriş yaptı Android olması Bence avantaj çünkü Android Google'ın dünya çapında sunduğu bir işletim sistemi Android'in içinde yüzlerce ip TV uygulaması var hiç perişan olmazsın fakat ben yine de 500.000 TL arası daha fazla verip Lg Samsun Alma taraftarıyım çünkü onlar da daha fazlası var birçoğunun aklına gelmeyen ışık sensörü gibi çok önemli sistemlerde hiçbirinde yokken bu iki markada her zaman var
Evet ,kısıtlıdır maalesef :ok
Ben şahsen iptv için tvyi kullanmam , çünkü kısıtlı bir tmp dediğimiz alan var ,çabucak doluyor ,tv resete giriyor ,ama test amaçlı çok denemeler yaptığımdan yine de kullanıyorum (sadece test için) ,Diğer adını verdiğin android tabanlı ürünler için bir şey diyemiyeceğim ,bana göre onlar da boş ,şahsen ben almam ,fakat harici hem stalker hem xtream destekli ,güncellenebilen iyi bir andorid box tercih ederim :ok

Ö Çevrimdışı

Önderahmed 

Aktif Üye
23 Şub 2019
228
40
Evet ,kısıtlıdır maalesef :ok
Ben şahsen iptv için tvyi kullanmam , çünkü kısıtlı bir tmp dediğimiz alan var ,çabucak doluyor ,tv resete giriyor ,ama test amaçlı çok denemeler yaptığımdan yine de kullanıyorum (sadece test için) ,Diğer adını verdiğin android tabanlı ürünler için bir şey diyemiyeceğim ,bana göre onlar da boş ,şahsen ben almam ,fakat harici hem stalker hem xtream destekli ,güncellenebilen iyi bir andorid box tercih ederim :ok
tamam da dostum dışarıdan bir parça takıyorsun TV box ikinci bir adaptörle uğraşıyorsun kablo ile uğraşıyorsun Ben de onu sevmiyorum daha önce eski bir TV vardı mi box s 4K almıştım Bence o da mantıklı değil En iyisi tek parça 1 TV

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
tamam da dostum dışarıdan bir parça takıyorsun TV box ikinci bir adaptörle uğraşıyorsun kablo ile uğraşıyorsun Ben de onu sevmiyorum daha önce eski bir TV vardı mi box s 4K almıştım Bence o da mantıklı değil En iyisi tek parça 1 TV
Tabii ,o da bir bakış açısıdır :ok ,iptv sık kullanılan bir uygulama olmadığından aslında tv arkasında duracak box , bende mesela arkada ip tv için kullandığım mini uydu alıcısı var ,kumandanın 2.ci favorisine onu ekledim , izleneceği zaman açıyorum ,işin gerçeği %90 belgesel izliyoruz ailecek ,iptv belki aklımıza gelirse tuşladığımız bir seçenek bizim için :)
Umarım düşündüğün gibi iyi bir tv sahibi olursun :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt