K Çevrimdışı

Kadir TAŞ

Yeni Üye
16 Kas 2019
2
42
Adem bey iyi günler. Awox 55" smart tv aldık. En başından bu yana 4 gündür kanalları arıyorum sıralıyorum. Fakat her tv yi kapatıp açtığımızda kanallar sıraladığım gibi duruyor ama hiçbiri göstermiyor. Yeniden arama yapıyorum sıralıyorum ama her kapat açta yine aynı sorun oluyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler

D Çevrimdışı

DeJaVu

Yeni Üye
18 Kas 2019
3
124
Awox 3282 LED TV açar açmaz tuş kilidi uyarısı verip aynı ekranda kalıyor görüntü yok sadece yazı ve mavi ekran. Tv üzerinden hangi tuşa basarsam basıyım yazı sönüp tekrar yanıyor. Bundan nasıl kurtulabilirim.

U Çevrimdışı

unrealboy

Yeni Üye
17 Kas 2019
4
40
Awox 3282 yazılımı hangisi acaba?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Teşekkür ederim
Awox 3282 ELED TV için yazılımı buradan indiremiyorum, gizli içerik diyor. Lütfen yardımcı olun zira kumanda hiç çalışmıyor ve mavi ekranda tuşlar kilitli diyor. Tuş kilidinden önce de kumanda doğru düzgün çalışmıyordu. Şimdi hiç açamıyorum. Lütfen yardım edin.

S Çevrimdışı

senolozen

Yeni Üye
19 Kas 2019
1
31
32 lik bir TV var Keşke olmasaydı Babam ile en sonunda su kanal taşıma muhabbetine birbirimize giricez Ben düzeltiyorum TV aç kapa dan sonra tekrar dağılıyor ?

D Çevrimdışı

DeJaVu

Yeni Üye
18 Kas 2019
3
124
Menüye kumanda ile erişebiliyormusunuz?
Kumanda sıvı ile temas sonucunda yok oldu. Yeniisini dükkanlarda aradım bulamadım ama edineceğim. Online birkaç sitede rastladım oralardan alacağım.

Kumanda sıvı ile temas sonucunda yok oldu. Yeniisini dükkanlarda aradım bulamadım ama edineceğim. Online birkaç sitede rastladım oralardan alacağım.
Neler yapmam veya denemem gerektiğini söylerseniz yönergeleri takip edebilirim.

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Awox 3282 ELED TV için yazılımı buradan indiremiyorum, gizli içerik diyor. Lütfen yardımcı olun zira kumanda hiç çalışmıyor ve mavi ekranda tuşlar kilitli diyor. Tuş kilidinden önce de kumanda doğru düzgün çalışmıyordu. Şimdi hiç açamıyorum. Lütfen yardım edin.
Yazılımlar şu başlık altında, eğer aradığınız yazılım yok ise seri numarasını paylaşın lütfen, ona göre yardımcı olalım :ok

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

Neler yapmam veya denemem gerektiğini söylerseniz yönergeleri takip edebilirim.

Anladığım kadarı ile tv de tuş takımı takılı kalmış
Yine anladığım kadarı ile menüden çocuk kilit özelliği de aktif edilmiş
Önce tuş takımı sorununun giderilmesi sonra da kumanda ile menüye girilip çocuk kilit özelliğinin kapatılması lazım.

C Çevrimdışı

ckoca48 

Aktif Üye
24 Ara 2017
260
menu1147 aynı anda mı basılıyor

20191119_103405.jpg

C Çevrimdışı

ckoca48 

Aktif Üye
24 Ara 2017
260
Ya böyle okuyunca awox a haksızlık yapılıyor gibi geldi bana. Örneğin sesten muzdarip baya insan var ama benim salondaki lg den farkını anlayamadım ben. Android tv bence samsung lg smarttan daha güzel takıyorsun bir de mouse ben kendi android platformu üstünden MX player ipte uygulamasını kullanıyorum ve hata falan da almadım. Sanırım bu beklenti ile alakalı bu tv ye 5000 versem bu ne laaan derim elbet ama 2000 e Android tv almışım ses fena değil görüntü ayarlarla oynayınca fena değil Android bölümü bence en kral webos netcast den iyi. Herşeye rağmen bu fiyata awox aldıgım için memnunum e yetkili servis desen adem Helvacı daha nolsun :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt