Hüseyin S Çevrimdışı

Hüseyin S

Yeni Üye
13 Eki 2019
37
53
İyi haftasonları, 18.09.2019 da üretilen bir U5600 için yeni bir yazılım var mı acaba? Çok ihtiyaç yok gibi, ancak yine de bazen durduk yere TVye dön/devam/tamam vb tuşu çıkıyor. Ayrıca PlayStore güncelleme istiyor, ama güncelleme yapmıyor. U5600 için son yazılımı/güncellemeyi yüklerseniz sevinirim..

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
İyi haftasonları, 18.09.2019 da üretilen bir U5600 için yeni bir yazılım var mı acaba? Çok ihtiyaç yok gibi, ancak yine de bazen durduk yere TVye dön/devam/tamam vb tuşu çıkıyor. Ayrıca PlayStore güncelleme istiyor, ama güncelleme yapmıyor. U5600 için son yazılımı/güncellemeyi yüklerseniz sevinirim..
10 Eylülden sonraki üretimler için şimdilik bir güncelleme yok maalesef :ok

D Çevrimdışı

deep_bleu

Yeni Üye
26 Eki 2019
1
37
Merhaba,
Awox 32" model televizyon az önce aldım. Ancak sinyal yok hatası alıyorum. Teledünya üyeliğim var. Conax modulu taktığımda tanıyor ve sinyal yok diyor. Ayrıca kanal listesi bomboş. hiç bir kanal bulunmuyor listede.
aynı conax modul ve anten kablosuyla diger televiyondan goruntu alabiliyorum.
ne yapmam gerekiyor? ne şekilde arama yapmalıyım ? yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Hüseyin S Çevrimdışı

Hüseyin S

Yeni Üye
13 Eki 2019
37
53
F710 logitech gamepadi U5600 a nasıl tanıtacağız? Bilen varsa, yazarsa memnun olurum.

Y Çevrimdışı

yusuf57

Yeni Üye
26 Eki 2019
2
40
iyi günler awox u5600 yotube sorunu için verdiğiniz linki açamıyorum yardımcı olurmusunuz

Diridiri06 Çevrimdışı

Diridiri06 

Süper Üye
7 Eki 2019
519
33
Tv serisi yazarmısın rica etsem, ürüne özel bir kontrol sağlayalım.

IMG_20191026_181558.jpg

D Çevrimdışı

drektif

Yeni Üye
17 Eki 2019
18
38
Evet uzun arayışlar sonrası bu TV'nin nereden gelme olduğu buldum sanırım Hyundai 55uhd2 TV'nin aynısı bu TV paket halinde üretilmiş farklı firmalar alıp kendi logosunu basmaktalar awox da bunlardan bir tanesi civatasi bile Türkiye de üretildiğini düşünmüyorum.Bosuna yazilim falan beklememek lazım ki yazılım konusunda çok bilgisizler. Yazılımıni bile awoxun ellemedigini düşünüyorum . Marka logo gönderip yaptırmışlar . Montajı Türkiye'de yapılmış sadece montajın trde yapılması nakliye karı açısından daha avantajlı oluyor.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Evet uzun arayışlar sonrası bu TV'nin nereden gelme olduğu buldum sanırım Hyundai 55uhd2 TV'nin aynısı bu TV paket halinde üretilmiş farklı firmalar alıp kendi logosunu basmaktalar awox da bunlardan bir tanesi civatasi bile Türkiye de üretildiğini düşünmüyorum.Bosuna yazilim falan beklememek lazım ki yazılım konusunda çok bilgisizler. Yazılımıni bile awoxun ellemedigini düşünüyorum . Marka logo gönderip yaptırmışlar . Montajı Türkiye'de yapılmış sadece montajın trde yapılması nakliye karı açısından daha avantajlı oluyor.
Vallahi bravo.. Daha önce burada merak edip sormuştum acaba bu TV'nin muadili nedir diye...! Onu da kumanda kodu için merak ediyordum. ?

Geri
Üst Alt