AWOX 140 EKRAN 4K HDR ANDROİD TV U5600STR

Q Çevrimdışı

ques1

Yeni Üye
31 Mar 2019
1
39
selamlar forumu adem bey sayesinde tanıdım daha önce kendisini videolarından takip ediyordum gerçekten çok güzel anlatıyor her şeyi
bu tv den aldım hazır kanal listesi nasıl yükleniyor bilgilendirebilirseniz sevinirim
ve böyle bir liste mevcut mudur ?

palego Çevrimdışı

palego

Yeni Üye
19 Mar 2019
8
42
İlginç olan şu ki aslında AWOX tv lerde kullanılan panel benim ciddi sevdiğim bir paneldir ve üreticisi Chi Mei Optronics dir.

Ancak algoritma sorunları olduğu aşikar zira bu paneli ben başka markalarda da gördüm (LG televizyon dahil) ve çok çok daha iyi performans verecek yapıya sahip olduğunu biliyorum.

Ancak bu anakart ve bu yazılım ile alınabilecek sonu da bu kadar oluyor işte :ok

Hocam çok teşekkürler ilgili cevabın için, büyük ekran yerine dev ekrana karar kıldım :) projeksiyon aldım bu sayede bodrumda duran ev sinema sistemini de tekrar kullanmaya başlayacağım.
şu led tv lerdeki bulutlanma ve ışık sızması olayı; film zevkimi komple götürüyordu.
birde hatırlamıyorum hangi videonuzdu, bu tarz problemlerin her markada olabileceğini belirtmiştiniz, sizden duymak fazlasıyla yardımcı oldu

Clipboard01.jpg

T Çevrimdışı

tevgen

Yeni Üye
20 Ocak 2019
38
36
ado hocam tv yi aldık ama kanal düzenleme berbat siz yardımcı olursanız sevinirim hazır kanal listesi birde servis menüsünden nasıl yükleyeceğimizi anlatsanız A Ado

A Çevrimdışı

Atıl orkun

Yeni Üye
31 Mar 2019
2
42
Awox 4k kullananlar memnun hiçbiride çıkmıyor sarıdaki sıkıntıyı çözdüm diyen

By_Nisay Çevrimdışı

By_Nisay

Yeni Üye
24 Nis 2019
42
35
Gün itibariyle üründen 1 adette ben sipariş vermiş bulunmaktayım. 20-30 gündür takipte olduğum ürün tahminimce yarın elime ulaşmış olur.
başta A Ado hocam ve konu sahibi olmak üzere teşekkür ederim.
kuşkularım; önceden de 3 kez alıp iade ettigim 49 inç Axen gibi ışık sızması ve çok vasat ses sorunlarının olmaması.
Haydi hayırlı olsun.

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Gün itibariyle üründen 1 adette ben sipariş vermiş bulunmaktayım. 20-30 gündür takipte olduğum ürün tahminimce yarın elime ulaşmış olur.
kuşkularım; önceden de 3 kez alıp iade ettigim 49 inç Axen gibi ışık sızması ve çok vasat ses sorunlarının olmaması.
Haydi hayırlı olsun.
Öncelikle hayırlı olsun. Elinize ulaştığında inceleme ve yorumlarınızı bekliyoruz....

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Haydi hayırlı olsun.

Ses konusunda memnun kalmayacağınıza şimdiden garanti verebilirim :ok

Şu lanet kanal listesi sorununa kimse çözüm üretemedi

Android kanal listesi için üreticiden de cevap alamadık

Ancak işin peşini bırakmadık ve bu konuyu çözebilmek adına Pixel Teknoloji Outlierwit ile sıradışı ve ortak bir operasyona imza atmaya karar verdik.

Kısa bir süre idare edebilirseniz bir şekilde sizlere çözüm sunmaya çalışacağım :ok

Pixel Teknoloji Çevrimdışı

Pixel Teknoloji

Aktif Üye
1 Eki 2018
369

Ancak işin peşini bırakmadık ve bu konuyu çözebilmek adına Pixel Teknoloji Outlierwit ile sıradışı ve ortak bir operasyona imza atmaya karar verdik.

Kısa bir süre idare edebilirseniz bir şekilde sizlere çözüm sunmaya çalışacağım :ok

Hemde çok kısa bi süre :)

By_Nisay Çevrimdışı

By_Nisay

Yeni Üye
24 Nis 2019
42
35
Teşekkür ederiz :clap
Takipteyiz...

Hemde çok kısa bi süre :)

By_Nisay Çevrimdışı

By_Nisay

Yeni Üye
24 Nis 2019
42
35
An itibariyle Awox televizyonumuz kargo tarafından teslim edildi. şangır şunguur sesler geliyor içinde ya bakalım inşallah sorunsuz çıkar. serviside arayayyım.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt