AWOX 140 EKRAN 4K HDR ANDROİD TV U5600STR

B Çevrimdışı

blackankas

Yeni Üye
29 Kas 2020
1
32
Merhabalar,

Root dosyasını tekrar paylaşabilir misiniz?
Herkes root ile ilgili video arıyor. Root ve verilen hatalarla ilgili bir video bilgi amaçlı çok iyi olur.

Teşekkürler.

M Çevrimdışı

metalurjist19

Yeni Üye
11 Eki 2020
20
37

merhaba arkadaşlar bu televizyonum var ve xiaomi tv box aldım 4k yayın izleyemiyorum nedeni 4k 30 fps açıyor. 60 hz hdmi 2.0 desteğiyle yok mu bu TV nin

DragonRush Çevrimdışı

DragonRush 

Yeni Üye
16 Nis 2021
37
33
Merhaba Awox U5600str 55' kullanıcıları,

Uzun zamandır bende bu TV'yi kullanıyorum. Deneme yanılma yoluyla birçok yazılım denedim test ettim. Fakat en son keşfettiğim yazılımı sizlerle paylaşmak istedim. Son derece stabil ve boş bir versiyon. İçerisinde gereksiz hiçbir yazılım yoktur. Sorunsuz çalışmaktadır. Kullanmak isteyenler için link bırakıyorum. Öncelikle belirtmem gerekir ki yazılım yüklerken ki oluşabilecek aksiliklerden hatalardan ben sorumlu değilim tamamen sorumluluk size aittir. İyi günler dilerim hepinize..

Genel Bilgiler:
Yazılım Rusya'da üretilen bir TV'ye ait. Anakartları bizdeki Awox ile aynı olduğu için sorunsuz şekilde uyum sağladı. Noa TV'deki gibi.
İçerisinde kanallar mevcut değil, Awox'tan aldığım kanal yedeğini yüklediğimde ise bazı problemlerle karşılaştım. Kanal listesini sürekli değiştiriyordu kafasına göre. Bende uyduları ekleyip kanalları belli başlı sıraya getirip yedek aldım. Muhtemelen aldığım yedek sizde de çalışacaktır. Kanal yedeğini de sizlerle paylaşacağım.

Linkler:
TV Yazılımı:
Kanal Listesi:

Rar şifresi: dragon123

Kurulum:
Biliyorsunuz fakat yine özet geçeyim. bin uzantılı dosyamızı fat32 formatlı bir flash belleğimize atıyoruz. TV'mizin altındaki güç tuşu kapalıyken flash belleğimizi bağlayıp, güç tuşumuzu açık konuma getiriyoruz. Kurulum böylelikle başlıyor. Kurulum bitene kadar hiçbir işlem yapmıyorsunuz TV otomatik olarak kendini kapatacaktır. Bundan sonra Flash belleğinizi çıkartıp TV'nizi açabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri:
111715ad08ecbe7c1f.jpg

2205bbea50846addc4.jpg

33.jpg

44.jpg

Son düzenleme:
C Çevrimdışı

Cihat_ 

Aktif Üye
5 Kas 2017
78
Merhaba Awox U5600str 55' kullanıcıları,

Uzun zamandır bende bu TV'yi kullanıyorum. Deneme yanılma yoluyla birçok yazılım denedim test ettim. Fakat en son keşfettiğim yazılımı sizlerle paylaşmak istedim. Son derece stabil ve boş bir versiyon. İçerisinde gereksiz hiçbir yazılım yoktur. Sorunsuz çalışmaktadır. Kullanmak isteyenler için link bırakıyorum. Öncelikle belirtmem gerekir ki yazılım yüklerken ki oluşabilecek aksiliklerden hatalardan ben sorumlu değilim tamamen sorumluluk size aittir. İyi günler dilerim hepinize..

Genel Bilgiler:
Yazılım Rusya'da üretilen bir TV'ye ait. Anakartları bizdeki Awox ile aynı olduğu için sorunsuz şekilde uyum sağladı. Noa TV'deki gibi.
İçerisinde kanallar mevcut değil, Awox'tan aldığım kanal yedeğini yüklediğimde ise bazı problemlerle karşılaştım. Kanal listesini sürekli değiştiriyordu kafasına göre. Bende uyduları ekleyip kanalları belli başlı sıraya getirip yedek aldım. Muhtemelen aldığım yedek sizde de çalışacaktır. Kanal yedeğini de sizlerle paylaşacağım.

Linkler:
TV Yazılımı:
Kanal Listesi:

Rar şifresi: dragon123

Kurulum:
Biliyorsunuz fakat yine özet geçeyim. bin uzantılı dosyamızı fat32 formatlı bir flash belleğimize atıyoruz. TV'mizin altındaki güç tuşu kapalıyken flash belleğimizi bağlayıp, güç tuşumuzu açık konuma getiriyoruz. Kurulum böylelikle başlıyor. Kurulum bitene kadar hiçbir işlem yapmıyorsunuz TV otomatik olarak kendini kapatacaktır. Bundan sonra Flash belleğinizi çıkartıp TV'nizi açabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri:
111715ad08ecbe7c1f.jpg

2205bbea50846addc4.jpg

33.jpg

44.jpg
Merhaba hocam sizdeki tv nin uretim tarihi nedir. Ona gore denemem istiyorum

DragonRush Çevrimdışı

DragonRush 

Yeni Üye
16 Nis 2021
37
33
Aynen hocam 2019 agustos oncesi ilk surum oluyor benim tv ye uymaz galiba teşekkürler

Anakart modeliniz nedir anakart uyusuyorsa genelde çalışıyor yazılımlar. Çünkü değişik değişik birçok yazılım attım TV içine hiç bir sorun olmadı. Anakartınız modeli önemli olan..

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt