ANDROİD VESTEL Yazılım Yükleme Talimatı 17MB300

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Televizyonum sadece Netflix'de sıkıntı çıkartıyordu sıfırlamaya çalıştım siliniyorda kaldı 3 bekleyip saat fişi çektim bu yazılımı yüklemeye çalıştım aynı şekilde bu sefer erasing diye geldi ve kaldı. Acaba ne yapabilirim çözüm yok mudur ?
ne yazkki piyasada çok olan bir ürün değil, bu nedenle elim altınada sürekli gelmiyor. bu nedenle hakimiyetim zayıf.

M Çevrimdışı

mkuzgun

Yeni Üye
20 Nis 2021
3
47
Merhaba emeğinize sağlık, yazdığınız tüm işlemleri dikkatlice yaptım. Fakat hata mesajı alıyorum. Yardım etmenizi rica ediyorum. aldığım hata;
Yazılımı kabul ediyor. 15 dk yükleme yapıyor bitiminde tekrar başlıyor "Erasing" yazıyor çark simgesi devamlı dönüyor sonuca ulaşamıyoruz.
Model : ANDROID 4K 55UA8890
Seri no : 8058029 800061
Teşekkür ederim.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhaba emeğinize sağlık, yazdığınız tüm işlemleri dikkatlice yaptım. Fakat hata mesajı alıyorum. Yardım etmenizi rica ediyorum. aldığım hata;
Yazılımı kabul ediyor. 15 dk yükleme yapıyor bitiminde tekrar başlıyor "Erasing" yazıyor çark simgesi devamlı dönüyor sonuca ulaşamıyoruz.
Model : ANDROID 4K 55UA8890
Seri no : 8058029 800061
Teşekkür ederim.
Hangi versiyonu denediniz ?

Bunu dener misin ?

M Çevrimdışı

mkuzgun

Yeni Üye
20 Nis 2021
3
47
o zaman bi kere fabrika ayarı yapıp sonra yazılımı denemeni söyleyebilirim
Fakat televizyon programı başlamıyor. Menuler açılmıyor vs. Çark dönüp duruyor. Gönderdiğiniz dosyayı kabul ediyor yüklüyor bittiğinde tekrar kapanıp açılırken erasing yazıp kalıyor. Başka kurtarma yöntemi var mı? Yazılım atarken bu şekil oldu. daha öncesinde tv de mat görüntü vardı ama çalışıyordu yazılım atarken sorun oldu sanırım.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Fakat televizyon programı başlamıyor. Menuler açılmıyor vs. Çark dönüp duruyor. Gönderdiğiniz dosyayı kabul ediyor yüklüyor bittiğinde tekrar kapanıp açılırken erasing yazıp kalıyor. Başka kurtarma yöntemi var mı? Yazılım atarken bu şekil oldu. daha öncesinde tv de mat görüntü vardı ama çalışıyordu yazılım atarken sorun oldu sanırım.
Bilemiyorum ?

K Çevrimdışı

kemalvekenan

Yeni Üye
1 Eki 2021
5
57
Burada paylaşılan yazılımı yükledim ama hoşuma gitmedi. Kumandadan youtube tuşuna bastığım zaman bu uygulamaya erişim izniniz yok uyarısı alıyorum. Giriş yapamıyorum. Menüden yüklü uygulamalara girerek youtubeyi açıyorum. Youtube'de video izlerken görüntü soldan sağa doğru titreme şeklinde kayma yapıyor. Tv kanal düzenleme de iken eskiden sil (mavi) tuşu vardı o da gitti.Vestel servisine tv'nin arkasındaki seri no'yu yazıp orjinal yazılım istedim ama dönüş olmadı. Şimdi eski yazılıma nasıl dönebilirim.

20191004_195913.jpg
Iyi gunler bana bu tv nin software yazilimi lazim bana yardimci olabilecek arkadaslar varmi tesekkür ederim

T Çevrimdışı

titanic2002

Yeni Üye
4 Eki 2019
5
40
Yukarıda paylaşılan yazılımla artık play store, youtube giriş yapılamıyor. Sistem güncelleme hatası veriyor. Yeni yazılım upload edebilir misiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri