F Çevrimdışı

fatihhilal

Yeni Üye
23 Tem 2019
29
33
Ado hocam seni bulmak çok zor. Sağ ol bizi tecrübelerinle bilgilendirdiğin için.

Hocam 40, veya maksimum 43 inç bir TV alacağım ve yeni evleneceğim için de boşa para harcamak istemiyorum. Bana 40", maksimum 43" günlük kullanım için bir TV lazım. Görüntüsü güzel olsun, renkleri iyi olsun yeter. Var mı bir önerin hocam bana? Marka veya model olarak olabilir.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Ado hocam seni bulmak çok zor. Sağ ol bizi tecrübelerinle bilgilendirdiğin için.

Hocam 40, veya maksimum 43 inç bir TV alacağım ve yeni evleneceğim için de boşa para harcamak istemiyorum. Bana 40", maksimum 43" günlük kullanım için bir TV lazım. Görüntüsü güzel olsun, renkleri iyi olsun yeter. Var mı bir önerin hocam bana? Marka veya model olarak olabilir.
FHD yeter dersen 43L2863 öneririm, IPS panele sahip tv dir.:ok

skayalar2 Çevrimdışı

skayalar2

Aktif Üye
8 Eyl 2018
92
A Ado başkan selamünaleyküm.
6000₺ bandında 55inch smart 4k tv bakıyorum.
Tavsiyelerini şiddetle bekliyorum.
Saygılar.

G Çevrimdışı

genclik17

Yeni Üye
7 Ağu 2019
1
29
Hocam awox awx6124st 24 inç televizyona sahibim yanlışlıkla renk döngü moduna girdim televizyon renk dongusunden çıkmıyor acaba nasil çıkabilirim yardımcı olursanız sevinirim

B Çevrimdışı

Berxo

Yeni Üye
7 Ağu 2019
3
31
Awox 3282 modeli var bende de birinci hdmi herahngi bir şey takıncı sürekli gidip geliyor
İkinci hdmi çalışıyor fakat ps3 bağlayınca geçersiz format diyor garantisi bitti .
Yardımınızı bekliyorum

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Awox 3282 modeli var bende de birinci hdmi herahngi bir şey takıncı sürekli gidip geliyor
İkinci hdmi çalışıyor fakat ps3 bağlayınca geçersiz format diyor garantisi bitti .
Yardımınızı bekliyorum
Birinci HDMI girişine başka ürün bağladığınızda normal çalışıyor mu?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri