AWOX 140 EKRAN 4K HDR ANDROİD TV U5600STR

By_Nisay Çevrimdışı

By_Nisay

Yeni Üye
24 Nis 2019
42
35
Servis bizim ilçedeki elektronikçi bir esnaf çıktı. bugun mesai sonrası kurulum yapılacak inşallah, en fazla yarına kalır.
içinden gelen sesler ayak ve vidalarsa da sabit biyerde olmamalı mı?
:affet:affet:affet Işık sızması, ölü piksel, şey sarısı gibi sorunlar olmasın. Tertemiz çalışsın. Amin :affet:affet:affet

Umarım ayakları ve vidalarıdır ,gelen sesler :(

C Çevrimdışı

canciger

Aktif Üye
5 Ocak 2018
163
Servis bizim ilçedeki elektronikçi bir esnaf çıktı. bugun mesai sonrası kurulum yapılacak inşallah, en fazla yarına kalır.
:affet:affet:affet Işık sızması, ölü piksel, şey sarısı gibi sorunlar olmasın. Tertemiz çalışsın. Amin :affet:affet:affet
kutuda hasar yoksa (delik,yırtık,ezik v.b) problem olmaz. ama kutuda hasar varsa teslim aldıysanız problem yaşayabilirsiniz.

By_Nisay Çevrimdışı

By_Nisay

Yeni Üye
24 Nis 2019
42
35
Yok, kutuda etrafında herhangi bir sorun görünmüyor.
İlçedeki televizyoncuyu getiremedik bugun, en yakın servis kendisiydi Rica ettikçe naza çekti. Yarın cuma vaktine bıraktı tam. Hayırlı dedim.

EBB4CCCD-E2CD-46F9-844F-029750B2E82A.jpg

Bizim 49 Axen yavru gibi kaldı yanında :)

kutuda hasar yoksa (delik,yırtık,ezik v.b) problem olmaz. ama kutuda hasar varsa teslim aldıysanız problem yaşayabilirsiniz.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Tabii ki olmalı, olmalı da ,"şakur-şukur" ses geliyor deyince aklıma ilk gelenlerdi,bu arada inşallah eli ayağı düzgün ,senin istediğin gibi herşey olumlu olur :ok

C Çevrimdışı

canciger

Aktif Üye
5 Ocak 2018
163
Yok, kutuda etrafında herhangi bir sorun görünmüyor.
İlçedeki televizyoncuyu getiremedik bugun, en yakın servis kendisiydi Rica ettikçe naza çekti. Yarın cuma vaktine bıraktı tam. Hayırlı dedim.

Ekli dosyayı görüntüle 18

Bizim 49 Axen yavru gibi kaldı yanında :)

EBB4CCCD-E2CD-46F9-844F-029750B2E82A.jpg
kutuda hasar yoksa hiçbir problem yok panel de kırık çıksa her şart altında ürün değişimi veya para iadesi alırsınız zaten. sıkıntı olmaz.

By_Nisay Çevrimdışı

By_Nisay

Yeni Üye
24 Nis 2019
42
35
Ürün 2.229tl'ye düştü.... +50tl world karta puan veriyor. Düşünenler kaçırmasın. Ben dün 2289 dan almıştım :/

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
An itibaryle kurulumu yapamayan çırakla sürekle fabrika ayarlarına dönüyoruz.
Allah sabır versin bana.

image335c060a244f894f.jpg
andiroid kurulumları biraz zor aslında bilen için kolay ama alışkanlık dışı olunca takılabiliorsun, o kadar andiroid sistemi kullancan bile alışmayınca sıkıntı olabiliyor, hayırlısı ile kuruldu umarım memnun kalırsın allah kaza bela arıza vermesin :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt