M Çevrimdışı

mucit

Yeni Üye
26 Eyl 2019
4
41
Merhabalar, fiyatı cezbettiği için
Awox AWX-10943ST aldım. Anladığım kadarıyla fazla kurcalamaya gelmeyen bir model/marka. Şimdilik kanalları favoriye alarak bir nebze sınırladım. Usb den de hard disk içindeki filmlere bakıyoruz. Ses az ama apartmanda yaşadığımız için yeterli, yoksa ses sistemi lazım.
İnşallah hemen bozulmaz, sapıtmaz. Eski yorumlara bakınca kanal arama işine girmekten vazgeçtim. Olanlarla idare edeceğiz artık.
Bu markayı bilmiyorum ama kesinlikle YUMATU almayın. Servis yok, destek yok. Adamların şirket telefonlarına bile ulaşamadım. 2 tane HD receiver almıştım. Kronik sıkıntılı. Ulaşanlara kargoyu cepten ödeyip ürünü göndermelerini söylüyorlarmış, garanti kapsamında işlem olursa dönüş kargosu onlara aitmiş :)

C Çevrimdışı

ckoca48 

Aktif Üye
24 Ara 2017
260
Bu hafta u40000str modelini satın aldım ama hemen hemen hiç bir ses codec'ini desteklemiyor. Bunun bir çözüm yolu var mıdır?
urunde android varsa mx player pro apk kurun decode kkısmından donanım + yazılım secın her vıdeo ve sesi açar kendi local playerı yerıne file managerdan mx playerdan acarsan sorun yaşamazsın

A Çevrimdışı

amokachi

Yeni Üye
2 Eki 2019
1
41
F Çevrimdışı

f471hu

Yeni Üye
9 Eki 2019
1
37
Hocam bende awox 32" tv sürekli kanal listesini fabrika ayarlarına getiriyor. inatla listeti düzenliyorum oda inatla 1 yada 2 gün sonra sıfırlıyor.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Cvp: AWOX marka TV ler ile ilgili Genel Başlık

AWOX 32'' TV Yazılım Dosyası

[Gizli İçerik]

AWOX 40'' TV Yazılım Dosyası

[Gizli İçerik]
Hocam bende awox 32" tv sürekli kanal listesini fabrika ayarlarına getiriyor. inatla listeti düzenliyorum oda inatla 1 yada 2 gün sonra sıfırlıyor. bu işimi görürmü?

Geri
Üst Alt