C Çevrimdışı

cyberboy09

Yeni Üye
13 Eyl 2019
1
33
merhablar amazon fire stick kullanıyorum kumandaya tv yi tanıtmakk için awox u4000str/fh ir koduna ihtiyacım var. Bilen var mıdır ?

I Çevrimdışı

irfan keleş

Yeni Üye
17 Eyl 2019
3
41
Yani dilerseniz tv yi yollayın bendeki anakartlardan takarak deneme yapayım, sorun tvde mi yoksa bir çözünürlük uyuşmazlığı, desteklememe durumu mu ona bakalım. :alala
tam olarak alakalı değil belki ama bize ulaşın kısmında gördüğüm uyarıdan dolayı foruma yazacak başka bir yer bulamadığım için buraya bırakayım mesajı (adem bey bu aralar şu ürünü takip ediyorum çok uyugun bir fiyatı var ama kullanılan panel vs herhangi bir bilgi edinemedim acaba bu ürün hakkıda bilginiz var mıdır?)

M Çevrimdışı

muse2016

Yeni Üye
16 Eyl 2019
2
37
Yok hocam ilk günden beri problemli karıcalı ekran gelip gidiyor cızırtılı ses çıkartıyor gidip gelirken.
Ama o problem değil ps3 ikinci hdmi bağlayamıyorum geçersiz format diyor fakat pc bağlayınca herhangi birproblem olmuyor.
yazılımına baktım 2015 yüklenmiş görnüyor.versiyon 1
yazılım yükleyecektim fakat dosyalar silinmiş.
o playstation kaynaklı makinayı açarken standby tuşuna basılı tut çözünürlük ekranı gelir çözünürlüğü 1080p'den 1080i'ye çek düzelecektir
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Yani dilerseniz tv yi yollayın bendeki anakartlardan takarak deneme yapayım, sorun tvde mi yoksa bir çözünürlük uyuşmazlığı, desteklememe durumu mu ona bakalım. :alala
hocam tv kaynaklı değil playstation çözünürlünü 1080i yapsın çözülecektir.

A Çevrimdışı

altanozkan

Yeni Üye
19 Eyl 2019
1
28
Awox Digix Plus HD Uydu Alıcısı için bir güncelleme geldi mi hiç ? Bir de elinde bu cihaz olan birisi TKGS frekanslarının olduğu yerin fotoğrafını atabilir mi ? Benimkiler silindi de. TKGS sistemi de bozuk zaten sanırım bunun. Kanallar sıralamasız geliyor. TKGS'nin kendi sıralaması var diye biliyorum. İstersem o sıralamayı kullanabiliyorum diye biliyorum ama bunda olmuyor. Teşekkürler.

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,242
62
TKGS sistemini eğer açık olarak kullanırsanız, kanalları kendi kafasına göre sıralar,çıkan kanalların yerine yenisini ekler.En iyisi TKGS'yi kapalı yapmak ve kanal listenizi sizin kendi isteğinize göre sıralamak .Eğer yeni kanal eklemek isterseniz,cihazınızdan gerekli ayarları yaparak,lnb,dayzek,şifreli,şifresiz seçerek kanalın frekansını manuel yani elle girip taratmak daha uygun bence.

H Çevrimdışı

halkekmek

Yeni Üye
24 Eyl 2019
1
39
Bu hafta u40000str modelini satın aldım ama hemen hemen hiç bir ses codec'ini desteklemiyor. Bunun bir çözüm yolu var mıdır?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
tam olarak alakalı değil belki ama bize ulaşın kısmında gördüğüm uyarıdan dolayı foruma yazacak başka bir yer bulamadığım için buraya bırakayım mesajı (adem bey bu aralar şu ürünü takip ediyorum çok uyugun bir fiyatı var ama kullanılan panel vs herhangi bir bilgi edinemedim acaba bu ürün hakkıda bilginiz var mıdır?)
Hangi ürün :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt