Biontech Aşısı İle İlgili Söylentiler

Aşı Hakkındaki Düşünceniz nedir?

• Aşı sıram geldi ve aşı oldum

• Aşı sıram gelmedi ve olacağım

• Aşı Olmayacağım

• Karasızım

• Dıj Güjlerin İşi Bunlar

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Evet haftasonu eşimle çanakkale , bozcaada , gökçeada ya gittik.Her yerde gördüğümüz manzara maske mesafenin olmamasıydı.Üzücüdür ki bizde sıcaktan dolayı pek dikkat edemedik.İnsan birazda rehavete kapılıyor malasef.Ama gezmek iyi geldi :)
Şimdi yazıyorum ve topa tutulacağımı biliyorum lakin nedense halen maskeye inancım yok.
En azından toplumumuzda kullanıldığı şekli ile kesinlikle yok yani :)

Maske bizde sadece ceza yememe aracı o kadar.

İyi gezmeler olsun bu arada sevgili mert :ok

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,976
Kardeşim Devlet eli ile ortadan kaldırıldı sosyal mesafe.
Tamam sıkıldık bunaldık doğrudur lakin bir sene yani bir sezon daha denize girmeseydik ölmezdik herhalde.
Ama pardon, kasada para yok, turizm geliri lazım.
malesef ölürdük korona yasakları yüzünden esnafın çoğu battı bende dahil artık dayanacak güç kalmadı koronadan kurtulma imkanı var ama yasaklar yüzünden parasızlıktan kurtulurmuyor .

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Şimdi yazıyorum ve topa tutulacağımı biliyorum lakin nedense halen maskeye inancım yok.
En azından toplumumuzda kullanıldığı şekli ile kesinlikle yok yani :)

Maske bizde sadece ceza yememe aracı o kadar.

İyi gezmeler olsun bu arada sevgili mert :ok
katılıyorum adem abi bakıyorum adam bir maskeyi 1 aydır takıyor ,üstelik burun açıkta.

Teşekkürler abi kısa bir gezi yapalım dedik ,iyi de geldi açıkcası.Ada hayatını da görmüş olduk.Tekrar yazayım ülkemiz gerçekten harika ancak kıymetini bilmek gerek.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bu gidişle Eylül'de yeniden kapanacağız herhalde.Bu kadar açılmanın,bayramların,tatillerin bir karşılığı olacak,inşallah ben yanılırım.
Ben zaten bilincinde olunduğu düşüncesindeyim.

''Eeeeee o kadar söyledik dinlemediniz, haydi bakalım herkes evlerine'' diyecekler Ekim ve Kasım aylarında.

Malumun ilanı. Biz böyle buna benzer senaryoları çok gördük güzel ülkemizde.

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
2 yaratık, 3 insana 2.aşıyı yaptırdık. İnsanlara hafif ateş halsizlik yaptı. 2 yaratık ölmek için her yolu yaptılar ama tek bir etki yapmadı. Yanisi bünyeye göre değişiyor etkiler beyler.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri